Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Последен гледан филм со кратка рецензија.

+32
katusch
*UnIqUe*
pankerishte
The Breaking Dawn
Ane
METALBOY
REGINA
fairy
Marej
kasper
tHeJunKy
Lastojca
noviot
STIFLER
Odyssey
Ludi Milojko
Жбафта
mitan
karov
комшивка
Master
Лана
Fantom
Кирил
Mary Jane
hollow
Golub-Samoubica
sokol
Болиглава
корун
xpert
kojgode
36 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by комшивка Пон Јан 19, 2009 1:23 am

mitan напиша:абе пуштите морис српски филм имат ке се изнасмејте...хухуху

ми се гледат интересен филмон.. одам да го гледам.. Smile добра ноќ на сите Sleep Sleep
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by Жбафта Пон Јан 19, 2009 8:56 pm

Кирил напиша:Good Luck Chuck со Џесика Алба , нема потреба од РЕЦЕНЗИЈАSmile

не дека се паљам на жесика ама добар филм....
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 30
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by Ludi Milojko Пон Јан 19, 2009 10:02 pm

Bas snosti gledav neso ko horor,3 mazi i edna zena ke kidnapiret ednodete,a ova detevo e odzemac na dushi .I na kraj ke go operet detevo so sekira XD
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by Ludi Milojko Пон Јан 19, 2009 10:04 pm

karov напиша:VRELI KOSTENI OD DIVID
I JENA JEMSON
I PARIS HILTON
I ANDRIJANA LIMA UUU SRCE MOE
karo daj jas malu da oplaknam o4i samo hrori gledam posledno vreme
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by Odyssey Пон Јан 19, 2009 10:05 pm

Max Payne, Ме остај без зборови, одамна немав гледано јако филмче.
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by Master Вто Јан 20, 2009 1:42 am

Ludi Milojko напиша:Bas snosti gledav neso ko horor,3 mazi i edna zena ke kidnapiret ednodete,a ova detevo e odzemac na dushi .I na kraj ke go operet detevo so sekira XD


Whisper.....се викат филмот и многу ми е јак ама воедно и глуп..........
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by Mary Jane Чет Јан 22, 2009 12:43 am

Ова само за комшивка

Да го гледаш, нема да згрешиш... Cool

Еве ти мала рецензија
http://www.imdb.com/title/tt0243736/
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by STIFLER Чет Јан 22, 2009 1:34 am

Fantom напиша:Последен гледан филм ми е American History X, со кратка рецензија.
dobar film
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by комшивка Чет Јан 22, 2009 2:15 am

Mary Jane напиша:Ова само за комшивка

Да го гледаш, нема да згрешиш... Cool

Еве ти мала рецензија
http://www.imdb.com/title/tt0243736/

Благодариме, содржинана е примамлива, морат да се потрудам да го најдам.. Cool А и сликине како ми дојдоја убо пред спиење Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by Master Чет Јан 22, 2009 4:15 pm

комшивка напиша:
Mary Jane напиша:Ова само за комшивка

Да го гледаш, нема да згрешиш... Cool

Еве ти мала рецензија
http://www.imdb.com/title/tt0243736/

Благодариме, содржинана е примамлива, морат да се потрудам да го најдам.. Cool А и сликине како ми дојдоја убо пред спиење Smile

Јас го имам гледано, закон е! Да го гледаш!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by noviot Чет Јан 22, 2009 11:51 pm

Transporter 3 така-така мн ко рамбо ко имет напраено сам против 20 души и кичмата на сите му ја кршит :D
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by комшивка Саб Јан 31, 2009 1:02 am

Има ли пилот во авионот, вчера пред спиење слатко се изнасмејав.. па го обожавам филмон, ама вторион дел е подобар Very Happy Имат потреба од раскажување за некого??
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by комшивка Пон Фед 16, 2009 12:14 am

Ќе танцуваме? на а1 беше денес - Џенифер Лопез и Ричард Гир. баш филм за опуштање.. Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by kojgode Пон Фед 16, 2009 12:18 am

комшивка напиша:Ќе танцуваме? на а1 беше денес - Џенифер Лопез и Ричард Гир. баш филм за опуштање.. Smile
Не можам да ја глеам Џенифер Лопез во филмој иначе интересен филм. Цело време мислев ќе ја фатит Гир ама ништо ич. И типично американски е, особено ко ќе се разиграт таму в канцеларија со една, ко ќе го заебавет.(мислам дека во тој филм беше ова)
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by комшивка Пон Фед 16, 2009 12:21 am

kojgode напиша:
комшивка напиша:Ќе танцуваме? на а1 беше денес - Џенифер Лопез и Ричард Гир. баш филм за опуштање.. Smile
Не можам да ја глеам Џенифер Лопез во филмој иначе интересен филм. Цело време мислев ќе ја фатит Гир ама ништо ич. И типично американски е, особено ко ќе се разиграт таму в канцеларија со една, ко ќе го заебавет.(мислам дека во тој филм беше ова)

да ама не го заебавет него туку на колегата негов зш е малце ко педерастичен. не е нешо посебнмо филмов ама за тогаш станат од спиење.. Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by Lastojca Пон Фед 16, 2009 12:28 am

последен филм д кјуриус кејс оф бенџамин батон....не е нешо за припадвење ама приказната е необична а бред пит е неверојатен мх мх..а и кејт бланшет не е лоша
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by Master Пон Фед 16, 2009 1:53 am

Jeepers Creepers 2, па убав беше, ама првион е легенда!!! cheers
Спаѓат во моите омилени филмчиња!!! cheers
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by noviot Пон Фед 16, 2009 5:08 pm

menace ii society (1993)
класика
копирано review:
The hit movie gained notoriety for its frequent scenes of violence, profanity and drug content. Despite mixed reviews, Menace II Society was critically acclaimed for its gritty portrayal of urban violence and its powerful underlying messages.
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 16, 2009 5:11 pm

Les Miserables (Клетници) го глеаф ко ни беше клетници за лектира Very Happy
иначе супер филмче, еден од омилените ми е
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by комшивка Вто Фед 17, 2009 9:05 pm

tHeJunKy напиша:Les Miserables (Клетници) го глеаф ко ни беше клетници за лектира Very Happy
иначе супер филмче, еден од омилените ми е

од кај ти беше? и јас сакам да го гледам
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by kojgode Вто Фед 17, 2009 9:14 pm

Јас само со долга рецензија гледам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by Болиглава Вто Фед 17, 2009 9:24 pm

Crime and Punishment со кратка рецензија.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by tHeJunKy Сре Фед 18, 2009 12:03 am

комшивка напиша:
tHeJunKy напиша:Les Miserables (Клетници) го глеаф ко ни беше клетници за лектира Very Happy
иначе супер филмче, еден од омилените ми е

од кај ти беше? и јас сакам да го гледам

си го спушчиф мор, од кј да ми е.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by kojgode Саб Фед 21, 2009 2:31 pm

Тhe Hardest Thing a.k.a. Најтешкото го глеав во киноно Рамстор јее. Јак филм убо напраен све и камерана ме бендиса многу. Само некој зад мене ми цимолеја ми ширеа негативни енергии се изнервирав.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by комшивка Саб Фед 21, 2009 3:32 pm

kojgode напиша:Тhe Hardest Thing a.k.a. Најтешкото го глеав во киноно Рамстор јее. Јак филм убо напраен све и камерана ме бендиса многу. Само некој зад мене ми цимолеја ми ширеа негативни енергии се изнервирав.

значит да ојме да го гледаме?
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. - Page 2 Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот