Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Последен гледан филм со кратка рецензија.

+32
katusch
*UnIqUe*
pankerishte
The Breaking Dawn
Ane
METALBOY
REGINA
fairy
Marej
kasper
tHeJunKy
Lastojca
noviot
STIFLER
Odyssey
Ludi Milojko
Жбафта
mitan
karov
комшивка
Master
Лана
Fantom
Кирил
Mary Jane
hollow
Golub-Samoubica
sokol
Болиглава
корун
xpert
kojgode
36 posters

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 2:48 pm

Ако е добар и го препорачувате на останатите - кажете зошто, а и ако е
лош и не вреди да се губи време на него според вас - пак кажете зошто.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by xpert Пет Јан 09, 2009 2:51 pm

Лелелее вчера шо гледав еден глуп хорор Creep. Во живот поглуп филм немам гледано.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 4:20 pm

Бонд, Џејмс Бонд најновион, стандарден, уби ги сите врати се сам...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by Болиглава Пет Јан 09, 2009 4:57 pm

Harry Potter and The Order Of The Phoenix.
Го гледам по втор пат и е за нијанса подобар од четвртиот дел. Подобри ефекти и такви ствари, ама ептен скратени и недовршени сцени според мене.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 4:58 pm

Болиглава напиша:Harry Potter and The Order Of The Phoenix.
Го гледам по втор пат и е за нијанса подобар од четвртиот дел. Подобри ефекти и такви ствари, ама ептен скратени и недовршени сцени според мене.
А дали можеби го гледаше по втор пат овој филм поради Хермиона?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by Болиглава Пет Јан 09, 2009 5:06 pm

kojgode напиша:А дали можеби го гледаше по втор пат овој филм поради Хермиона?
Па поради нејзе и уште 3 пати би го гледал.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by sokol Пет Јан 09, 2009 6:50 pm

јас гледам сериски хана монтана
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 7:26 pm

sokol напиша:јас гледам сериски хана монтана

епа дај кратка рецензија
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by Болиглава Нед Јан 11, 2009 1:46 am

The Shawshank Redemption

Најдобро рангиран на www.imdb.com.
Маестрален филм.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by Golub-Samoubica Нед Јан 11, 2009 5:39 am

Последен филм шо го имам гледано е тој со карате на тој шо му ја скршија кичмата. Он му рече него не се тепај со нив, тие се апаши ама тој појде зш имаше закажано со една женска и... и... она му викаше немој да се тепаш со нив, тие будали се, гони ги у пичку матер, ама тој беше со глава во ѕид, шо се вика отиде и му ја скршија кичмата. Тогаш
и брат му таја вечер многу се налути зш му беше жал и отиде кај
старецот шо му беше учител на тој шо му ја скршија кичмата и тој
вежбаше и вежбаше и од ко се навежба појде кај тие шо му ја скшија
кичмата на брат му
, ги пречека кај то дрвото и..и..и.. им викаше зошто на брат ми му ја скршивте кичмата, а женската го gгледаше него и му викаше пред тоа немој зошто ка на брат ти ке ти ја скршат кичмата, ама
чим на брат ми му ја скршија кичмата и јас ке им ја скршам кичмата и
тој ојде ноќта му се врати сликата како на брат му му ја скршија
кичмата вечерта ми се налути ама зошто стариот учител го навежба
, тој појде и..и.. им ги скрши кичмите исто како шо на брат му му ja скршија кичмата..
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by hollow Нед Јан 11, 2009 3:20 pm

Јас последен филм со го гледав беше Рамбо 3 и нема многу за раскажвење зеде пушка и ја опра цела руска војска
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by Mary Jane Нед Јан 11, 2009 10:10 pm

Индијана Џонс 4 пак го гледав пред некој ден и заприметив дека имаше многу грешки, а и е рангиран на 1 место со 70 и нешо филмски грешки, ама како и да е, сепак добар филм е.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by корун Нед Јан 11, 2009 10:12 pm

Awake, по јак филм немам гледано, одамна го гледав ама денес видов реклама и ми текна, жешко ви го препорачвам
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by kojgode Нед Јан 11, 2009 10:17 pm

Јас последно го глеав Iron Man. Вообичаено холивудско суперхеројско срање ама главниот карактер ептен ме нарана така да ви препорачувам да го глеате.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by Кирил Вто Јан 13, 2009 11:16 am

Good Luck Chuck со Џесика Алба , нема потреба од РЕЦЕНЗИЈАSmile

Кирил
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by sokol Вто Јан 13, 2009 4:46 pm

последно гледан филм ми е bukake show со главна глумица Мери
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by корун Вто Јан 13, 2009 5:18 pm

Се префрли од авијација овде?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by Fantom Сре Јан 14, 2009 12:41 pm

Последен гледан филм ми е American History X, со кратка рецензија.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by Лана Сре Јан 14, 2009 12:54 pm

Eagle Eye
Возбудлив и напнат. На крај сфакаш дек не бил нишо посебно
Препорачлив за внесување возбуда во денот. Не бара вонсериски способности на мозочните клетки.
Лана
Лана
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 20
Хоби(работа) : Ем хоби, ем работа...
Забавен? : Нормално

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 12:36 am

Последно го гледав The Unborn сега денојве почна да се приказвит, а иначе добар хорор е, ак сте љубители на хорор гледајте го обавезно.
А иначе најмногу го препорачвам Jackass 3 (најновиот)!!!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 3:56 pm

Golub-Samoubica напиша:Последен филм шо го имам гледано е тој со карате на тој шо му ја скршија кичмата. Он му рече него не се тепај со нив, тие се апаши ама тој појде зш имаше закажано со една женска и... и... она му викаше немој да се тепаш со нив, тие будали се, гони ги у пичку матер, ама тој беше со глава во ѕид, шо се вика отиде и му ја скршија кичмата. Тогаш
и брат му таја вечер многу се налути зш му беше жал и отиде кај
старецот шо му беше учител на тој шо му ја скршија кичмата и тој
вежбаше и вежбаше и од ко се навежба појде кај тие шо му ја скшија
кичмата на брат му
, ги пречека кај то дрвото и..и..и.. им викаше зошто на брат ми му ја скршивте кичмата, а женската го gгледаше него и му викаше пред тоа немој зошто ка на брат ти ке ти ја скршат кичмата, ама
чим на брат ми му ја скршија кичмата и јас ке им ја скршам кичмата и
тој ојде ноќта му се врати сликата како на брат му му ја скршија
кичмата вечерта ми се налути ама зошто стариот учител го навежба
, тој појде и..и.. им ги скрши кичмите исто како шо на брат му му ja скршија кичмата..


хахахахахахахах... кај ти текна Very Happy Very Happy Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 3:59 pm

Вчера пред спиење Викенд на мртовци.. Very Happy а инаку What happens in Vegas - типична американска романтична комедија...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 5:47 pm

Slumdog Millionaire - интересно филмче, хепи енд ама убав е.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by karov Пон Јан 19, 2009 12:25 am

VRELI KOSTENI OD DIVID
I JENA JEMSON
I PARIS HILTON
I ANDRIJANA LIMA UUU SRCE MOE
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by mitan Пон Јан 19, 2009 12:39 am

абе пуштите морис српски филм имат ке се изнасмејте...хухуху
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Последен гледан филм со кратка рецензија. Empty Re: Последен гледан филм со кратка рецензија.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот