Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како би реагирале ако...

+11
Jordison
Gallowsraven
mitan
*UnIqUe*
fairy
Ivana
sokol
комшивка
RoTkViCa
Odyssey
Џајко
15 posters

Go down

Како би реагирале ако... Empty Како би реагирале ако...

Пишување by Џајко Чет Апр 16, 2009 7:43 pm

Седите во ноќен бар со својата девојка и доаѓа од страна некоја типка и
и се пушта на вашата девојка. Ја фаќа за нога, флертува со неа а вас
како со гума да ве избришала...
Што ке направите??? Shocked


Девојки-седите
вие во нокен бар со дечкото доаѓа дечко згоден на газ да паднеш и
почнува да пушта раце накај коленото на вашиот дечко..вие како да сте
невидливи и како да не приметил дека е зафатен и дека е со женска ....
Што ке направите??? Shocked
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Како би реагирале ако... Empty Re: Како би реагирале ако...

Пишување by Odyssey Чет Апр 16, 2009 7:59 pm

Многу јасно. Ги земам двете и во тројкаSmile
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Како би реагирале ако... Empty Re: Како би реагирале ако...

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 16, 2009 8:29 pm

Хммм...па дечко ми не е тој шо му се пуштал на другиот , затоа слатко ќе си се изнасмеам и ќе чекам дечко ми да го исфрли на клоци педерот хахаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Како би реагирале ако... Empty Re: Како би реагирале ако...

Пишување by комшивка Сре Апр 22, 2009 8:11 pm

ќе се свртам околу да видам кај е скриената камера и ќе се изнасмејам валда..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Како би реагирале ако... Empty Re: Како би реагирале ако...

Пишување by sokol Сре Апр 22, 2009 9:27 pm

тој што ја отвори темава изгледа има вакво искуство
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Како би реагирале ако... Empty Re: Како би реагирале ако...

Пишување by Ivana Чет Апр 23, 2009 12:00 pm

хахах не знам како би реагирала...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Како би реагирале ако... Empty Re: Како би реагирале ако...

Пишување by fairy Чет Апр 23, 2009 5:46 pm

и јас не знам баш..вероватно ке се насмеам ке го поздравам типот и ке му кажам здраво, јас му сум женска хахаха
или ке почекам сам да му дајт до знаење дека не е геј Razz
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Како би реагирале ако... Empty Re: Како би реагирале ако...

Пишување by *UnIqUe* Пон Мај 18, 2009 12:03 pm

Оооо па ги оставам на само малце... нек се пофаќет Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Како би реагирале ако... Empty Re: Како би реагирале ако...

Пишување by mitan Пон Мај 18, 2009 4:30 pm

sokol напиша:тој што ја отвори темава изгледа има вакво искуство
имат искуство со то шо му се имат пуштано на некој тип или ти му се имаш пуштано него???хехех
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Како би реагирале ако... Empty Re: Како би реагирале ако...

Пишување by Gallowsraven Пон Мај 18, 2009 7:43 pm

Јака е ситуацијава. Дебилно до в крај. :D :D :D
Јас исто ко и RoTkViCa, ќе се смеам...
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Како би реагирале ако... Empty Re: Како би реагирале ако...

Пишување by Jordison Пон Мај 18, 2009 9:04 pm

Ајдееее бегаме на 3ка :D
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Како би реагирале ако... Empty Re: Како би реагирале ако...

Пишување by STIFLER Пет Мај 22, 2009 12:05 pm

Супер идемо у тројкаSmile
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Како би реагирале ако... Empty Re: Како би реагирале ако...

Пишување by Stefk0 Вто Мај 26, 2009 12:58 am

Или ќе се смеам, или ќе летат по некое шише скопско во воздух.. зависит од атмосверата.
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Како би реагирале ако... Empty Re: Како би реагирале ако...

Пишување by katusch Вто Јун 23, 2009 10:09 pm

па ваљда дечко ми ке му дајт до знаење дека не е геј, ако не му дајт, тогаш ќе ги остам насамо да му дајт нешо друго... Smile
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Како би реагирале ако... Empty Re: Како би реагирале ако...

Пишување by Punk Сре Јун 24, 2009 1:29 am

слатко ќе се изнасмеам
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Како би реагирале ако... Empty Re: Како би реагирале ако...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот