Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што правите во моментов?

Страна 15 of 28 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Next

Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 09, 2009 10:56 pm

кулирам Razz:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Mary Jane Пон Мар 09, 2009 10:58 pm

Читам социологија, зш утре ме станвит, не ја пратам на час и книга нема фатено.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Obibos Пон Мар 09, 2009 11:20 pm

Играм мотана
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 29
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by PhiLL * E Вто Мар 10, 2009 11:53 pm

чекам 12 да дојде да честитам роденден!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 29
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Пет Мар 13, 2009 1:49 am

пробвам да се стабилизирам и да се подотрезнам зш се понапив малце..а не требаше сеа настинкава ке се наљутит Very Happy Razz
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by REGINA Пет Мар 13, 2009 2:27 am

нишо! неможам да заспијам Mad полудеф!
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мар 13, 2009 2:38 am

Mary Jane напиша:Читам социологија, зш утре ме станвит, не ја пратам на час и книга нема фатено.


леле и мене ке ме станит а нишо неам прочитано а се трудев да слушам ама ми бегаше умов негде.... Shocked
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Odyssey Саб Мар 14, 2009 2:27 am

Слушам некој стари House траки, и имам солзи на очиве..

Sad
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by mitan Саб Мар 14, 2009 2:28 am

Odyssey напиша:Слушам некој стари House траки, и имам солзи на очиве..

Sad
земи си палома и забриши си ги очите...Smile
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Odyssey Саб Мар 14, 2009 2:32 am

mitan напиша:
Odyssey напиша:Слушам некој стари House траки, и имам солзи на очиве..

Sad
земи си палома и забриши си ги очите...Smile

Не бе брат, нека течит...
упм
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Саб Мар 14, 2009 2:36 am

Odyssey напиша:Слушам некој стари House траки, и имам солзи на очиве..

Sad

но зошто солзи??

јас иначе се спремам за легвење зш сабајле рано требит да се станвииитт
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Odyssey Саб Мар 14, 2009 2:49 am

Lastojca напиша:
Odyssey напиша:Слушам некој стари House траки, и имам солзи на очиве..

Sad

но зошто солзи??

јас иначе се спремам за легвење зш сабајле рано требит да се станвииитт

Тој шо ми ја даде оваја музика и шо ме научи се за нејзе.... овај стар House шо ми будит толку спомени,тој чоек веќе го немат.....
Sad
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by mitan Саб Мар 14, 2009 2:53 am

Odyssey напиша:
Lastojca напиша:
Odyssey напиша:Слушам некој стари House траки, и имам солзи на очиве..

Sad

но зошто солзи??

јас иначе се спремам за легвење зш сабајле рано требит да се станвииитт

Тие шо ми ја дадоа оваја музика.... овај стар House шо ми будит толку спомени, веќе ги немат.....

Sad
не се отварај олку ебате....пубо на мсн мене напиши ми него да ги зачудвиш на лугево овде...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Odyssey Саб Мар 14, 2009 3:06 am

mitan напиша:
Odyssey напиша:
Lastojca напиша:
Odyssey напиша:Слушам некој стари House траки, и имам солзи на очиве..

Sad

но зошто солзи??

јас иначе се спремам за легвење зш сабајле рано требит да се станвииитт

Тие шо ми ја дадоа оваја музика.... овај стар House шо ми будит толку спомени, веќе ги немат.....

Sad
не се отварај олку ебате....пубо на мсн мене напиши ми него да ги зачудвиш на лугево овде...

Ме праша девојчево, и и кажав..

моменти се брат
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мар 14, 2009 4:05 am

се радвам Razz:P;)
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Bleak Саб Мар 14, 2009 4:08 am

The Breaking Dawn напиша:се радвам Razz:P;)

Зш се зедов во бубана а? Laughing


Последната промена е направена од Bleak на Саб Мар 14, 2009 4:09 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : в ја заборајф :))
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Bleak Саб Мар 14, 2009 4:12 am

Пишам на форумоф емесен и се спремам за спијање... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by TONI Саб Мар 14, 2009 6:51 am

и јас се прашувам што правам во моментов Neutral

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by мирАл Саб Мар 14, 2009 5:30 pm

Пишам есеи за Печалбари, Парите се отепувачка и Мак Крвава свадба. т.е се трудам да напишам
(кј знам јас есеи да пишам)
помагајте ак имат некој нек се јавит Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 29
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Bleak Саб Мар 14, 2009 5:35 pm

Ја слушам Где си у овом глупом хотелу и мозокоф на пасење е пуштен... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Lastojca Нед Мар 15, 2009 1:33 am

чекам другарките на се вратет од излегвење ама ко шо ми гледат работава ке заспијам чекајки
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ноунејм Нед Мар 15, 2009 2:00 am

си пушам цигарче
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 27
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by KaTeRiNcE Нед Мар 15, 2009 2:34 am

Се спремам да си легнам и се нервирам зш вечерва не беше нишо посебно...
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 28
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by корун Нед Мар 15, 2009 2:49 am

Ноќгубам

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by blesava008 Нед Мар 15, 2009 3:20 am

KaTeRiNcE напиша:Се спремам да си легнам и се нервирам зш вечерва не беше нишо посебно...


кажи ми како мојш то да го речиш? не ти е срам? confused
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 15 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 15 of 28 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот