Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

+40
katusch
Рокси
ноунејм
*UnIqUe*
Barbie girl
KaTeRiNcE
Ангелина
Angelic
sweet
Џими
METALBOY
REGINA
p4eli4ka
RoTkViCa
fairy
Infected
Ivana
The Breaking Dawn
Bleak
TONI
malina
Obibos
Marej
zzz
Punk
мирАл
Кирил
комшивка
Lastojca
STIFLER
Џајко
nance
корун
Ludi Milojko
Mary Jane
Master
T&T
kojgode
Fantom
Болиглава
44 posters

Страна 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Фед 02, 2009 11:48 pm

уф се палам на црни типци со секси поглед
и да во моментов сум напалена....уф и то како...
шо е најстрашно не на една личност..ха Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Lastojca Пон Фед 02, 2009 11:49 pm

The Breaking Dawn напиша:уф се палам на црни типци со секси поглед
и да во моментов сум напалена....уф и то како...
шо е најстрашно не на една личност..ха Wink

леле и јас...и јас...само се надевам не на истата личност Very Happy
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by комшивка Вто Фед 03, 2009 12:22 am

да, доволно, ама не откривам на кој.. (и онака не ви е битно)
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Mary Jane Вто Фед 03, 2009 12:23 am

Уште сум под афект од шармот на Кире Лазаров.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Master Вто Фед 03, 2009 12:24 am

на....ај не кажвам ризично е...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Болиглава Вто Фед 03, 2009 1:34 am

Сега не сум многу. Сабајлето бев многу.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Фед 03, 2009 5:16 pm

Lastojca напиша:
The Breaking Dawn напиша:уф се палам на црни типци со секси поглед
и да во моментов сум напалена....уф и то како...
шо е најстрашно не на една личност..ха Wink

леле и јас...и јас...само се надевам не на истата личност Very Happy

исто.... Shocked bounce bounce хаха а твојата личност не е за кажвење?? rabbit
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by мирАл Чет Мар 19, 2009 11:48 pm

Многу напален Twisted Evil (њах њах)
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by STIFLER Пет Мар 20, 2009 12:26 am

ич во моментов
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by kojgode Пет Мар 20, 2009 12:41 am

На келнеркана од Шапо, умирам. Не само во моментов.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Marej Пет Мар 20, 2009 1:28 am

Momentalno na Mr. Big :-)
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Mary Jane Пет Мар 20, 2009 1:33 am

На овај:
Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 00110m
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Bleak Пет Мар 20, 2009 10:19 am

kojgode напиша:На келнеркана од Шапо, умирам. Не само во моментов.

Требит да се прошетат да се ѕирнит келнерката ... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by TONI Пет Мар 20, 2009 10:55 am

Master напиша:на....ај не кажвам ризично е...
Не ме кажви,муабети ќе ни истаат Wink
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Ivana Саб Мар 21, 2009 12:46 pm

на Џони Деп flower
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by malina Саб Мар 21, 2009 6:35 pm

и јас на ЗВОНКО и на едно дете...
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by STIFLER Саб Мар 21, 2009 6:45 pm

Уф во моментов да на 2 типки од охрид леле да ја стам сликава ке збесните сите ама страмота е после че ме мислат мањак
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Infected Саб Мар 21, 2009 6:51 pm

Ауф, јас на една типка плавуша ке ме умрит уш малце
хехех Rolling Eyes
Infected
Infected
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 40

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Bleak Саб Мар 21, 2009 6:51 pm

Infected напиша:Ауф, јас на една типка плавуша ке ме умрит уш малце
хехех Rolling Eyes

Пак бе... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by fairy Саб Мар 21, 2009 6:58 pm

јас на еден тип со многу јак стил, мн забегано се облеквит и ми се чинит и црвена коса имаше едно време ама не појќе... мммм вчера го видов после сто години ама е незнам, уффф
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 21, 2009 7:50 pm

јас на еден тип од ох....поубав и појак немат во градов дефинитивно affraid affraid affraid affraid affraid
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by мирАл Саб Мар 21, 2009 7:53 pm

affraid ааааааа и јас на една типка Neutral
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Marej Саб Мар 21, 2009 7:55 pm

fairy напиша:јас на еден тип со многу јак стил, мн забегано се облеквит и ми се чинит и црвена коса имаше едно време ама не појќе... мммм вчера го видов после сто години ама е незнам, уффф
Ivica? :-))
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by fairy Саб Мар 21, 2009 8:11 pm

Marej напиша:
fairy напиша:јас на еден тип со многу јак стил, мн забегано се облеквит и ми се чинит и црвена коса имаше едно време ама не појќе... мммм вчера го видов после сто години ама е незнам, уффф
Ivica? :-))
леле жити се од кај ти текна? хахахаха тој е Very Happy аааааааааа ама кажи каков е а? I love you Very Happy Very Happy
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мар 21, 2009 8:34 pm

се палам и јас во моментов на некој Razz:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 4 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот