Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

+15
*UnIqUe*
Punk
мирАл
Џајко
Marej
Ivana
Obibos
комшивка
Болиглава
корун
Mary Jane
malina
Master
lost girl
Bleak
19 posters

Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by Bleak Саб Фед 28, 2009 2:28 am

Па еф баш да видам колку ве биват да кажите нешо за некој/а и ова она .... ај да кажам јас...

Вечерва видоф едно ангелче... со прекрасни очи.... очи во кои тонам... секогаш....
ми прекинува гласот кога сакам да кажам здраво.... тааа е скитник прав... во мислите ми талка... со душа чекам да ја видам пак секогаш и секаде... да го слушнам нејзиното ангелско гласче... можеби и не е се како што изгледа... и покрај некои различни фактори можеби не би се откажал...? зошто...? Rolling Eyes
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by lost girl Саб Фед 28, 2009 5:41 pm

ахх блашко ептен си зацапан брат Very Happy

ај еф и јас да кажам нешо...пошо и јас сум зацапана и тако даље и тако даље Embarassed

иако ретко во твојот живот свакаш нешто сериозно,се надевам дека еден ден ќе сватиш колку е сериозно она шо го чуствувам за тебе ..само се надевам дека тој ден нема да дојде прекасно ...

и мислам дека доста филозофирав хихихи Embarassed
lost girl
lost girl
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 49

http://www.myspace.com/monikathefreak

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by Master Саб Фед 28, 2009 6:20 pm

Еве и јас да кажам нешо:

КОЈ ТЕЕБАТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Не сфајќајте го погрешно ве молам!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by malina Саб Фед 28, 2009 6:23 pm

Те сакав,те сакам и ќе те сакам
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by Mary Jane Нед Мар 01, 2009 1:44 am

Не Те знаев, вечерва Те запознав и многу ми е убав овој почеток.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by корун Нед Мар 01, 2009 1:12 pm

Че сакаш да се фатиме?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by Болиглава Нед Мар 01, 2009 2:34 pm

корун напиша:Че сакаш да се фатиме?
Дечко многу си директен.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by Master Нед Мар 01, 2009 3:20 pm

Корун е најреален! cheers
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by комшивка Нед Мар 01, 2009 6:50 pm

We took separate ways but in our hearts we never changed,
throw it all away, could we go back once again
I learned to carry on.. i learned to face another
day
Without you without a trace..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by Obibos Нед Мар 01, 2009 10:45 pm

оооо да ти го 'рснам најискрена и најспорска порака
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by Ivana Чет Мар 19, 2009 1:46 pm

Болиглава напиша:
корун напиша:Че сакаш да се фатиме?
Дечко многу си директен.

хахаа Laughing
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by Marej Чет Мар 19, 2009 4:56 pm

Razbudi se!!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by Џајко Чет Мар 19, 2009 5:54 pm

Расони се!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by Bleak Чет Мар 19, 2009 10:24 pm

И да напишам, и да нацртам, и да запеам... па и да засвирам не ќе е доволно за да сватиш колку многу те сакам... Embarassed
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by мирАл Чет Мар 19, 2009 11:15 pm

Толку Многу Те сакам Што Би Ти Го Подарил!
pirat
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by Punk Чет Мар 19, 2009 11:37 pm

мка ми е ај после
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by мирАл Чет Мар 19, 2009 11:37 pm

Оваа најискрена досеа.
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 24, 2009 7:00 pm

SInce you've been gone...
I can breath for the first time
I'm so moving on,
yeah yeah
Tnx to you now i get
I get what i want....
Since you've been gone !!!
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by ноунејм Сре Јун 03, 2009 12:41 am

еј, ај умри?
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by Bleak Сре Јун 03, 2009 2:11 am

If the last moment of my life comes, and I have only one word left, I'll use it to say yoru name. Unbelievable isn't it? Embarassed
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 3:15 pm

сакаш да се сакаме?
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 34
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by Bleak Саб Aвг 08, 2009 6:55 pm

Јас те сакам ама ти мене не. Е зш мори така? Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by Азра Нед Aвг 09, 2009 2:01 pm

Did I disappoint you?
Or leave a bad taste in your mouth?
You act like you never had love
And you want me to go without


You gave me nothing,
Now it's all I got...
Азра
Азра
Адаптер во подем

Age : 39
Број на мислења : 41
Хоби(работа) : мазохист
Забавен? : скроз

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by Angelic Пон Aвг 10, 2009 4:38 am

Бејб, бев премногу искрена, па зато се' заврши вака.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by Азра Пон Aвг 10, 2009 11:23 am

I loved the way we used to laugh
I loved the way we used to smile
Often I sit down and think of you
For a while
Then it passes by me and I think of
Someone else instead
I guess the love we once had is
Officially dead


се чудам како не ми фали ни еден факинг момент од нашата епско-историска врска. се трудам да се сетам на тебе, но се ми е како некој убав филм што некогаш рандомли сум го начекала на телевизија. а нема ни една година поминато...
Азра
Азра
Адаптер во подем

Age : 39
Број на мислења : 41
Хоби(работа) : мазохист
Забавен? : скроз

Вратете се на почетокот Go down

Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор... Empty Re: Искрени пораки од вас до некоја... анонимни или не ваш избор...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот