Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

+40
katusch
Рокси
ноунејм
*UnIqUe*
Barbie girl
KaTeRiNcE
Ангелина
Angelic
sweet
Џими
METALBOY
REGINA
p4eli4ka
RoTkViCa
fairy
Infected
Ivana
The Breaking Dawn
Bleak
TONI
malina
Obibos
Marej
zzz
Punk
мирАл
Кирил
комшивка
Lastojca
STIFLER
Џајко
nance
корун
Ludi Milojko
Mary Jane
Master
T&T
kojgode
Fantom
Болиглава
44 posters

Страна 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Bleak Саб Апр 04, 2009 6:04 pm

На онаја шефицана од 24 абер неам как се викаше а ме мрзит и слика да барам... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by мирАл Нед Апр 05, 2009 9:04 pm

Во моментов не толку, ама сношти многу хорни бев Razz
Големи бомби глеав пооооооооо Neutral
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by комшивка Нед Апр 12, 2009 2:00 am

во моментов на пејачон од Браво Бенд......... bounce
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Marej Нед Апр 12, 2009 2:01 am

uf.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Angelic Нед Апр 12, 2009 2:05 am

ауф.. на еден... бреј.. совршен е...... АУФ!!!!! Laughing
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by RoTkViCa Нед Апр 12, 2009 2:33 am

Rainbow* напиша:ауф.. на еден... бреј.. совршен е...... АУФ!!!!! Laughing

кажииии...совршено мало суштество хаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Punk Нед Апр 12, 2009 11:58 am

ногу сум попалена на сите
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Апр 17, 2009 1:59 am

многу.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Lastojca Пет Апр 17, 2009 2:02 am

The Breaking Dawn напиша:многу.

и јас
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by RoTkViCa Пет Апр 17, 2009 2:26 am

сега дааа...аххх добра вечер со мнооогу типци Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Ivana Чет Апр 23, 2009 10:21 pm

лелееееееее многу на едно дете со мене шо учит... ауф каков е ххх мањачка сум знам...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Болиглава Пет Апр 24, 2009 12:58 am

На една покерашка од вчера. Каква беше мамата еј!
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by METALBOY Пет Апр 24, 2009 9:12 am

Полека се гасам Crying or Very sad
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Ангелина Сре Апр 29, 2009 7:13 pm

лелееееееее многу на едно дете со мене шо учит... ауф каков е ххх мањачка сум знам...
знам кој е!!! хаха и јас сум премногу напалена на еден мн сексипилен типац.... уф каков еееееее =P
Ангелина
Ангелина
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 10
Забавен? : како музика хахаха

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by KaTeRiNcE Сре Апр 29, 2009 7:57 pm

хахахахах и јас ептеннннн.....................на едно детишче, ногу е сексии уффф afro
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by METALBOY Сре Апр 29, 2009 7:59 pm

Mислам дека не сум појке
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Ivana Пет Мај 01, 2009 12:28 am

ништо ич... денов не е таков...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мај 01, 2009 3:10 am

сум.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Master Пет Мај 01, 2009 2:42 pm

The Breaking Dawn напиша:сум.


јас знам на кој Cool
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мај 01, 2009 9:12 pm

Master напиша:
The Breaking Dawn напиша:сум.


јас знам на кој Cool

амор на заебанција напишав Twisted Evil
не провоцирај туку напиши дек и ти си напалена pirat
а јас знам на кој tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Barbie girl Пет Мај 01, 2009 10:28 pm

heh
jas momentalno se palam na bivsiot :D
Barbie girl
Barbie girl
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 1

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Lastojca Саб Мај 02, 2009 1:54 am

мда. сум на една наводно пијана личност
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Marej Саб Мај 02, 2009 2:42 am

oOOOOOOooooooo!!!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Bleak Саб Мај 02, 2009 1:24 pm

После овие два бурни дена пренапален сум на креветон дефинитивно... и ке го силувам до кај 7-8 сатот сигурно... Very HappyVery HappyVery Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Ангелина Нед Мај 03, 2009 5:30 pm

Јас се палам на идниот...... и на овај Колин Фарел на сине тестој на фејсбук шо ми излегвитттт цссссссс
Ангелина
Ангелина
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 10
Забавен? : како музика хахаха

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 6 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот