Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

+22
RoTkViCa
PhiLL * E
nance
корун
grgrgr
комшивка
mn jak coek
L S D
Болиглава
pankerishte
mitan
kojgode
Stefk0
Punk
Master
Marej
hollow
мирАл
Џајко
Obibos
tHeJunKy
Bleak
26 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by Bleak Пон Фед 02, 2009 11:40 pm

Јас ко модификатор на темава... Пааа не се иам трупосано онака квалитетно од Нова година а саботата малу беф весел али добра страна ми е со не прам глупости ко ќе сум пијан. Иначе баталиф алкохол за подолг период Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 02, 2009 11:42 pm

а да не пишеше смајли и на темиве?
не се трупосвам, не ми е филм...имам баталено алкохол веќе долг период
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by Obibos Пон Фед 02, 2009 11:45 pm

Секоја среда евентуално и четврток пекот зависит од атмосфера а сабота веќе обавезно. ама не да се влечам по патон.. на она ко ке те имат фатено на весеље не ко ке си на фаза на плачење и на тепање (ко ке мислиш дека си најјак)
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by Џајко Пон Фед 02, 2009 11:46 pm

Пијам ама не се пијанам многу, онака изживеано ми е. Освем за посебни прилики како родендени, крштевки и така натака
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by мирАл Пон Фед 02, 2009 11:48 pm

Ич не мислам дека е филм нешо пијанчење!!! Не се прам олуле, ќе се поднапијам за весеље шо би рекол обибос хех!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by hollow Пон Фед 02, 2009 11:57 pm

Obibos напиша:Секоја среда евентуално и четврток пекот зависит од атмосфера а сабота веќе обавезно. ама не да се влечам по патон.. на она ко ке те имат фатено на весеље не ко ке си на фаза на плачење и на тепање (ко ке мислиш дека си најјак)
После то најак имат една фаза ко ке мислиш дек си невидлив ама то ми се дешават ретко само на некој посебни прилики ко ке пијат цело манство
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by Marej Вто Фед 03, 2009 12:01 am

Сакам онака да се прам ама не скроз, грдо е, малце колку да се расположам уш појќе. Ми идат потребава на периоди, некогаш неколку викенди со ред, а некогаш 2-3 месеци ништо. (според пресметките со другаркиве, не чекат возбудлив месец)
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by Master Вто Фед 03, 2009 1:22 am

Во последно време ич не пијам, некако досадно ми стана.
А и плус ми ги немат ''кучкине'' од Скопје со нив најубо ни ојт пиењето, ми недостигет седенките шо си ги праевме Биљанини извори...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by Punk Вто Фед 03, 2009 1:25 am

Имаф период после нова година секој ден.. за водици беф лудници и сеа минатава сабота пошо немаф кондиција се напрајф тиква
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by Stefk0 Вто Фед 03, 2009 1:35 am

Строго на но празници.. И сабота ко ден пред недела.. Петок славам крај на школската недела.. Иначе не пијам..
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by kojgode Вто Фед 03, 2009 10:46 am

Пијам понекоаш ама ептен се неам испијането од ... незнам ни јас кога ногу порано беше само онака се развесељвам за викенди, родендени и други свечености.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by mitan Вто Фед 03, 2009 10:48 am

ни малце не ми е филм...онака само ко ке сум мн расположен ке се напијам малу појке и то е тоSmile
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by pankerishte Вто Фед 03, 2009 8:22 pm

Јас пијам секој божји не божји ден.Не за да се напрам тиква туку како задоволство.
Ако имат салата морат да имат и ракија.ако имат месо мора да се пијат вино.ако е топло надвор или сончево морат да се пијат пиво(ова на факултет е задолжително)
Плус до друштвото е најмногу.Ние сме такво манство што обично секој ден се прајме крш и пијаме.Било испитна сесија,одмор или нешто друго.Секогаш е исто.
Без граници без нации...хахахахаах
Дури после некое време губиш орјентација во времево,пошто легвиш во 8 сабаље и станвиш поручек.и си Suspect дур не почнит денот од поново..со алкохол...хоохохохо
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by Болиглава Вто Фед 03, 2009 8:42 pm

Имам граница за пијанство. Осеќам кога требит да престанам и скоро никогаш не претервам.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by L S D Вто Фед 03, 2009 9:00 pm

зависит коа, како.... некогаш се прам многу, некогаш само се поднапивам... последно солидно праење беше кадмо за нова година... врапчиња ми летаја ххххх Smile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty ne go podrzuvam pravenjeto tikva

Пишување by mn jak coek Сре Фед 04, 2009 12:00 am

O jas nova aj da seftosam.Pa jas da vi kazam sum mn protiv pijanjeto,ne znam kako nekoj od mladive deca se zanimavat so takvi neubaj raboti.Jas nikogas ne pijam i mislam deka site treba da go sledite mojot primer.Blagodaram odnapret

mn jak coek
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 11

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by Obibos Сре Фед 04, 2009 12:08 am

mn jak coek напиша:O jas nova aj da seftosam.Pa jas da vi kazam sum mn protiv pijanjeto,ne znam kako nekoj od mladive deca se zanimavat so takvi neubaj raboti.Jas nikogas ne pijam i mislam deka site treba da go sledite mojot primer.Blagodaram odnapret
Загреота!!!!ти си стварно загреота!!! хахахахааххааха...абе ти си била нетокму..стварно alien
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by hollow Сре Фед 04, 2009 12:12 am

mn jak coek напиша:O jas nova aj da seftosam.Pa jas da vi kazam sum mn protiv pijanjeto,ne znam kako nekoj od mladive deca se zanimavat so takvi neubaj raboti.Jas nikogas ne pijam i mislam deka site treba da go sledite mojot primer.Blagodaram odnapret
Хаха тешки филмој мислиш луѓево не те имет пивница видено Razz
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by mn jak coek Сре Фед 04, 2009 12:25 am

Kako da ne ja ne odam po takvi lokali,sigurno e nekoja druga,jas odam na ugledni mesta kade ne davaat alkohol na maloletnici.

mn jak coek
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 11

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by Stefk0 Сре Фед 04, 2009 12:43 am

Јас мислам овај mn jak coek требит да го стајме за пример на адаптерфорум... многу добар пример ќе ни е на сите.. Можда ќе почниме на угледни места да ојме и ние и престиж ќе стекниме.. јее
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by комшивка Сре Фед 04, 2009 12:51 am

ај кажете ми ве молам кај не давет алкохол на малолетници во градов, таму да одам уште овие неколку месеци..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by Obibos Сре Фед 04, 2009 12:53 am

Шо се замарате море...не греате ве дупит оваја !! Very Happy
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by grgrgr Сре Фед 04, 2009 12:55 am

mn jak coek се надевам дека целата младина ке го следит твојот пример и дека ке се прекинит традицијата на одење во локалните биртии меани и анови каде што несовесните луге точат пиво,вино и секаков вид на алкохолни пијалоци на сите особи помали од 18 години.

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by mn jak coek Сре Фед 04, 2009 1:00 am

Nema poveke birtii i takvi razni stvarni koi go zamatuvaat umot.Iskreno ne sum bidena na takvi neprestizni mesta kade turbo folkot e glavna komponenta.Inace aku pobaras ubavo ke najdes mesta kade ne tocat alkohol,samo treba da pobaras-ubo.

mn jak coek
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 11

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by Stefk0 Сре Фед 04, 2009 1:10 am

mn jak coek напиша:Nema poveke birtii i takvi razni stvarni koi go zamatuvaat umot.Iskreno ne sum bidena na takvi neprestizni mesta kade turbo folkot e glavna komponenta.Inace aku pobaras ubavo ke najdes mesta kade ne tocat alkohol,samo treba da pobaras-ubo.

HI 5!!!

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? 3930


(Во стил на Борат ова)
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то? Empty Re: Колку често се прајте тиква и зш? Дали ви е филм то?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот