Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој го уби Брус Ли и како?

+10
T&T
folder
Џајко
Master
корун
sokol
hollow
kojgode
Болиглава
Ludi Milojko
14 posters

Go down

Кој го уби Брус Ли и како? Empty Кој го уби Брус Ли и како?

Пишување by Ludi Milojko Нед Јан 11, 2009 11:03 pm

kOJ g0 Ubi Bruce Lee??? i kAk0?
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Кој го уби Брус Ли и како? Empty Re: Кој го уби Брус Ли и како?

Пишување by Болиглава Нед Јан 11, 2009 11:04 pm

k@k@n0
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кој го уби Брус Ли и како? Empty Re: Кој го уби Брус Ли и како?

Пишување by kojgode Нед Јан 11, 2009 11:06 pm

Дирекно во мистерии да се префрлит морат оваа тема.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој го уби Брус Ли и како? Empty Re: Кој го уби Брус Ли и како?

Пишување by Болиглава Нед Јан 11, 2009 11:10 pmБрус Ли... страшан човек.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кој го уби Брус Ли и како? Empty Re: Кој го уби Брус Ли и како?

Пишување by hollow Пон Јан 12, 2009 12:03 am

Био је врло љубазан:D
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Кој го уби Брус Ли и како? Empty Re: Кој го уби Брус Ли и како?

Пишување by sokol Пон Јан 12, 2009 3:33 am

жена го отрувавала...
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Кој го уби Брус Ли и како? Empty Re: Кој го уби Брус Ли и како?

Пишување by корун Пон Јан 12, 2009 4:40 am

Јесте одушевљен сам, љубазан је био
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој го уби Брус Ли и како? Empty Re: Кој го уби Брус Ли и како?

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 11:16 pm

Чак Норис Very Happy
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кој го уби Брус Ли и како? Empty Re: Кој го уби Брус Ли и како?

Пишување by Џајко Вто Јан 20, 2009 1:02 am

Ставио се на струју...мислим
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кој го уби Брус Ли и како? Empty Re: Кој го уби Брус Ли и како?

Пишување by Ludi Milojko Сре Јан 21, 2009 1:09 am

Udri brsli brate brusli ..............
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Кој го уби Брус Ли и како? Empty Re: Кој го уби Брус Ли и како?

Пишување by Болиглава Сре Јан 21, 2009 1:09 am

Колико те и воле, толико те и на неки начин проклињују...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кој го уби Брус Ли и како? Empty Re: Кој го уби Брус Ли и како?

Пишување by folder Чет Јан 22, 2009 2:30 am

Брус лиииииииииии моја симпатиааа!!
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Кој го уби Брус Ли и како? Empty Re: Кој го уби Брус Ли и како?

Пишување by T&T Чет Јан 22, 2009 4:16 pm

Master напиша:Чак Норис Very Happy

хаха
и јас мислам така
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кој го уби Брус Ли и како? Empty Re: Кој го уби Брус Ли и како?

Пишување by Obibos Пон Фед 02, 2009 6:10 am

Master напиша:Чак Норис Very Happy
Иам глеано филм со Брус Ли каде што Брус ли го убо Чак Норис
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Кој го уби Брус Ли и како? Empty Re: Кој го уби Брус Ли и како?

Пишување by Master Пон Фед 02, 2009 2:47 pm

Абре јас го отепаффф
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кој го уби Брус Ли и како? Empty Re: Кој го уби Брус Ли и како?

Пишување by Stefk0 Вто Фед 03, 2009 12:05 am

Абе се удај чоекон во кофа со вода.. Сам.. Без помош.. колку да докажит дек и то го мојт чоекон
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Кој го уби Брус Ли и како? Empty Re: Кој го уби Брус Ли и како?

Пишување by noviot Вто Фед 03, 2009 1:11 am

куче скитник го каснало и умрел од мака
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Кој го уби Брус Ли и како? Empty Re: Кој го уби Брус Ли и како?

Пишување by Jas** Сре Фед 04, 2009 1:10 am

Брус Ли го победи , демек, Чак во една филмска борба, секако, симулирана, Брус си умре чудно потоа и остана мистерија за целиот свет, за мене не!=)


Тој е бе тој е=)
Jas**
Jas**
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Кој го уби Брус Ли и како? Empty Re: Кој го уби Брус Ли и како?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот