Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

+44
Четкар
katusch
TL
Angelic
RoTkViCa
NaTiChka
METALBOY
FalcoN eYe
TONI
misticnata
tHeJunKy
Stefk0
REGINA
The Breaking Dawn
Punk
noviot
malina
pankerishte
П.
Alexandra
комшивка
Obibos
PhiLL * E
Bleak
Lastojca
Џајко
dzole
T&T
Master
Лана
Fantom
gagi4
fairy
корун
Jordison
Mary Jane
Lucybell
Blume
Marej
folder
sokol
Болиглава
hollow
kojgode
48 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 4 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Ane Саб Окт 17, 2009 5:38 pm

^И Прага И Будимпешта и Виена и Братислава можда не сега, ама за ноември сиугурно ке сум
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 4 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Punk Саб Окт 17, 2009 7:07 pm

комшивка напиша:скромно... скопје
оох и то колку Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 4 Icon_lol
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 4 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Lastojca Пон Окт 19, 2009 9:26 pm

негде покрај езеро а не дома над книгиве
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 4 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by mali Вто Окт 20, 2009 8:06 pm

би сакал сега Збжди да сум cherry

mali
Адаптер4е

Age : 1120
Број на мислења : 20
Забавен? : дефинитивно не

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 4 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Окт 20, 2009 8:10 pm

кај било само ептен ептен далеку од овде да е. Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 4 Icon_eek
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 4 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Ivana Вто Окт 20, 2009 9:21 pm

На некоја егзотична плажица или Рим а мојт и Лондон
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 4 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by tHeJunKy Вто Окт 20, 2009 9:30 pm

Дома му кј чачор, да ги видам задачите од тестот. А после то ќе сакам да сум дома и да се изнаспијам мирно и задоволно.

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 4 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот