Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

+23
Obibos
James Bomb
Mule
pankerishte
xpert
Marej
T&T
zzz
REGINA
kojgode
Odyssey
nance
Mary Jane
комшивка
Master
Alexandra
Болиглава
Lastojca
mitan
мирАл
sokol
Bleak
malina
27 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by malina Сре Фед 04, 2009 11:57 pm

Јас на пример би го убила зш и така во последно време при крај ми се живциве. ВИЕ ?
malina
malina
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by Bleak Сре Фед 04, 2009 11:59 pm

Па шо знам не сум злопамтило а обично некои шо ми заебале еднаш нешо ниф им се враќало 5-дупло и ги заебвеле други... шо прајш то ќе најш Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by sokol Сре Фед 04, 2009 11:59 pm

е немој сеа смирисе малку молим те
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by мирАл Чет Фед 05, 2009 12:02 am

Памти па Врати pirat Се зезам!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by mitan Чет Фед 05, 2009 12:08 am

секогаш некој друг ме заебвит па не му вракам....така требело да бидит...ак е за вракање само ке му се вратит уште полошо на кој и да е....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by Lastojca Чет Фед 05, 2009 12:11 am

нишо нема да му напрам само лошо ке му мислам од време на време...и по некоја клетва овде-онде...ко ке видиш...
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by мирАл Чет Фед 05, 2009 12:12 am

Lastojca напиша:нишо нема да му напрам само лошо ке му мислам од време на време...и по некоја клетва овде-онде...ко ке видиш...
...после два дена нехролози по дрвјанаRazz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by Болиглава Чет Фед 05, 2009 12:15 am

Нек се носит у пичку материн.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by Alexandra Чет Фед 05, 2009 12:16 am

Lastojca напиша:нишо нема да му напрам само лошо ке му мислам од време на време...и по некоја клетва овде-онде...ко ке видиш...

Хахаха...нешо слично е и кај мене...можда и исто. xD
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 29
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by malina Чет Фед 05, 2009 12:17 am

а замисли да се работит за иста особа хехеххехее
malina
malina
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by Lastojca Чет Фед 05, 2009 12:19 am

мирАл напиша:
Lastojca напиша:нишо нема да му напрам само лошо ке му мислам од време на време...и по некоја клетва овде-онде...ко ке видиш...
...после два дена нехролози по дрвјанаRazz

ма не бре.. Razz
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by malina Чет Фед 05, 2009 12:21 am

абе само да замислит хехехе
malina
malina
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by Master Чет Фед 05, 2009 12:37 am

Најверојатно ништо немат да напрам како и секогаш
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by комшивка Чет Фед 05, 2009 12:44 am

Нишо шо да му напрам.. нормално дека немат да ми бидит сеедно, ама ќе му се вратит со полошо, или така барем ме учеа.. Rolling Eyes
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by Mary Jane Чет Фед 05, 2009 12:45 am

Гледат Господ...нема јас да се одмаздувам.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by nance Чет Фед 05, 2009 12:46 am

Му ебам мајката ама суптилно
nance
nance
Херој на форумов

Age : 30
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by Odyssey Чет Фед 05, 2009 12:48 am

Ќе го расечам со некое секирче, така помало, по можност од гумно да е, ќе му ги истам сите црева, ќе му го истам џигерот и ќе истам пршки од него. Од очите супа ќе си напрам, од ушите пача ќе прам,, хмм после мозокот ќе му го испрскам на плочки за да можит женската да се лизнит на нив и и нејзе да и прснит мозокот. Послееее ќе му ги продам бубрезите... и ќе заработам пари и ќе го стам в кола и ќе го фрлам негде во некое буниште,,, и така


Последната промена е направена од Odyssey на Чет Фед 05, 2009 12:52 am. Мислењето е променето 1 пати
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by комшивка Чет Фед 05, 2009 12:50 am

Odyssey напиша:Ќе го расечам со некое секирче, така помало, по можност од гумно да е, ќе му ги истам сите црева, ќе му го истам џигерот и ќе истам пршки од него и така

Лазе роднина дан ти е нешто?
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by Odyssey Чет Фед 05, 2009 12:52 am

комшивка напиша:
Odyssey напиша:Ќе го расечам со некое секирче, така помало, по можност од гумно да е, ќе му ги истам сите црева, ќе му го истам џигерот и ќе истам пршки од него и така

Лазе роднина дан ти е нешто?

Го довршив прочитај го сега...
хахахаха
Иначе ништо не би напрајл ама ова е ....
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by kojgode Чет Фед 05, 2009 1:39 am

Би му простил. Embarassed Rolling Eyes pale

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by Alexandra Чет Фед 05, 2009 1:44 am

kojgode напиша:Би му простил. Embarassed Rolling Eyes pale

Аххх...и јас ова го имам напраено,појќепати :s...ама она ептен ако и е криво на личноста шо ми згрешила.Вервам дека некој мојт да се сменит ако сакат.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 29
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by REGINA Чет Фед 05, 2009 1:46 am

сигурно дека нема да останам со скрстени раце... ама и нема да преземам нешо директно...

ќе вратам сигурно 5 пати полошо ама индиректно.
и онака веќе завршената врска ако се уништила поради трета особа... никогаш и не била врска во вистинска смисла на зборот.

и можеби ке се преправам дека се е ок... ама никогаш нема да простам а уште помалку да заборам.. а се останато е работа на времето.
п.с барем досега било така Wink
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by zzz Чет Фед 05, 2009 1:47 am

ништо дека се враќат от искуство хах и јас си беф крива шо дозволиф други да се мешет ама им се врати 2,5 пати
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by T&T Чет Фед 05, 2009 2:21 am

Ако некоја ми ја заебала врската, ништо нема да и напрам неа, туку на партнерот. Тој е појќе крив... Зависит од ситуација, ама сепак....
Ништо не би му напрајла ни на партнерот, нека патит шо ме изгубил Razz:P:P:P:P
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by Marej Чет Фед 05, 2009 2:22 am

Good old voodoo.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто? Empty Re: Што би му направиле на некој кој ви ја заебал врската или некоја друга работа која ви значела нешто?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот