Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како се релаксирате?

Go down

Како се релаксирате? Empty Како се релаксирате?

Пишување by корун Пон Апр 27, 2009 11:18 pm

Компјутер, иако е само занимација дур не станиш и сватиш дека ти потекле очите и си дупло позаморен. Пред спијање уживам 5-10 минути да укључам телевизор. За викенди доволно е да е сончево времево а јас да сум надвор и слични рабори...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by Lastojca Пон Апр 27, 2009 11:26 pm

музика филмче шетање ако е пријатно времето...и то во главно ...
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by RoTkViCa Вто Апр 28, 2009 11:17 am

музика,шетање,спиење и најмногу возење ролери Wink

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by REGINA Вто Апр 28, 2009 12:32 pm

цртам цветчиња до кај шо ќе стигнам
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by METALBOY Вто Апр 28, 2009 3:11 pm

Музика и компјутер во главно, а во споредно можно е нешо да одсвирам на гитарана и то...
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Апр 28, 2009 6:58 pm

шетање и возење ролери навечер покрај езеро мн ме релаксират а иначе и цртање.Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by Џајко Вто Апр 28, 2009 8:28 pm

Со францускиот бенд AIR. Довнлоадирајте немат да згрешите.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by James Bomb Вто Апр 28, 2009 9:01 pm

МУЗИКА и уба вожња со мотор .
James Bomb
James Bomb
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 29
Хоби(работа) : Gradenje Brodoj
Забавен? : OOoO

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by мирАл Вто Апр 28, 2009 9:02 pm

Музика туш
Музика пешкир
Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 29
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by xpert Сре Апр 29, 2009 12:28 am

Со помош на езерово.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by RoTkViCa Сре Апр 29, 2009 9:48 am

ммммммммммммммммммасажа Laughing

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by TONI Сре Апр 29, 2009 10:11 am

Се релаксирам со помош Dire Straits и Doors најчесто.Иначе се релаксирав и со ролери дур не се искршив.Одев апла на сабајлинско возење.Ме релаксират ко ќе шетам покрај езеро(зависит со кој)Последен период добивам и едно гадно чувство за свирење.Ако не свирам не можам да си легнам да спијам или да работам нешо друго.Веќе не се релаксирам-зависен сум.Ама зато после то најубо се чувствувам.

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by sokol Сре Апр 29, 2009 10:40 am

музика и трчање
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by s... Чет Апр 30, 2009 8:28 pm

со музика...или некос два три круга со моторон и доста е..
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by Angelic Пет Мај 01, 2009 11:32 pm

музика
лежење
загледување во една точка и исклучување од светот за некоја минута хуху
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 10, 2009 5:35 pm

Шетање,музиче обавезно, или само онака излежавање и да не прам нишо туку само да размислувам...ептен ме опуштат Smile
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by METALBOY Пон Мај 11, 2009 8:08 am

Ако би се релаксирам со музика, тогаш би се релаксирал со некој лесни рок песни.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by Ivana Вто Мај 12, 2009 8:51 pm

џ`ст мјузик
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by malina Вто Мај 12, 2009 8:53 pm

во последно време со трчање и пешачење
malina
malina
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by RoTkViCa Вто Мај 12, 2009 10:34 pm

malina напиша:во последно време со трчање и пешачење

хахаха извини женска да не се гледаме по патекана? хахаха

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by fairy Вто Мај 12, 2009 10:47 pm

шетња, кај било... или слушам музика....
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by П. Сре Мај 13, 2009 6:51 pm

музика шетање и благо
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by мирАл Пет Мај 15, 2009 5:30 pm

слушање музика и едрење мхмхмх
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 29
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by katusch Сре Јун 24, 2009 7:46 pm

излежавање во некоја ливада со слушалчињата в уши... уживанција tongue
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 29
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот