Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали некој знае да готви? На пример шо?

+35
blesava008
Punk
malina
METALBOY
мирАл
RoTkViCa
Bleak
STIFLER
PhiLL * E
L S D
nice
Џајко
grgrgr
Наташа
xpert
комшивка
Lastojca
Stefk0
zzz
pankerishte
REGINA
cika kure
Master
nance
Marej
folder
hollow
Alexandra
корун
kojgode
Болиглава
sokol
Mary Jane
Lucybell
Ludi Milojko
39 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Дали некој знае да готви? На пример шо? - Page 4 Empty Re: Дали некој знае да готви? На пример шо?

Пишување by *UnIqUe* Саб Мај 09, 2009 9:18 pm

METALBOY напиша:
*UnIqUe* напиша:Цццц....(шо да ти речам) ...ова не ми изгледат на покана... ама идам бе шоо Very Happy
хехехе, не давам покани преку форуми Very Happy , ако фатам за така сиве ке ми се тупнет Very Happy....

и така, сакав уш нешо да кажам, ама несмејам и така да од ова следи дека треба да се вратиме на темава за да не ме колнет и ке додам дека:

знам да сварам чај Very Happy

зш бе кажи си не те карат никој Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали некој знае да готви? На пример шо? - Page 4 Empty Re: Дали некој знае да готви? На пример шо?

Пишување by METALBOY Саб Мај 09, 2009 9:21 pm

*UnIqUe* напиша:
METALBOY напиша:
*UnIqUe* напиша:Цццц....(шо да ти речам) ...ова не ми изгледат на покана... ама идам бе шоо Very Happy
хехехе, не давам покани преку форуми Very Happy , ако фатам за така сиве ке ми се тупнет Very Happy....

и така, сакав уш нешо да кажам, ама несмејам и така да од ова следи дека треба да се вратиме на темава за да не ме колнет и ке додам дека:

знам да сварам чај Very Happy

зш бе кажи си не те карат никој Very Happy
не можам не е ова мсн, ак имаш кажи ке се најме Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали некој знае да готви? На пример шо? - Page 4 Empty Re: Дали некој знае да готви? На пример шо?

Пишување by s... Вто Мај 26, 2009 6:30 pm

хммм ам незнам ок кј да почнам епа многу ме биват за то ..посебно за тортииии ммммм
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Дали некој знае да готви? На пример шо? - Page 4 Empty Re: Дали некој знае да готви? На пример шо?

Пишување by REGINA Вто Мај 26, 2009 7:21 pm

во последно научив и да одмрзнувам готова замрзната храна... требало само од фрижидер да се истајт Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали некој знае да готви? На пример шо? - Page 4 Empty Re: Дали некој знае да готви? На пример шо?

Пишување by *UnIqUe* Вто Мај 26, 2009 8:01 pm

Хахаххахахахаххахахахахахахаха cheers
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали некој знае да готви? На пример шо? - Page 4 Empty Re: Дали некој знае да готви? На пример шо?

Пишување by s... Чет Мај 28, 2009 1:49 pm

REGINA напиша:во последно научив и да одмрзнувам готова замрзната храна... требало само од фрижидер да се истајт Smile
хехехехехехехе Surprised
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Дали некој знае да готви? На пример шо? - Page 4 Empty Re: Дали некој знае да готви? На пример шо?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот