Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

+40
katusch
Рокси
ноунејм
*UnIqUe*
Barbie girl
KaTeRiNcE
Ангелина
Angelic
sweet
Џими
METALBOY
REGINA
p4eli4ka
RoTkViCa
fairy
Infected
Ivana
The Breaking Dawn
Bleak
TONI
malina
Obibos
Marej
zzz
Punk
мирАл
Кирил
комшивка
Lastojca
STIFLER
Џајко
nance
корун
Ludi Milojko
Mary Jane
Master
T&T
kojgode
Fantom
Болиглава
44 posters

Страна 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by *UnIqUe* Саб Мај 09, 2009 9:09 pm

сум.... многу Embarassed хххх
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мај 09, 2009 9:11 pm

шуќур шо призна.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by *UnIqUe* Саб Мај 09, 2009 9:23 pm

хххххххххх доста ке се усрамам Embarassed
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Џајко Саб Мај 23, 2009 6:20 pm

најпремногу на една матурантка
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Ivana Нед Мај 24, 2009 2:44 am

лелеееееееееее ногу еј...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by METALBOY Нед Мај 24, 2009 11:48 am

хехе наеднаш се напалив, ама незнам колку долго ќе трајт!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мај 24, 2009 12:33 pm

и јассссс....
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by ноунејм Нед Мај 24, 2009 7:50 pm

помногу од најпремногу Cool
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Angelic Пет Jул 03, 2009 10:34 pm

сум! ооо .. Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 28731
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Jул 05, 2009 2:42 am

сууум. уффф
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Marej Нед Jул 05, 2009 3:16 am

Ич.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Punk Нед Jул 05, 2009 3:50 pm

ногу.
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Рокси Нед Jул 05, 2009 3:58 pm

^ јас знам на кого си напалена Very Happy
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by katusch Нед Jул 05, 2009 5:08 pm

јас се палам на машки со долга коса... хахахахаха (да се разбериме: не на сите Very Happy)

иначе во моментов сум напалена на еден со кратка коса... уфффффф
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Ivana Вто Jул 07, 2009 2:01 am

лелелеллеелллел последниве деној претервам....до завчера на еден од тие французите шо беа од филмскиот фестивал... пред то на еден србин... (ова за то шо немав напишано) а моментално враќајќи се од куба на еден тип од белгиската фрупа... на труба свиреше и уш ко напрајвме муабет... лелел бегај да не зборвам...ауф!
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by KaTeRiNcE Вто Jул 07, 2009 3:04 am

Ivana напиша:лелелеллеелллел последниве деној претервам....до завчера на еден од тие французите шо беа од филмскиот фестивал... пред то на еден србин... (ова за то шо немав напишано) а моментално враќајќи се од куба на еден тип од белгиската фрупа... на труба свиреше и уш ко напрајвме муабет... лелел бегај да не зборвам...ауф!
Морам да се надоврзам, тешко онај од белгија ако и излезит на ивана оред очи,таа е толку запалена...на лице место нешчо ќе се десит ,хах, успат да напалена сум на Вилијам Леви I love you
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Jул 07, 2009 5:51 pm

Ivana напиша:лелелеллеелллел последниве деној претервам....до завчера на еден од тие французите шо беа од филмскиот фестивал... пред то на еден србин... (ова за то шо немав напишано) а моментално враќајќи се од куба на еден тип од белгиската фрупа... на труба свиреше и уш ко напрајвме муабет... лелел бегај да не зборвам...ауф!

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by *UnIqUe* Сре Jул 08, 2009 2:07 am

Teaaaaaaaaaaaaaaaa Французинот бее Sad
Иначе моментално не сте ни свесни колку сум напалена на Robert Pattinson....UFFFFFFFFFFFF
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Jordison Сре Jул 08, 2009 3:11 am

аууууууууу пукнав..одам до веце
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Рокси Сре Jул 08, 2009 10:42 am

Од тие французите многу беше секси Nicolas Bary (режисер). ах...
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Сре Jул 08, 2009 9:02 pm

да, ама фотографон беше....не знам
да западниш
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by *UnIqUe* Чет Jул 09, 2009 2:26 am

Не бе секап Роберт Патинсон....
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Marej Чет Jул 09, 2009 4:00 am

Сум, премногу, на еден келнер од Ликвид.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by П. Вто Jул 14, 2009 4:57 pm

јас се палам на ниски машки последно време и моментално сум средно напалена на еден од нив=)
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Ane Саб Jул 18, 2009 2:33 am

Леле ногу! ама не е за кажвење кој... Embarassed Razz
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 7 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот