Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

+28
Ivana
Page
Наташа
katusch
Ludi Milojko
Punk
Mary Jane
RoTkViCa
Obibos
noviot
Џими
METALBOY
p4eli4ka
П.
kojgode
fairy
мирАл
*Rhythm Divine*
Lastojca
Bleak
malina
KaTeRiNcE
Jordison
PhiLL * E
REGINA
blesava008
Болиглава
Џајко
32 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by Џајко Нед Мар 15, 2009 5:08 pm

Question
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by Болиглава Нед Мар 15, 2009 5:19 pm

Аман со вакви опширни почетоци, неможев да се изначитам.
Иначе на темава, прајме најчесто за процесори, мицубиши лансер(бффрффф (со Марко)), женске има све, за авантури... абе шознам дај нек кажит некој од друштвово, не ми теквит во моментов.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by Џајко Нед Мар 15, 2009 5:29 pm

моментално најдикутирана тема е адаптер, и идните планови на адаптер кру! :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by blesava008 Нед Мар 15, 2009 5:30 pm

зависит... ама обично оговраме со реЏина... и секој ден односно на крајот од денот си прајме едно резиме шо се десило итн.
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by REGINA Пон Мар 16, 2009 6:05 pm

не лажи, ние не оговараме. Very Happy

а иначе една од најчестите понеделнички теми е... шо да се облечит во петок, сабота хха.
во вторник нешо слично... среда пак така... ко ќе виш.. живејме за сабота.
друго, разговараме за некој "проблеми", се зезаме, кажвиме дешавки пошо секоаш имат нешо ново за кажвење... и од прилика то е то.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by PhiLL * E Пон Мар 16, 2009 8:43 pm

За ресани прајме муабет ...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by Jordison Пон Мар 16, 2009 8:48 pm

Za serenje
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by KaTeRiNcE Пон Мар 16, 2009 9:13 pm

оговараме...неќиме да оговараме на форумоф на пример или по интернет на мсн нешо :D абе женски муабети...
се зезам, најчесто од шо шмекаме или се журкаме неаме време ко луѓе муабет да напрајме за се ...освен за м'шки,
пак се зезам,сеа озбилно,за се прајме муабети,буквално за се
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by malina Вто Мар 17, 2009 1:12 am

Дефинитивно за машки најмногу прајме муабет и разговараме на нај различни теми
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by Bleak Вто Мар 17, 2009 1:17 am

Зависит со кој сум... иначе најчесто си пеам ко забеган... и сум максимално изгубен... морат едно 5-6 иљади смешки да кажам за да се расположет сите па после за шо и да се зборвит интересно е... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by Lastojca Вто Мар 17, 2009 1:28 am

ние ак сме сите за глупости прајме муабет се смејме нешо без везе....а ак сме помалце може и некоја сериозна тема некогаш...и зависит кое време во денот и шо ден е
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by *Rhythm Divine* Вто Мар 17, 2009 1:37 pm

Зависи од расположение
депресивно- љубов, разочарување, проблеми
весело-заебанции, ремет, сврзување несврзувачки реченици
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by мирАл Сре Мар 18, 2009 9:06 pm

за адаптер форум!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by Bleak Сре Мар 18, 2009 9:34 pm

Во последно ги гњавам за форумоф - ви прам реклама... Smile слушате админи....? ... за ова 5 звездички сакам... Smile ( шала Smile )
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by fairy Сре Мар 18, 2009 10:03 pm

за некој дешафки шо се десиле изминатите деној па се потсеќаме, или пак некој филмој прајме за одење ваму таму, или за викендот шо идат кројме планој....зависит кога како и колку сме Razz
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by kojgode Сре Мар 18, 2009 10:31 pm

Обично за најразлични патувања, за први мај кј ќе ојме, летово кј ќе ојме, на некој концерт ова она битно све за некое патување. Исто така и за адаптер форум прајме муабет често и за нешто шо планираме да го напрајме.Wink
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by П. Сре Мар 18, 2009 10:43 pm

за мажи ,за жени , глупости трескање,заебанции ама паѓет често и сериозни муабети ТО
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by p4eli4ka Нед Мар 22, 2009 9:03 pm

за љубов и за машки дефинитивно...и ке поозборвиме малце некој личности и така

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 9:07 pm

Нишо интересно или посебно во новово друштво, а нај јако беше со друштвото до осмо: излегвиме чаршија, застанвиме на плоштад, гледет скутерчиња и ги коментирет ова се расправет дали биле 49 или 50 кубици. ужас! cyclops
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by Џими Нед Мар 22, 2009 9:09 pm

За женски.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by noviot Пон Мар 23, 2009 2:50 am

за математика
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by Obibos Пон Мар 23, 2009 11:26 pm

noviot напиша:за математика
и за нашкола drunken
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by RoTkViCa Пон Мар 23, 2009 11:32 pm

сакаш да ни ја презејш темата???? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by Mary Jane Пон Мар 23, 2009 11:33 pm

Koj ќе станит доброволец, кај ќе ојме на одмор, планој за празници и викенди, за шопинг понекоаш, за шетање...машки, главна тема на муабет. А слабо за политика и зато не ми се прајт кејф...

П.С. И кој особи требит да се споет во парој.


Последната промена е направена од Mary Jane на Пон Мар 23, 2009 11:34 pm. Мислењето е променето 1 пати
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by Punk Пон Мар 23, 2009 11:33 pm

Mary Jane напиша:Koj ќе станит доброволец, кај ќе ојме на одмор, планој за празници и викенди, за шопинг понекоаш, за шетање...машки, главна тема на муабет. А слабо за политика и зато не ми се прајт кејф...
добро ко ќе се најме само за вмро зборвиме
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво? Empty Re: За шо најчесто прајте муабет во вашето друштво?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот