Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

+40
katusch
Рокси
ноунејм
*UnIqUe*
Barbie girl
KaTeRiNcE
Ангелина
Angelic
sweet
Џими
METALBOY
REGINA
p4eli4ka
RoTkViCa
fairy
Infected
Ivana
The Breaking Dawn
Bleak
TONI
malina
Obibos
Marej
zzz
Punk
мирАл
Кирил
комшивка
Lastojca
STIFLER
Џајко
nance
корун
Ludi Milojko
Mary Jane
Master
T&T
kojgode
Fantom
Болиглава
44 posters

Страна 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by мирАл Саб Мар 21, 2009 8:48 pm

Чичкоооо се запаливмее!!! Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Marej Саб Мар 21, 2009 10:32 pm

fairy напиша:
Marej напиша:
fairy напиша:јас на еден тип со многу јак стил, мн забегано се облеквит и ми се чинит и црвена коса имаше едно време ама не појќе... мммм вчера го видов после сто години ама е незнам, уффф
Ivica? :-))
леле жити се од кај ти текна? хахахаха тој е Very Happy аааааааааа ама кажи каков е а? I love you Very Happy Very Happy
Ногу сум паметна, бе!!
Порано ми беше јак ама сеа ногу накај емо е свртен. Smile
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by p4eli4ka Нед Мар 22, 2009 8:30 pm

уффф во моментов на едно дете ......мн мн мн јакоо хахах

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by kojgode Нед Мар 22, 2009 8:58 pm

p4eli4ka напиша:уффф во моментов на едно дете ......мн мн мн јакоо хахах
Mojш да кажиш дек си на корун не се срами и така не знает која си.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Bleak Нед Мар 22, 2009 9:14 pm

Напален сум на една ептен ама џабе... Very Happy али јако е... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Џајко Нед Мар 22, 2009 9:19 pm

На едно моме...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by REGINA Нед Мар 22, 2009 9:20 pm

ам ак е за така пфф.
на едно дете....
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Mary Jane Нед Мар 22, 2009 11:03 pm

fairy напиша:
Marej напиша:
fairy напиша:јас на еден тип со многу јак стил, мн забегано се облеквит и ми се чинит и црвена коса имаше едно време ама не појќе... мммм вчера го видов после сто години ама е незнам, уффф
Ivica? :-))
леле жити се од кај ти текна? хахахаха тој е Very Happy аааааааааа ама кажи каков е а? I love you Very Happy Very Happy

Комшија ми е :D Ак требит нешо...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Lastojca Нед Мар 22, 2009 11:08 pm

аууу знам кој е..шо се дружеше со еден климент??? е ..малу ми е ко гнсен...ама зато климент мх мх мх
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Punk Нед Мар 22, 2009 11:56 pm

Lastojca напиша:аууу знам кој е..шо се дружеше со еден климент??? е ..малу ми е ко гнсен...ама зато климент мх мх мх
климент кј мене живејт и ногу често го глеам.. хухуху
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by STIFLER Пет Мар 27, 2009 11:35 pm

Ич не сум во моментов
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Lastojca Саб Мар 28, 2009 3:18 am

сум, многу, на све живо и диво
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мар 28, 2009 3:47 am

суууууум.............................
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Bleak Саб Мар 28, 2009 4:00 am

На македонскава водителка од идол... Very Happy леле ноџе... Razz
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by METALBOY Саб Мар 28, 2009 2:02 pm

Многу малку, Џими ми рече да си кулирам Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Џими Саб Мар 28, 2009 2:07 pm

METALBOY напиша:Многу малку, Џими ми рече да си кулирам Very Happy
Pij si kafe, pij si tutun, aznoto samo ke si dojt.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 29, 2009 11:44 am

лелелеле ич не сууууууум на никогооо.....шо ми се дешават??? ова не е нормално за мене Shocked Shocked Shocked
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Punk Нед Мар 29, 2009 12:01 pm

на никој не сум изглеа зш не ја иам видено ластојца
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Lastojca Нед Мар 29, 2009 12:10 pm

Punk напиша:на никој не сум изглеа зш не ја иам видено ластојца

прекини ма да ми се пушташ јавно...лезбејчиште едно!
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Punk Нед Мар 29, 2009 12:51 pm

ти се лижам не знам како не сфаќаш
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Болиглава Нед Мар 29, 2009 2:57 pm

Премногу!
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Џими Нед Мар 29, 2009 5:59 pm

На адаптер.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by sweet Саб Апр 04, 2009 12:46 am

јас во моментов се палам на ристе по историја и сношти го сонвев Very Happy леле газе убооооо Laughing

sweet
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 27
Хоби(работа) : чашитлама и исфрлање нервоза
Забавен? : пренајмногу

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Џајко Саб Апр 04, 2009 1:46 am

Воопшто не сум
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Angelic Саб Апр 04, 2009 3:37 am

Ма ич не сум! на никого !
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? - Page 5 Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот