Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тип на денот

+3
BobI_KosA
Bukic
mitan
7 posters

Go down

Тип на денот Empty Кладилничари како викендов:D:D:D???!?!?!?!

Пишување by mitan Пон Јан 19, 2009 12:34 am

саботата бев мн болен на голема стета а за денес немат со да се прајт муабет се знаеше дека се контра ке ојт иако имав надеж дека ке го истерат колово до крај
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Тип на денот Empty Re: Тип на денот

Пишување by Bukic Пон Јан 19, 2009 1:16 am

mitan напиша:саботата бев мн болен на голема стета а за денес немат со да се прајт муабет се знаеше дека се контра ке ојт иако имав надеж дека ке го истерат колово до крај

ништо овај викенд и јас касно станвев и не напишав ништо само за вечерва АО тениси па ке видиме
Bukic
Bukic
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 32

Вратете се на почетокот Go down

Тип на денот Empty Тип на денот

Пишување by BobI_KosA Нед Јан 25, 2009 12:44 pm

Еве од мене една.
Cardif - Arsenal 2
Lazio - Caglari 1
Palermo - Udinese 1
Bologna - Milan
2
Сингалче:
Getafe - Gijon
1 2.05


BobI_KosA
BobI_KosA
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 6

Вратете се на почетокот Go down

Тип на денот Empty Re: Тип на денот

Пишување by sokol Нед Јан 25, 2009 1:52 pm

BobI_KosA напиша:Еве од мене една.
Cardif - Arsenal 2
Lazio - Caglari 1
Palermo - Udinese 1
Bologna - Milan
2
Сингалче:
Getafe - Gijon
1 2.05


лацио теска ќе е x2 ќе бидит
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Тип на денот Empty Re: Тип на денот

Пишување by pankerishte Нед Јан 25, 2009 7:08 pm

ххахах...Лацио бе...лошо играње упмSad
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Тип на денот Empty Re: Тип на денот

Пишување by BobI_KosA Нед Јан 25, 2009 10:03 pm

pankerishte напиша:ххахах...Лацио бе...лошо играње упмSad
Ко не му оставет на Пандев пенал да шутират ке губат нормално.Два пенали промашија еден Зарате еден Роки
BobI_KosA
BobI_KosA
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 6

Вратете се на почетокот Go down

Тип на денот Empty Re: Тип на денот

Пишување by pankerishte Пон Јан 26, 2009 10:32 pm

Ама сум ја фатил Маљорка 1_1.
Мн добар коефициент имаше а Вал играше со мешана постава.
Сепак на мојот систем ме издупчи Утрехт.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Тип на денот Empty Re: Тип на денот

Пишување by sk1t Вто Јан 27, 2009 7:07 pm

LAcioooooooo 3+ 100% sigurna
sk1t
sk1t
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 24
Хоби(работа) : Fudbal
Забавен? : Isprobaj :D

Вратете се на почетокот Go down

Тип на денот Empty Re: Тип на денот

Пишување by BobI_KosA Вто Јан 27, 2009 7:28 pm

Еве тип за денес:
Тотенхем - Стоук 1 1,6 (Џокер)
BobI_KosA
BobI_KosA
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 6

Вратете се на почетокот Go down

Тип на денот Empty Ајде!!Нов викенд нова срека вкладилница:D:D!!!

Пишување by mitan Саб Јан 31, 2009 1:07 pm

местени утакмичиња,мислења и такви работи....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Тип на денот Empty Re: Тип на денот

Пишување by Болиглава Саб Јан 31, 2009 1:12 pm

Неморат за секој викенд нова тема. Пишите ги типојте во темана "Тип на денот".
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Тип на денот Empty Re: Тип на денот

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот