Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што правите во моментов?

Страна 14 of 28 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next

Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by REGINA Сре Мар 04, 2009 1:06 am

Mary Jane напиша:
REGINA напиша:проект Crying or Very sad ... тема уницеф! кај ми се трефна мене за организација за деца да пишам нешо, не поднесвам такви суштества. Чаре?

Запиши неколку во КК Чоле. То ќе те наранит.

хехехехе ам утре требит да го презентирам, ама сеа ми текна дек немав најдено нишо. Па барам... секои сугестии се добредојдени хехеххехехе
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by *Rhythm Divine* Сре Мар 04, 2009 7:31 pm

го пишам постов и истовремено ја сушам косава..
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Пет Мар 06, 2009 12:26 am

се нервирам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Odyssey Саб Мар 07, 2009 2:29 pm

Го спремам eMule
хахахахаха
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by KaTeRiNcE Саб Мар 07, 2009 2:37 pm

Ај да се попувам малце ,водам емисија на радио 101,2 :D
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 28
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 07, 2009 3:11 pm

до сеа јадев благо,сеа пак ми се јајт...ама неее......ништо не прам ...слушам идол и губам време овде Razz Razz
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Саб Мар 07, 2009 3:36 pm

не можам да си ги најдам другаркине
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by REGINA Саб Мар 07, 2009 3:44 pm

слушам музика, се спремам за на кафе... и за во писи и местам облека за вечер. то.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 07, 2009 4:03 pm

слушам музика и почвам да се спремам за абакус.....се мислам за вечер колку да јадам пошо на визита сум хехехех
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Џајко Саб Мар 07, 2009 5:27 pm

Седам дома, ги чекам админот и фаундерот да дојдет секој момент.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 29
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Odyssey Нед Мар 08, 2009 2:55 am

СЕ МИСЛАМ ЗШ ГО ОТВОРИОВ ТОПИКОВ И СЕА МИ ТЕКНА ДЕКА БЕШЕ ЗАЕБАНЦИЈА ЗА ДРУГИНЕ ПОСТОЈ ШО СЕ:
ШТО СЛУШАТЕ ВО МОМЕНТОВ?
КАКО СЕ ОСЕКАТЕ?
и така натака
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 08, 2009 3:57 am

слушам музиче
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Болиглава Нед Мар 08, 2009 10:52 am

Ојдов на писи.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by REGINA Нед Мар 08, 2009 12:10 pm

Болиглава напиша:Ојдов на писи.
значи се забавуваш.
хехе зезам. Wink

јас чекам другарка иаме нешо за учење Crying or Very sad
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Наташа Нед Мар 08, 2009 3:52 pm

Се мислам шо да му напрам на папагалов за да престанит да гракат и кај ми е цедето музичко. Suspect

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by PhiLL * E Нед Мар 08, 2009 4:52 pm

REGINA напиша:
Болиглава напиша:Ојдов на писи.
значи се забавуваш.
хахахахаха каков црн хумор Crying or Very sadлеле мајкоооооооооо No
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 29
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Нед Мар 08, 2009 4:59 pm

пробвам да учам ама не иде па ке излезам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by STIFLER Нед Мар 08, 2009 5:10 pm

Мислам на од цвеке брачедаму УФФФФФФФФ:$:$::$:$
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 30
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 08, 2009 5:22 pm

гледам еден на еден Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by мирАл Нед Мар 08, 2009 8:09 pm

Наташа напиша:Се мислам шо да му напрам на папагалов за да престанит да гракат и кај ми е цедето музичко. Suspect
Купи си мачка Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 29
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by REGINA Нед Мар 08, 2009 8:13 pm

се спреам за до кај костурон да се позаебаваме.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by корун Нед Мар 08, 2009 9:36 pm

Нишо

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 08, 2009 10:02 pm

слушам композиции за кебапон....
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Odyssey Нед Мар 08, 2009 10:03 pm

миксам и мојте да ме слушате на
http://adapterforum.listen2myradio.com
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by REGINA Пон Мар 09, 2009 10:11 pm

моментално се мислам како да се оправдам пошо не бев нашкола од општопознатата ученичка болест наречена мрза. А сите џокери ги иам потрошено. scratch
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 14 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 14 of 28 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот