Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што правите во моментов?

+61
Ivana
TL
Golub-Samoubica
tetka
Jordison
METALBOY
blesava008
ноунејм
Наташа
RoTkViCa
KaTeRiNcE
*Rhythm Divine*
Gallowsraven
Punk
Џими
REGINA
lost girl
dzole
Ludi Milojko
noviot
fairy
Lucybell
A GiRL
Mule
xpert
grgrgr
FalcoN eYe
Obibos
malina
П.
Џајко
misticnata
Bezan
Bleak
The Breaking Dawn
PhiLL * E
L S D
TONI
nance
Alexandra
mitan
STIFLER
SunRide
корун
pankerishte
Master
мирАл
hollow
sokol
T&T
psycho
tHeJunKy
Marej
Lastojca
Stefk0
Mary Jane
zzz
Болиглава
kojgode
комшивка
Odyssey
65 posters

Страна 27 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by RoTkViCa Пет Апр 17, 2009 6:03 pm

икам
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Ivana Пет Апр 17, 2009 6:18 pm

слушам вести
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by METALBOY Пет Апр 17, 2009 10:48 pm

Само шо станав и сега малу на компјутер па пак на сиење Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by RoTkViCa Саб Апр 18, 2009 1:11 am

jaдам јаболко
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Саб Апр 18, 2009 1:21 am

наздравје...

пијам сок

Razz
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Саб Апр 18, 2009 1:25 am

се прибрав дома а планирав да останам до касно...и сеа ке си легнам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by pankerishte Саб Апр 18, 2009 2:46 am

Пијам Аналгин
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Саб Апр 18, 2009 3:30 am

чекам некој нешто да пишит на форумов...хаха Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by METALBOY Саб Апр 18, 2009 10:43 am

Свирам на гитара geek
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by REGINA Саб Апр 18, 2009 11:36 am

bounce bounce bounce збеснувам дома... немам нишо испланирано... друштвово не ми идет на шетање демек уморни биле од вчера, а времево е баш солидно иииии сега незнам шо да праммммммммм......... bounce bounce bounce
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Апр 18, 2009 12:48 pm

јадам колачи.=)
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by METALBOY Саб Апр 18, 2009 10:20 pm

Се досадвам...
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Нед Апр 19, 2009 2:27 am

одмарам...конечно дома! иии Христос Воскресе! за тие шо славет денес!
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Ivana Нед Апр 19, 2009 2:30 am

Lastojca напиша:одмарам...конечно дома! иии Христос Воскресе! за тие шо славет денес!
Навистина воскресе! Very Happy Иначе јас јадам јајцаааа Cool
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by корун Нед Апр 19, 2009 2:32 am

Ај за ногу години да ни е на сите....

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by RoTkViCa Нед Апр 19, 2009 10:35 am

ај за многу години...денес ќе имат јадење од поќе Laughing
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Рокси Нед Апр 19, 2009 10:55 am

Го довршвам проектов по хемија, конечно допреведив материјал, веќе ми се смачи од сите глупи хемиски поими шо неможев во речник да ги најдамм.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by RoTkViCa Нед Апр 19, 2009 10:58 am

се прозевамммм
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by комшивка Нед Апр 19, 2009 12:18 pm

Ајде за многу години, Христос Воскресе!

јас се двоумам дали да легнам пак, ме чекат напорна вечер/ноќ... Neutral или да излезам...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Пон Апр 20, 2009 6:17 pm

се прам демек имам нешо работа на компјутер зш полека се свествам колку имам за учење
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by tHeJunKy Пон Апр 20, 2009 6:18 pm

пијам некој вид на кола и се спремам да почнам да решавам задачи, бујрумте на по една задача. Very Happy

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 20, 2009 6:26 pm

јадам чоколада
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 20, 2009 7:02 pm

ништо не прам.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Bleak Пон Апр 20, 2009 7:07 pm

Паднаф во транс со Кашмир од Цепелин ногу филинг ми прајт... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by METALBOY Пон Апр 20, 2009 7:52 pm

Кај тетка на лаптопов сум и гледам митбастерс
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 27 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 27 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот