Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како искажувате бес?

+31
Gallowsraven
KaTeRiNcE
ноунејм
METALBOY
Bleak
malina
TONI
tHeJunKy
Obibos
П.
PhiLL * E
Punk
pankerishte
Alexandra
mitan
корун
The Breaking Dawn
hollow
мирАл
Marej
Lastojca
noviot
комшивка
Болиглава
REGINA
kojgode
Џајко
sokol
Master
Mary Jane
T&T
35 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Како искажувате бес? Empty Како искажувате бес?

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 1:29 pm

Дали сте многу нервозни? И кога сте, го криете тоа или едноставно го исфрлате од себе?

Јас по природа сум многу смирена личност, ама нешто во последно време то почна да се менвит. Wink Кога сум нерозна, или се воздржувам (то најчесто), или свирам, излегвам сама на воздух, читам,или во краен случај ми се случвит (ама ретко) да се истурам на некого, а после то ми е секогаш криво.
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Mary Jane Пет Јан 23, 2009 2:06 pm

Јас иако ретко покажвам знаци на бес, многу се секирам и се нервирам за некои работи, а знам дека не вреди.
Ко ќе сум бесна, почвам да цртам нешо апстрактно се дур не ми поминит...
Се трудам да не се истурам на други, ама ако си заслужет, е тогаш се ќе им кажам в лице.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Master Пет Јан 23, 2009 2:13 pm

Не искажвам, си го чувам за себе.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by sokol Пет Јан 23, 2009 2:15 pm

јас искажвам почесто и на повеќе начини
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Џајко Пет Јан 23, 2009 2:20 pm

Master напиша:Не искажвам, си го чувам за себе.
од такви љуге сериски убијци излегвет Smile
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Master Пет Јан 23, 2009 2:26 pm

Џајко напиша:
Master напиша:Не искажвам, си го чувам за себе.
од такви љуге сериски убијци излегвет Smile

знам Wink
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by kojgode Пет Јан 23, 2009 3:23 pm

Јас ептен ретко се нервирам, освен ко ќе играм на компјутер нешто тоаш страшно се нервирам и то го искажвам на тастатурава или мониторов. Иначе чоек ак ме изневират се воздржвам се смривам некако. Обично.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by REGINA Пет Јан 23, 2009 3:28 pm

бес? најјако е ко ќе го искажвиш со чутење... тогаш нек се нервирет другите шо мислеле дека ќе те збеснат хехе... то размислување се викат обратно пропорционално (или на нашки ко нопак) ама сепак е најубо Twisted Evil
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Болиглава Пет Јан 23, 2009 4:02 pm

Порано бев ептен нервозен и избувлив, се дерев за све и свашта.
Во последно време не се нервирам за ситници, туку за така посуштински прашања. Ама и тогаш не искажвам премногу емоции.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by комшивка Пет Јан 23, 2009 4:10 pm

Пцујам. Ама неам одамна желба да се тепам со некого. Не се карам зш никогаш неам доволна инспирација за да одам до крај, особено ако водам разговор со тврдоглави луѓе, многу често тогаш им попуштам за да смирам ситуација..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by noviot Пет Јан 23, 2009 4:32 pm

така што играм ко мајкл џексон :D:D:D
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Lastojca Пет Јан 23, 2009 4:33 pm

не искажвам и ко ке се насоберит ела запри ме од плачење bounce
греф.
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Marej Пет Јан 23, 2009 4:57 pm

Запри ме Smile)))

Ретко дозволвам да се изнервирам, ама ко ќе се десит то квалитетно ќе се поцрвенам и сто посто ќе почнит да ме болит глава. А да, и пцујам ногу.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by мирАл Пет Јан 23, 2009 5:40 pm

Не го изкажвам мн надворешно!!! Ама ко ќе играме фудбал и некој ко ќе уткат празни голој и ќе ме натерат да се претрчам за џабе почвам да пцујам (фудбал неам играно 6 месеци Very Happy )
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Master Пет Јан 23, 2009 8:21 pm

Јас имам еден необичен начин на искажвење бес, ама тоа се дешават само ко ќе изгубам контрола. Не повредувам други....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by hollow Пет Јан 23, 2009 8:31 pm

Порано за секоја ситница се нервирав а сега ретко ама и ко ке се изнервирам не покажвам многу
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Јан 23, 2009 10:15 pm

порано мн појќе се нервирав..ама појќе не трошам живци зш се навикнав на мојот невообичаен баксуз за се да тргвит наопаку Wink
и плус зависит до кој степен сум изнервирана....знам најчесто да им се испоразвикам на сите а ко ќе сум до в крај лута шо никој не ме имат видено таква - плачам
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by корун Пет Јан 23, 2009 10:22 pm

Го репетирам пиштолон
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by sokol Пет Јан 23, 2009 10:22 pm

корун напиша:Го репетирам пиштолон
не е то начин Evil or Very Mad
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by mitan Пет Јан 23, 2009 10:26 pm

порано ак се изнервирав само пцуев а занев и да се истепам а сеа не се нервирам мн мн само понекогаш...требит само да сватиш дека не требит за дебили да се нервираш и то е то....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by корун Пет Јан 23, 2009 10:27 pm

mitan напиша:порано ак се изнервирав само пцуев а занев и да се истепам а сеа не се нервирам мн мн само понекогаш...требит само да сватиш дека не требит за дебили да се нервираш и то е то....

Исто така добра опција е да го репетираш пиштолот.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Џајко Пет Јан 23, 2009 10:28 pm

Доста бе му ги крадиш репликиве со пиштолов на сокол!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by корун Пет Јан 23, 2009 10:29 pm

Џајко напиша:Доста бе му ги крадиш репликиве со пиштолов на сокол!

Што е постаро јајцето или кокошката?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by комшивка Пет Јан 23, 2009 10:31 pm

корун напиша:Го репетирам пиштолон

За нас женскиве шо е добра опција? Laughing Laughing
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by sokol Пет Јан 23, 2009 10:32 pm

комшивка напиша:
корун напиша:Го репетирам пиштолон

За нас женскиве шо е добра опција? Laughing Laughing
да зејте едно јаже и на чинарон.... Twisted Evil
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Како искажувате бес? Empty Re: Како искажувате бес?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот