Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што правите во моментов?

+61
Ivana
TL
Golub-Samoubica
tetka
Jordison
METALBOY
blesava008
ноунејм
Наташа
RoTkViCa
KaTeRiNcE
*Rhythm Divine*
Gallowsraven
Punk
Џими
REGINA
lost girl
dzole
Ludi Milojko
noviot
fairy
Lucybell
A GiRL
Mule
xpert
grgrgr
FalcoN eYe
Obibos
malina
П.
Џајко
misticnata
Bezan
Bleak
The Breaking Dawn
PhiLL * E
L S D
TONI
nance
Alexandra
mitan
STIFLER
SunRide
корун
pankerishte
Master
мирАл
hollow
sokol
T&T
psycho
tHeJunKy
Marej
Lastojca
Stefk0
Mary Jane
zzz
Болиглава
kojgode
комшивка
Odyssey
65 posters

Страна 26 of 28 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by kojgode Нед Апр 12, 2009 10:00 pm

Kaснам за чаршија.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Џајко Нед Апр 12, 2009 10:00 pm

ijas
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Апр 12, 2009 10:27 pm

глеам цси - имат ново секси типче.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by METALBOY Нед Апр 12, 2009 10:38 pm

Одам на спиење
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by RoTkViCa Нед Апр 12, 2009 11:06 pm

The Breaking Dawn напиша:глеам цси - имат ново секси типче.

даааааааааааааааа Shocked
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 13, 2009 4:47 pm

си пржам компирчињаааа tongue
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by blesava008 Пон Апр 13, 2009 11:16 pm

ја сушам косава.
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by rihanna Пон Апр 13, 2009 11:31 pm

боледувам Sad
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 13, 2009 11:33 pm

едвај глеам
ми се спијат ужасно.њаа
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Џајко Пон Апр 13, 2009 11:49 pm

одам да се истуширам
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by REGINA Вто Апр 14, 2009 12:44 am

паничам
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by METALBOY Вто Апр 14, 2009 9:59 am

порачки на интернет (бизнис) Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by комшивка Вто Апр 14, 2009 10:23 am

џвакам мастика и се досадвам на хемија..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by rihanna Вто Апр 14, 2009 11:04 am

пијам сокче и грицкам семки Razz
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Punk Вто Апр 14, 2009 1:09 pm

се спремам за нашкола Sad
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Вто Апр 14, 2009 1:52 pm

се нервирам со интернетов
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Апр 14, 2009 3:18 pm

mu se divam na riki kolku e simpaticen Razz:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by METALBOY Вто Апр 14, 2009 3:30 pm

Го гледам Багз Бани lol!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Апр 17, 2009 2:09 am

сецкам по луѓево. досадно ми е.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by RoTkViCa Пет Апр 17, 2009 2:21 am

ушиве ми свират, а јас слушам....
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by METALBOY Пет Апр 17, 2009 9:55 am

Се сунчам на тераса Cool
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by REGINA Пет Апр 17, 2009 4:28 pm

се договарам за на трчање да ојме дури е дење.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Џими Пет Апр 17, 2009 4:30 pm

Јадам оџачар бомбончиња.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by blesava008 Пет Апр 17, 2009 5:06 pm

прам торта Cool
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by rihanna Пет Апр 17, 2009 5:28 pm

си ја средвам собава Very Happy
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 26 of 28 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот