Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

+36
RoTkViCa
Lastojca
Ivana
STIFLER
METALBOY
PhiLL * E
ноунејм
Bleak
Obibos
Fantom
Unforgettable
KikS
noviot
malina
pankerishte
Punk
nice
mitan
folder
мирАл
hollow
nance
Mary Jane
комшивка
Alexandra
Ludi Milojko
T&T
fairy
Odyssey
корун
Marej
Џајко
Master
kojgode
Болиглава
The Breaking Dawn
40 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by The Breaking Dawn Нед Јан 18, 2009 4:04 am

би пробале апсолутно се и наеднаш би почнале да станвите искрени и да кажвите се шо ке ви дојт на ум или само ке продолжите со животов како секој нормален ден?!

јас мислам дек би ошла и би пљукнала две-три фаци....
не ми теквит нешо друго..можда покасно...
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 4:05 am

Би и ја опалил една на Груева и other sexual harassment.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 4:05 am

Јас ваљда ко и секој нормален ден би функционирал само шо ќе глеам многу успаничени фаци околу мене така да ќе сум многу нервозен.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 4:07 am

Би се сексала до бескрај!!!
се зезам
Би спиела!!!
Razz
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Џајко Нед Јан 18, 2009 4:08 am

Немат да кажам никому дек ми е последен ден и бегам "да живеам странство"!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 4:08 am

Master напиша:Би се сексала до бескрај!!!
се зезам
Би спиела!!!
Razz
Еј денес последен ден е верви ми.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by The Breaking Dawn Нед Јан 18, 2009 4:08 am

Болиглава : радви се шо не ја познаваш Лојза...:/
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Marej Нед Јан 18, 2009 4:09 am

Дефинитивно шо би рекол Димо секшуал харасмент на одредени луѓе шо не се осмелвам да ги харасментувам во нормални услове.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 4:10 am

The Breaking Dawn напиша:Болиглава : радви се шо не ја познаваш Лојза...:/

во право си
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by The Breaking Dawn Нед Јан 18, 2009 4:12 am

хехе фала....ама ова од искуство го кажвиш...
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 4:15 am

Би се фрлил од некое доста високо место, да умрам со стил, а пред то би мавал шо ке стигнам, шо ке стигнам ама квалитетно да е....
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Odyssey Нед Јан 18, 2009 4:15 am

Би зел пиштол и еден куршум и би го завршил денот побрзо!
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 4:16 am

The Breaking Dawn напиша:хехе фала....ама ова од искуство го кажвиш...

даххх! И верви ми појќе никад у живот несакам да ја видам!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by fairy Нед Јан 18, 2009 1:17 pm

и јас да извам се од мене шо е негативно, на сите да им кажам шо ме нервират кај нив....хихихих :D
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 2:11 pm

И би сменал постелнина. Ако умирам, ко чоек да умрам.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 3:36 pm

Јас уште не знам. Вероватно ќе сум најискрена од секогаш и ќе немам влакна на јазикот, ама не знам дали то ќе ме напрајт среќна. Би праела нешто возбудливо, ризично (зш и така ќе умрам)
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Ludi Milojko Нед Јан 18, 2009 3:50 pm

The Breaking Dawn напиша:Болиглава : радви се шо не ја познаваш Лојза...:/
абе мене секоја година ми се менвет и Груева и Лојза и Миич,та Груева та Лојза исти се
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Alexandra Нед Јан 18, 2009 3:52 pm

Јас на никој нема да кажам дека ми е последен ден и ќе гледам да сум најсреќна шо мојт и ќе го живеам денот без многу промени,она најнормално ко досега.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Ludi Milojko Нед Јан 18, 2009 4:07 pm

Би станал многу рано,би ограбил банка,па парите ќе ги дам на првиот чоек шо ке ми речит Добар ден.Па после ќе им купам поклончина на сите шо ме знает,на мојне дома ке му остак кеш за погребот и ке го фатам првиот авион за ибица и таму ке го поминам остатокот од денот
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 4:18 pm

Ќе одам во некој луксузен хотел со некој згоден и ќе си уживам максимално до крај на денот.. ова животот де..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Mary Jane Нед Јан 18, 2009 11:44 pm

Би рекла многу работи за кои не сум собрала храброст да ги кажам порано.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Master Пон Јан 19, 2009 6:42 am

Мислам дека секс до бескрај е најдоброто нешо шо мојте да го нспрајте тој ден.......
Којгоде, ко ќе дојдит тој ден тебе прво ќе те барам.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by kojgode Вто Јан 20, 2009 1:31 am

Master напиша:Мислам дека секс до бескрај е најдоброто нешо шо мојте да го нспрајте тој ден.......
Којгоде, ко ќе дојдит тој ден тебе прво ќе те барам.
Да не беше пијана можда и ќе се израдвев.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Master Вто Јан 20, 2009 1:33 am

kojgode напиша:
Master напиша:Мислам дека секс до бескрај е најдоброто нешо шо мојте да го нспрајте тој ден.......
Којгоде, ко ќе дојдит тој ден тебе прво ќе те барам.
Да не беше пијана можда и ќе се израдвев.

не бев до толку.............
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by nance Вто Јан 20, 2009 9:31 pm

Ќе одам до мецофорте и келнеркине ке имет трауми поради сескуалните фантазии кои ќе ги исполнувам и испробувам на нив.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот