Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што правите во моментов?

+61
Ivana
TL
Golub-Samoubica
tetka
Jordison
METALBOY
blesava008
ноунејм
Наташа
RoTkViCa
KaTeRiNcE
*Rhythm Divine*
Gallowsraven
Punk
Џими
REGINA
lost girl
dzole
Ludi Milojko
noviot
fairy
Lucybell
A GiRL
Mule
xpert
grgrgr
FalcoN eYe
Obibos
malina
П.
Џајко
misticnata
Bezan
Bleak
The Breaking Dawn
PhiLL * E
L S D
TONI
nance
Alexandra
mitan
STIFLER
SunRide
корун
pankerishte
Master
мирАл
hollow
sokol
T&T
psycho
tHeJunKy
Marej
Lastojca
Stefk0
Mary Jane
zzz
Болиглава
kojgode
комшивка
Odyssey
65 posters

Страна 25 of 28 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Next

Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by METALBOY Пет Апр 10, 2009 5:25 pm

како и шо реков цел ден лежам, слушам музика, тро форум, тро мсн, сега пред малу станав од спиење и сеа сакам пак да подзаспијам....
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by REGINA Пет Апр 10, 2009 8:39 pm

Се спремам за на трчање.... и се молам времево да не се расипит.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by rihanna Пет Апр 10, 2009 9:32 pm

слушам музика Very Happy
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by rihanna Пет Апр 10, 2009 10:16 pm

слушам музика Very Happy ќиснам на мсн...и си пијам чајче....mmmmmmm ...vkusno Very Happy Rolling Eyes
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Angelic Саб Апр 11, 2009 3:26 am

пишам на мсн.. и се искинав од смеење хха
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by METALBOY Саб Апр 11, 2009 8:51 am

по навика си станав тро порано, поручав, седнав на компјутер и ево сум, се спремам да одсвирам нешо на гитара Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by TONI Саб Апр 11, 2009 2:02 pm

одам да се капам и заминвам струга на визитаVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by REGINA Саб Апр 11, 2009 4:34 pm

Се спремам за ПиСи и местам облека за вечер викенд е конечно бааааго !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Angelic Саб Апр 11, 2009 6:25 pm

се одмарам. Cool
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by мирАл Саб Апр 11, 2009 7:14 pm

Се пакувам Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by METALBOY Саб Апр 11, 2009 7:34 pm

станвам од спиење
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Angelic Саб Апр 11, 2009 7:36 pm

пишам на мсн.. Razz
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by TL Саб Апр 11, 2009 8:56 pm

Гледам слики Very HappyVery HappyVery Happy
TL
TL
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Odyssey Нед Апр 12, 2009 1:00 pm

Го чистам десктопов
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by RoTkViCa Нед Апр 12, 2009 1:23 pm

ја тресам ногава
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by комшивка Нед Апр 12, 2009 2:20 pm

чекам... Neutral
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Mary Jane Нед Апр 12, 2009 3:02 pm

Се спремам за шетња.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by METALBOY Нед Апр 12, 2009 3:39 pm

Си легвам
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by TONI Нед Апр 12, 2009 3:53 pm

се спремам да одам кај роднини

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Angelic Нед Апр 12, 2009 6:03 pm

се расонвам
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by fairy Нед Апр 12, 2009 8:41 pm

се спремам за на роденден Smile
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by RoTkViCa Нед Апр 12, 2009 8:43 pm

дишам
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by kojgode Нед Апр 12, 2009 8:45 pm

И јас исто така.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Angelic Нед Апр 12, 2009 8:54 pm

и јас исто да знајте
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Нед Апр 12, 2009 9:46 pm

пијам чајче и одмарам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 25 of 28 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот