Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

+40
katusch
Рокси
ноунејм
*UnIqUe*
Barbie girl
KaTeRiNcE
Ангелина
Angelic
sweet
Џими
METALBOY
REGINA
p4eli4ka
RoTkViCa
fairy
Infected
Ivana
The Breaking Dawn
Bleak
TONI
malina
Obibos
Marej
zzz
Punk
мирАл
Кирил
комшивка
Lastojca
STIFLER
Џајко
nance
корун
Ludi Milojko
Mary Jane
Master
T&T
kojgode
Fantom
Болиглава
44 posters

Страна 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Master Чет Јан 22, 2009 3:51 pm

Јас сум напалена на косана од Курте. Многу ме привлеквит бојана!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by T&T Чет Јан 22, 2009 3:52 pm

За разлика од вчера, денес сум НАПАЛЕНА!!!
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by kojgode Чет Јан 22, 2009 3:53 pm

T&T напиша:За разлика од вчера, денес сум НАПАЛЕНА!!!
На кого?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Master Чет Јан 22, 2009 3:56 pm

И јас сакам да знам???

Книгине во Кукузел изгледа лошо ти влијаеа....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by T&T Чет Јан 22, 2009 4:07 pm

Master напиша:И јас сакам да знам???

Книгине во Кукузел изгледа лошо ти влијаеа....

Доволно беше да се отворит КАМАСУТРА....
Не на некоја конкретна личност, ама искрено, жарам....
Ај Мастер купи ми ја книгана за роденден (кој ќе чекат до 22 јуни)
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Master Чет Јан 22, 2009 4:09 pm

Ак ми ја купиш ти онаја од Јунг, немат проблем...
БТВ, ми текна нешо Exclamation
Ај да си ги прајме родендениве предвреме, така ќе си ги добијаме книгине побрзо! Very Happy
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by T&T Чет Јан 22, 2009 4:14 pm

Master напиша:Ак ми ја купиш ти онаја од Јунг, немат проблем...
БТВ, ми текна нешо Exclamation
Ај да си ги прајме родендениве предвреме, така ќе си ги добијаме книгине побрзо! Very Happy

Еј ааај!
мене уште нешто ми текна
Ај ти купи ги двете книги знајш дека сум скржајца...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Master Чет Јан 22, 2009 4:17 pm

Море кретенка! Е не ти ја купвам сега од инет!
Ќе си ја купам, и после ќе те зиљосвам, ќе ја читам пред тебе, ама немат да ти ја давам!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 2:39 am

Master напиша:Море кретенка! Е не ти ја купвам сега од инет!
Ќе си ја купам, и после ќе те зиљосвам, ќе ја читам пред тебе, ама немат да ти ја давам!!!

Јас ќе ја практикувам....
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Mary Jane Пет Јан 23, 2009 2:41 am

Моментално на Кире Лазаров...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 12:59 pm

Јас сум напалена на професорон по бизнис
Многу секси раце имат
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Master Пет Јан 23, 2009 1:06 pm

T&T напиша:Јас сум напалена на професорон по бизнис
Многу секси раце имат

Не ти го давам, мој си е! Гледаш и самиот си рече дака мене ме гледал! Razz
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 1:08 pm

Master напиша:
T&T напиша:Јас сум напалена на професорон по бизнис
Многу секси раце имат

Не ти го давам, мој си е! Гледаш и самиот си рече дака мене ме гледал! Razz


ај за да не се караме, ќе прајме тројка
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Fantom Пет Јан 23, 2009 1:44 pm

Војо? Ај не заебавајте, ко онај високион од Адамс Фемили е.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Mary Jane Пет Јан 23, 2009 2:02 pm

Fantom напиша:Војо? Ај не заебавајте, ко онај високион од Адамс Фемили е.

Ам од цигари пушење е испиен целиот...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Fantom Пет Јан 23, 2009 2:05 pm

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 039_10352Ето го Војо, горе лево. 
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Master Пет Јан 23, 2009 2:08 pm

Фантом во право си, мене ич не ме привлеквит Војо, ама интересно ми е да се зафркавам со него Razz
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by комшивка Пет Јан 23, 2009 3:31 pm

Mary Jane напиша:Моментално на Кире Лазаров...

Дефинитивно те поддржвам. Исто и јас. I love you
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Lastojca Пет Јан 23, 2009 3:37 pm

леле и јас
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 6:59 pm

Јас пак се палам на Војо... Мастер, ти се откажа значит за мене е
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 7:05 pm

БТВ сонвев влажен сон, така да сега сум прилично напалена

Заборајв да кажам, од славниве дефинитивно сум напалена на глумецон од Twilight уфффффффффффффф
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by мирАл Пет Јан 23, 2009 7:11 pm

T&T напиша:БТВ сонвев влажен сон, така да сега сум прилично напалена

Заборајв да кажам, од славниве дефинитивно сум напалена на глумецон од Twilight уфффффффффффффф

Кажи го во сон- топикон, можда ќе ти го протолкуват некој!! хехе ;P
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Punk Саб Јан 24, 2009 2:54 am

На Џони Деп и да ПРЕМНОГУ Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by T&T Саб Јан 24, 2009 5:25 am

А ви се имат десено да се запалите на себеси?
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 5:26 am

Мене не.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 2 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот