Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

+40
katusch
Рокси
ноунејм
*UnIqUe*
Barbie girl
KaTeRiNcE
Ангелина
Angelic
sweet
Џими
METALBOY
REGINA
p4eli4ka
RoTkViCa
fairy
Infected
Ivana
The Breaking Dawn
Bleak
TONI
malina
Obibos
Marej
zzz
Punk
мирАл
Кирил
комшивка
Lastojca
STIFLER
Џајко
nance
корун
Ludi Milojko
Mary Jane
Master
T&T
kojgode
Fantom
Болиглава
44 posters

Страна 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Болиглава Чет Јан 15, 2009 2:49 am

Самиот наслов кажува дека ова е тема на која шо мојте да се испукате колку сте и шо сте напалени(таја е а?).

Во моментов јас сум околу 78% напален на една личност која не ја спомвам. Ае поз.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Fantom Чет Јан 15, 2009 2:52 am

Јас сум 96% напален на Пуре.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by kojgode Чет Јан 15, 2009 2:58 am

Јас сум 100% напален на една од www.redtube.com не и го знам името.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by T&T Чет Јан 15, 2009 5:57 pm

Јас сум секогаШ напалена на Ѕвонко по историја
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 6:19 pm

Јас се палам на крв, и незнам на шо друго...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Mary Jane Чет Јан 15, 2009 6:37 pm

Master напиша:Јас се палам на крв, и незнам на шо друго...

и на кимоно јас мисламWink
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Mary Jane Чет Јан 15, 2009 6:39 pm

Јас се палам на уредни типци, костумосани, напарфемисани...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 6:39 pm

Пех, не баш на кимоно имам дома смачено ми е од кимона. А иначе и машки плавуши многу ме палет, ама не во мозокон плавуши.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Ludi Milojko Чет Јан 15, 2009 6:55 pm

T&T напиша:Јас сум секогаШ напалена на Ѕвонко по историја
prege go vidof
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by корун Чет Јан 15, 2009 6:55 pm

Ludi Milojko напиша:prege go vidof
dobro
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Ludi Milojko Чет Јан 15, 2009 6:57 pm

Jas mnogu se palam na na majki i na tetki cherry
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by nance Чет Јан 15, 2009 9:51 pm

Сеа моментално баш ми текна на една пичка од кј мене нашкола уз муабетов.Многу многу убо момиче.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Болиглава Чет Јан 15, 2009 9:59 pm

Master напиша:Јас се палам на крв, и незнам на шо друго...
Јас на бензин и керозин.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Џајко Чет Јан 15, 2009 10:05 pm

Јас се палам на рингла...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Fantom Пет Јан 16, 2009 5:40 am

Јас на плинско и на пилешка салама.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by STIFLER Пет Јан 16, 2009 1:24 pm

T&T напиша:Јас сум секогаШ напалена на Ѕвонко по историја
a zs go cepkate od tato brat mu?btv imat ubaj tipki sho me palet niz gradov Embarassed Laughing Shocked
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Lastojca Пет Јан 16, 2009 6:19 pm

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Raffaellobalzo11do0.th
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 6:22 pm

Lastojca напиша:Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Raffaellobalzo11do0.th

Убај очи имат, ама не ме палит.

Се палам на зелена боја Rolling Eyes
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 1:28 am

Aristotel напиша:
T&T напиша:Јас сум секогаШ напалена на Ѕвонко по историја
a zs go cepkate od tato brat mu?btv imat ubaj tipki sho me palet niz gradov Embarassed Laughing Shocked
Упс... Ама ај да се соочиме со вистината. Не сум ни прва ни последна шо се палит на Звонко.
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 11:03 pm

На Речко да ви кажам, неможам појче да издржам од кога не го имам видено, одвај чекам вторник да дојт... Че го видам... јее afro
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 11:26 pm

Знам појќе луѓе шо се палет на Речко.И вистина е sexy...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 11:35 pm

Епа тешко може да му се одолее..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Master Пон Јан 19, 2009 6:25 am

Јас му одолевам.....
Ептен сум напалена во моментов, изгледа алкохолот во мене реагират........
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Кирил Вто Јан 20, 2009 6:13 pm

Јас сум спален за Џесика Алба и Милијана Машанович

Кирил
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by T&T Сре Јан 21, 2009 8:41 pm

Сега видов дека во темава имат и КОЛКУ сте напалени во моментов. И сакав да кажам, дека, за греота, и покрај денешното читање на еротска поезија, ич не сум напалена.
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали, колку, на кого сте напалени во моментов? Empty Re: Дали, колку, на кого сте напалени во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот