Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

+40
katusch
Рокси
ноунејм
*UnIqUe*
Barbie girl
KaTeRiNcE
Ангелина
Angelic
sweet
Џими
METALBOY
REGINA
p4eli4ka
RoTkViCa
fairy
Infected
Ivana
The Breaking Dawn
Bleak
TONI
malina
Obibos
Marej
zzz
Punk
мирАл
Кирил
комшивка
Lastojca
STIFLER
Џајко
nance
корун
Ludi Milojko
Mary Jane
Master
T&T
kojgode
Fantom
Болиглава
44 posters

Страна 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by T&T Саб Јан 24, 2009 5:32 am

И мене не :D:D
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 5:38 am

T&T напиша:И мене не :D:D
Тебе ти се имат чим прашвиш. Осеќам. flower
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by zzz Саб Јан 24, 2009 11:10 am

јаз на виле вало, мојш оргазам да доживејш ко ке го слушаш како пејт хух...
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Болиглава Саб Јан 24, 2009 1:41 pm

zzz напиша:јаз на виле вало, мојш оргазам да доживејш ко ке го слушаш како пејт хух...
Јас пак ко ќе го слушам него серка ме фаќат.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by T&T Саб Јан 24, 2009 2:27 pm

kojgode напиша:
T&T напиша:И мене не :D:D
Тебе ти се имат чим прашвиш. Осеќам. flower


не ме откривај сега.... Wink Smile
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Marej Саб Јан 24, 2009 9:47 pm

Ич, ич, ич. На ништо.
Ова најсериозно, не сум двосмислена.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by zzz Саб Јан 24, 2009 9:59 pm

Болиглава напиша:
zzz напиша:јаз на виле вало, мојш оргазам да доживејш ко ке го слушаш како пејт хух...
Јас пак ко ќе го слушам него серка ме фаќат.


ам не знајш да го слушаш со чуство зато Smile
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Marej Саб Јан 24, 2009 10:00 pm

Јас сум женско, имам чувства, лесно се попалвам и пак ме фашчат серка ко ќе го слушам или гледам. Smile


Последната промена е направена од Marej на Саб Јан 24, 2009 10:01 pm. Мислењето е променето 1 пати
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 10:00 pm

Јас сум на Ева Мендез малку напален моментално.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Болиглава Саб Јан 24, 2009 10:00 pm

zzz напиша:
Болиглава напиша:
zzz напиша:јаз на виле вало, мојш оргазам да доживејш ко ке го слушаш како пејт хух...
Јас пак ко ќе го слушам него серка ме фаќат.


ам не знајш да го слушаш со чуство зато Smile
Да излеа то ќе е.
Се прашвам зш ко ќе слушам Пинк Флојд ми идат да свршам?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by zzz Саб Јан 24, 2009 10:03 pm

Болиглава напиша:Да излеа то ќе е.
Се прашвам зш ко ќе слушам Пинк Флојд ми идат да свршам?


а само ти идат или свршвиш Question
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Болиглава Саб Јан 24, 2009 10:06 pm

zzz напиша:а само ти идат или свршвиш Question
А ти ко ќе си сама, слободна си?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by zzz Саб Јан 24, 2009 10:09 pm

Болиглава напиша:А ти ко ќе си сама, слободна си?

не баш cyclops
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by T&T Нед Јан 25, 2009 5:00 am

Јас сум моментално напалена после бурната вечер
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Master Нед Јан 25, 2009 5:02 am

T&T напиша:Јас сум моментално напалена после бурната вечер

се надевам дека немат пак да ме сонвиш

И јас сум напалена......на чадорон од Ненад
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by T&T Нед Јан 25, 2009 5:24 am

хехе
па искрено мојш многу да прајш со чадор.....
И јас се надевам дека нема да те сонвам...........
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Obibos Саб Јан 31, 2009 8:55 pm

Јас сум напален на Чак Норис и на мајка му ама не кажвите зш ке наебам
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 3:58 am

На татко и од .... хехехехе
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Marej Нед Фед 01, 2009 3:59 am

Нишо ич.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Master Нед Фед 01, 2009 4:03 am

Кризирам cyclops
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by T&T Нед Фед 01, 2009 3:09 pm

Јас не сум напалена во моментов ама ќе гледам да се напалам после :D
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Mary Jane Нед Фед 01, 2009 6:29 pm

На Едвард од Twilight...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by TONI Нед Фед 01, 2009 6:51 pm

Obibos напиша:Јас сум напален на Чак Норис и на мајка му ама не кажвите зш ке наебам
Касно брате,тој знаеше уште пред да напишеш Very Happy

Моментално не сум напален....
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by мирАл Нед Фед 01, 2009 6:54 pm

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Kate-backinsale-1-highна кејт Бекинсел
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Bleak Пон Фед 02, 2009 12:37 am

Да напален сум околу 70 % на едно моменце со убај очиња и интересна коса и шо ти знам јас све е убо кј неа барем мене ми е све убо Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 3 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот