Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

На што најчесто мислите?

+25
Obibos
П.
pankerishte
комшивка
kojgode
fairy
L S D
Болиглава
Lastojca
корун
TONI
kisela krastavica
Odyssey
PhiLL * E
Ludi Milojko
Punk
Alexandra
The Breaking Dawn
мирАл
Mary Jane
hollow
grgrgr
Master
T&T
sokol
29 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

На што најчесто мислите? - Page 2 Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by Mary Jane Чет Јан 29, 2009 12:45 am

L S D напиша:
Mary Jane напиша:
L S D напиша:
Болиглава напиша:
kisela krastavica напиша:jas najmnogu mislam kako da ja osvojam sakanata licnost
Со толку пари се чудам како не си успеал/а досеа.

ne e se vo parite, trebit da imas i vo glata malce za takva rabota...Smile

Не само во глата, туку и во срцето.
pfffffffffff golema si sramota e hhhhh

Ти најде да кажвиш?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? - Page 2 Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by Болиглава Чет Јан 29, 2009 12:46 am

Алал да ви е.^

Јас најчесто мислам на особи, шо се, шо прает во моментот, како се и слично...

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? - Page 2 Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 12:50 am

Болиглава напиша:Алал да ви е.^

Јас најчесто мислам на особи, шо се, шо прает во моментот, како се и слично...

И погодвиш?
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? - Page 2 Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by Болиглава Чет Јан 29, 2009 12:51 am

Master напиша:
Болиглава напиша:Алал да ви е.^

Јас најчесто мислам на особи, шо се, шо прает во моментот, како се и слично...

И погодвиш?
Зависит на кого мислам. Ама најчесто не.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? - Page 2 Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by hollow Чет Јан 29, 2009 1:12 am

Најчесто на то шо ми се десило предходните деној или си прам некој филмој во глава за то шо ке прам утре
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? - Page 2 Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by fairy Чет Јан 29, 2009 5:04 pm

на све и свашта. на одредени личности, или на некое патување, па го замислувам...или шо ќе прам во остатокот од денот.....зависно од расположение
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? - Page 2 Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by kojgode Чет Јан 29, 2009 5:14 pm

fairy напиша:на све и свашта. на одредени личности, или на некое патување, па го замислувам...или шо ќе прам во остатокот од денот.....зависно од расположение
Не мене?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? - Page 2 Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by fairy Чет Јан 29, 2009 6:00 pm

....особено на којгоде....
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? - Page 2 Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by Odyssey Чет Јан 29, 2009 11:15 pm

fairy напиша:....особено на којгоде....

A mene?
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? - Page 2 Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by комшивка Пет Јан 30, 2009 9:19 pm

прам планови за остатокот од денот, или за некој од наредните денови ако следи нешто важно, на некои личности а особено на викендот којшто следува (особено ако е работен ден)
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? - Page 2 Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by pankerishte Пет Јан 30, 2009 11:37 pm

На ништо не мислам.Кулирам...хахах
Сериозно на многу работи..не знам од кај да почнам.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? - Page 2 Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by П. Саб Јан 31, 2009 12:44 am

шо ќе беше ако беше ? ...со ваквиве филмој најчесто се тешам
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? - Page 2 Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Јан 31, 2009 7:04 pm

П. напиша:шо ќе беше ако беше ? ...со ваквиве филмој најчесто се тешам

хехе мене такви ме замарет Very Happy Very Happy
зависит иначе дали се осекам перверзно во моментот или не Cool Rolling Eyes lol!
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? - Page 2 Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by Obibos Саб Јан 31, 2009 9:10 pm

Јас по цел ден мисљам на пари и како да напрам многу пари сега дур иам 17 години
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? - Page 2 Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by pankerishte Нед Фед 01, 2009 1:54 am

Obibos напиша:Јас по цел ден мисљам на пари и како да напрам многу пари сега дур иам 17 години
Срамота.Пари бе...од мали нозе капиталисти...
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? - Page 2 Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by METALBOY Пон Апр 13, 2009 5:05 pm

Obibos напиша:Јас по цел ден мисљам на пари и како да напрам многу пари сега дур иам 17 години
хехе, јас одамна се справив со то, и сега си имам и мирна гла, "ор ис ит", мисљам на женска, како да си фатам, досадно ми е сам да ги трошам париве..
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? - Page 2 Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 20, 2009 9:46 pm

На нишо особено... глупости.... онака да не ми е досадно Smile
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? - Page 2 Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by Батерфлај Чет Мај 21, 2009 11:00 pm

Како Македонија да се справит со економскава криза. confused И никако да ми текнит....

Озбилно иначе,ко ке одам по пат си филозофирам за некој општи работи во животов,си замислвам некој ситуации,се сеќавам на некој моменти од минатото....нишо посебно.
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? - Page 2 Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by katusch Вто Јун 23, 2009 10:34 pm

П. напиша:шо ќе беше ако беше ?

и јас често со вакви работи си ја тупам глава...
ама и на еден луџак мн мислам и после по 3 дена глава ме болит Very Happy
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? - Page 2 Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот