Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали ви се случило да заспиете на некој час?

+28
blesava008
*UnIqUe*
Рокси
METALBOY
FalcoN eYe
мирАл
T&T
Stefk0
Bleak
pankerishte
Mary Jane
The Breaking Dawn
noviot
комшивка
Lastojca
tHeJunKy
Marej
mitan
fairy
TONI
kojgode
zzz
hollow
Болиглава
xpert
sokol
Џајко
Master
32 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 3:50 pm

Ама онака ептен да заспиете и сите да ви се смееле.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by Џајко Чет Јан 29, 2009 3:57 pm

На македонски и биологија имам спијано ама не ми се имет смеено зш последна клупа и не ме ни гледаше никој :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by sokol Чет Јан 29, 2009 3:58 pm

никогаш
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by xpert Чет Јан 29, 2009 4:00 pm

Иам заспано лани само не ми теквит на кој час.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by Болиглава Чет Јан 29, 2009 4:02 pm

Заспав пред некој ден на македонски, едно 5-10 минути и не ми се смееја. Колку интригантно.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by hollow Чет Јан 29, 2009 4:03 pm

Заспав лани еднаш ито убо цел час го преспав и во осмо еднаш


Последната промена е направена од hollow на Чет Јан 29, 2009 4:06 pm. Мислењето е променето 1 пати
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by zzz Чет Јан 29, 2009 4:05 pm

лани многу спиеф на часој а годинава само 2 3 пати и не ми се смееја само ме имет сликано
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by kojgode Чет Јан 29, 2009 4:12 pm

Лани заспав на социологија и цел одмор го преспав, ама никој не се смееше.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by TONI Чет Јан 29, 2009 4:13 pm

Ко ќе ми се спијат ич не му ја мислам та кој сакат нека е професор.Баш
последно кај тримчева по психологија.Ко во кома бев.И пред да излезит
ми се подери зш сум спијал цел час.јас и реков дека се придржажвев
минималмно да поспијам на час за да сум свесен на остатокот Very Happy Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by fairy Чет Јан 29, 2009 4:29 pm

не ми се имат десено да заспијам на час...
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by kojgode Чет Јан 29, 2009 4:30 pm

fairy напиша:не ми се имат десено да заспијам на час...
Будно го прати секој збор кој излегува од професорот/ката.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by fairy Чет Јан 29, 2009 4:36 pm

kojgode напиша:
fairy напиша:не ми се имат десено да заспијам на час...
Будно го прати секој збор кој излегува од професорот/ката.
особено ако се работи за историја или физика...уфф секој збор го голтам....сигурно! Rolling Eyes Very Happy
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by mitan Чет Јан 29, 2009 4:58 pm

ко ке сме од сабајле ево овие 2 недели барем на 2 цаса спијам од
сабајле:S:Sама никој не ми се смејт...и немат зошо да ми се смеет
санкир кузнајт шо е....ми се имет смеено еднаш лани ама тогаш со жутион
заспавме на прв час од сабајле ко шо седевме на иста клупа и заспавме и
не имаја сликано све порф не будеше:S:S:S
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by Marej Чет Јан 29, 2009 4:59 pm

Е убо, сите спиет на часој кј шо может да спиет..
Или не?!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by mitan Чет Јан 29, 2009 5:03 pm

а за спиење рекордер е жутион....лани заспа на прв час и одвај го разбудивме за голем одмор...никако не можеше да се разбудит...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by Marej Чет Јан 29, 2009 5:19 pm

kojgode напиша:Лани заспав на социологија и цел одмор го преспав, ама никој не се смееше.
Од каде ли си толку сигурен? Twisted Evil
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by tHeJunKy Чет Јан 29, 2009 5:23 pm

не, ама имам дремено мноооогу...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by kojgode Чет Јан 29, 2009 5:23 pm

Marej напиша:
kojgode напиша:Лани заспав на социологија и цел одмор го преспав, ама никој не се смееше.
Од каде ли си толку сигурен? Twisted Evil
Не сум сигурен така мислам. И колку шо знам ретко кој виде.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by Lastojca Чет Јан 29, 2009 5:29 pm

јас цел час немам заспано...имам дремено така...најдолго дремење кај момено во прва..
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by Marej Чет Јан 29, 2009 5:43 pm

kojgode напиша:
Marej напиша:
kojgode напиша:Лани заспав на социологија и цел одмор го преспав, ама никој не се смееше.
Од каде ли си толку сигурен? Twisted Evil
Не сум сигурен така мислам. И колку шо знам ретко кој виде.
Oooooooooooooooooooooooooooook. Shocked
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 7:34 pm

Порано си дремев многу на часој посебно на математика. Ама на почетоков од годинава ми се деси да заспијам на бизнис и то она баш сум се оптегнала на столон ко на сончање да сум била. Класов демек се обидвел да ме скријат, ама талентон од чоек шо сејт до мене,мртов ладен, кренал рака да го прашат нешо професорон. И тогаш професорон ме сумил дека спијам и ''дискретно се насмеал'' Laughing

Штета шо не ме сликале.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by комшивка Чет Јан 29, 2009 8:54 pm

На час не.. на одмор да. а и оваја година на прва не ни се обидвам да спијам Neutral ужасное на биологија понеделник на прв.. (не дека на другине часа е интересно)
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by noviot Чет Јан 29, 2009 9:41 pm

едно 15тина пати ако не и појке, на биологија најчесто, ама и на географија и германски се имат дешавано
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Јан 29, 2009 9:46 pm

на некои досадни часој иам пробвено да дремнам ак не ништо друго ама никако не можам зш се некој ме замарат...:S
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by Mary Jane Пет Јан 30, 2009 1:56 am

Не можам да заспијам на школа никако, а стопати иам пробано. Иам интересен комшилук, само бисери излегуваат и то ме спречува да си се наспијам...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали ви се случило да заспиете на некој час? Empty Re: Дали ви се случило да заспиете на некој час?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот