Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како се релаксирате?

+16
Ivana
*UnIqUe*
Angelic
s...
sokol
TONI
xpert
мирАл
James Bomb
Џајко
The Breaking Dawn
METALBOY
REGINA
RoTkViCa
Lastojca
корун
20 posters

Go down

Како се релаксирате? Empty Како се релаксирате?

Пишување by корун Пон Апр 27, 2009 11:18 pm

Компјутер, иако е само занимација дур не станиш и сватиш дека ти потекле очите и си дупло позаморен. Пред спијање уживам 5-10 минути да укључам телевизор. За викенди доволно е да е сончево времево а јас да сум надвор и слични рабори...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by Lastojca Пон Апр 27, 2009 11:26 pm

музика филмче шетање ако е пријатно времето...и то во главно ...
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by RoTkViCa Вто Апр 28, 2009 11:17 am

музика,шетање,спиење и најмногу возење ролери Wink
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by REGINA Вто Апр 28, 2009 12:32 pm

цртам цветчиња до кај шо ќе стигнам
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by METALBOY Вто Апр 28, 2009 3:11 pm

Музика и компјутер во главно, а во споредно можно е нешо да одсвирам на гитарана и то...
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Апр 28, 2009 6:58 pm

шетање и возење ролери навечер покрај езеро мн ме релаксират а иначе и цртање.Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by Џајко Вто Апр 28, 2009 8:28 pm

Со францускиот бенд AIR. Довнлоадирајте немат да згрешите.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by James Bomb Вто Апр 28, 2009 9:01 pm

МУЗИКА и уба вожња со мотор .
James Bomb
James Bomb
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 29
Хоби(работа) : Gradenje Brodoj
Забавен? : OOoO

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by мирАл Вто Апр 28, 2009 9:02 pm

Музика туш
Музика пешкир
Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by xpert Сре Апр 29, 2009 12:28 am

Со помош на езерово.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by RoTkViCa Сре Апр 29, 2009 9:48 am

ммммммммммммммммммасажа Laughing
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by TONI Сре Апр 29, 2009 10:11 am

Се релаксирам со помош Dire Straits и Doors најчесто.Иначе се релаксирав и со ролери дур не се искршив.Одев апла на сабајлинско возење.Ме релаксират ко ќе шетам покрај езеро(зависит со кој)Последен период добивам и едно гадно чувство за свирење.Ако не свирам не можам да си легнам да спијам или да работам нешо друго.Веќе не се релаксирам-зависен сум.Ама зато после то најубо се чувствувам.
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by sokol Сре Апр 29, 2009 10:40 am

музика и трчање
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by s... Чет Апр 30, 2009 8:28 pm

со музика...или некос два три круга со моторон и доста е..
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by Angelic Пет Мај 01, 2009 11:32 pm

музика
лежење
загледување во една точка и исклучување од светот за некоја минута хуху
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 10, 2009 5:35 pm

Шетање,музиче обавезно, или само онака излежавање и да не прам нишо туку само да размислувам...ептен ме опуштат Smile
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by METALBOY Пон Мај 11, 2009 8:08 am

Ако би се релаксирам со музика, тогаш би се релаксирал со некој лесни рок песни.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by Ivana Вто Мај 12, 2009 8:51 pm

џ`ст мјузик
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by malina Вто Мај 12, 2009 8:53 pm

во последно време со трчање и пешачење
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by RoTkViCa Вто Мај 12, 2009 10:34 pm

malina напиша:во последно време со трчање и пешачење

хахаха извини женска да не се гледаме по патекана? хахаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by fairy Вто Мај 12, 2009 10:47 pm

шетња, кај било... или слушам музика....
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by П. Сре Мај 13, 2009 6:51 pm

музика шетање и благо
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by мирАл Пет Мај 15, 2009 5:30 pm

слушање музика и едрење мхмхмх
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by katusch Сре Јун 24, 2009 7:46 pm

излежавање во некоја ливада со слушалчињата в уши... уживанција tongue
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Како се релаксирате? Empty Re: Како се релаксирате?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот