Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

+44
Четкар
katusch
TL
Angelic
RoTkViCa
NaTiChka
METALBOY
FalcoN eYe
TONI
misticnata
tHeJunKy
Stefk0
REGINA
The Breaking Dawn
Punk
noviot
malina
pankerishte
П.
Alexandra
комшивка
Obibos
PhiLL * E
Bleak
Lastojca
Џајко
dzole
T&T
Master
Лана
Fantom
gagi4
fairy
корун
Jordison
Mary Jane
Lucybell
Blume
Marej
folder
sokol
Болиглава
hollow
kojgode
48 posters

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 02, 2009 10:44 pm

Rock Am Ring, ама не сега. ко ќе имат “свирки“ хехехеее
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by misticnata Пон Фед 02, 2009 10:45 pm

на марс или на некој пуст остров да кулирам малце Very Happy
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 02, 2009 10:48 pm

misticnata напиша:на марс или на некој пуст остров да кулирам малце Very Happy
scratch
ти не знајш, како се кулират таму. хахаха
за кулирање, во некоја јахта, неморат на море, срет езеро нек е Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by misticnata Пон Фед 02, 2009 10:53 pm

tHeJunKy напиша:
misticnata напиша:на марс или на некој пуст остров да кулирам малце Very Happy
scratch
ти не знајш, како се кулират таму. хахаха
за кулирање, во некоја јахта, неморат на море, срет езеро нек е Very Happy
ај ко ке купам јахта и ке одам на сред езеро пак после ке поминам тебе ќе те земам
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Mary Jane Вто Фед 03, 2009 12:19 am

Во Бразил сакам да сум.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Master Вто Фед 03, 2009 12:35 am

во нечија прегратка....имам потреба за гушкање....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Mary Jane Вто Фед 03, 2009 12:39 am

Master напиша:во нечија прегратка....имам потреба за гушкање....

Ништо, испуштив шанса...не бев на тренинг...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Master Вто Фед 03, 2009 12:41 am

Mary Jane напиша:
Master напиша:во нечија прегратка....имам потреба за гушкање....

Ништо, испуштив шанса...не бев на тренинг...

...............ми недостигаше Sad
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by TONI Вто Фед 03, 2009 12:44 am

Master напиша:во нечија прегратка....имам потреба за гушкање....
Би се понудил ама не Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Master Вто Фед 03, 2009 12:48 am

TONI напиша:
Master напиша:во нечија прегратка....имам потреба за гушкање....
Би се понудил ама не Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

и да се понудиш несакам pale
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by TONI Вто Фед 03, 2009 1:10 am

Доволно ми е само една твоја појава нашкола и ми се сјеба не еден ден,туку цела недела.Заради тебе и онолку неоправдани имам нашкола(за да не те гледам) tongue

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Master Вто Фед 03, 2009 1:14 am

TONI напиша:Доволно ми е само една твоја појава нашкола и ми се сјеба не еден ден,туку цела недела.Заради тебе и онолку неоправдани имам нашкола(за да не те гледам) tongue

Шубо барем и јас тебе немат да те гледам. Отсега ќе гледам ко ќе идаш нашкола и ќе ти влезам в училница и ќе ти го уништам месецот, не неделата. Razz
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by FalcoN eYe Вто Фед 03, 2009 2:23 am

Најмногу сакам да сум Ibiza Laughing видете само со се дешават во една дискотека во ибица Shocked https://www.youtube.com/watch?v=KmwEUHIRgh0
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by TONI Вто Фед 03, 2009 2:41 am

Шо подалеку од овде,без никакви проблеми.... Crying or Very sad Evil or Very Mad Crying or Very sad Sad

al tebe traze jutro je vec

al tebe traze sta ce tata rec

ne ne ne

bitanga i princeza par

ne ide to

reko sam joj da sam sit

i princezai svih drugih prevarenih zena

a i nje

reko sam joj da cu otic

otic iz ovog smijesnog grada

i da me pusti da spavam

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by METALBOY Саб Апр 04, 2009 10:14 pm

фејмассссс!!!

фтора опција е чаршија со некој забавни личности
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by NaTiChka Пон Апр 06, 2009 9:34 am

Париз или Лондон или Швицрска .... ај да ги укинет визиве и одам налето здравје xD
NaTiChka
NaTiChka
Адаптер4е

Age : 27
Број на мислења : 15
Хоби(работа) : Шетање, спиење и мсн
Забавен? : шо прајш муабет :о

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by RoTkViCa Сре Апр 08, 2009 10:05 pm

на екскурзија хаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Angelic Сре Апр 08, 2009 10:17 pm

на концерт од Пеарл Јам drunken
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by TL Сре Апр 08, 2009 10:25 pm

Италија и не знам каде на др место,а може секаде по малку Very Happy
TL
TL
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by комшивка Сре Апр 08, 2009 10:47 pm

скромно... скопје
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by katusch Нед Јун 28, 2009 1:54 am

швајцаријаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

http://www.swisstraveling.com/wp-content/gallery/pilatus/pilatusnearlucernfromabove.jpg


http://www.swisstraveling.com/wp-content/gallery/pilatus/pilatus.jpg

овај хотелов да го посетам посебно, една глетка шо имат...
(иначе она округлоно е хотелот Very Happy)
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Четкар Пон Aвг 10, 2009 1:22 am

вохрид.
зш моментално во битоља кј брачедине сум.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 31
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by kirce Пет Окт 16, 2009 7:38 pm

Шри ланка или виетнам
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by комшивка Саб Окт 17, 2009 4:04 pm

имам желба да одам Сараево да прошетам..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by tHeJunKy Саб Окт 17, 2009 5:20 pm

Прага, Будимпешта, Виена, Братислава и нормално по пат во автобус со дечлациве от нашкола. хехехе Smile

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 3 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот