Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вашата прва љубов (Симпатија)?!

+16
nance
PhiLL * E
корун
Ivana
Punk
REGINA
Marej
The Breaking Dawn
kojgode
Bleak
zzz
Џими
Болиглава
grgrgr
Џајко
мирАл
20 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! - Page 2 Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by sweet Саб Апр 04, 2009 1:20 am

прва симпатија ми беше еден мартин.заедно в градинка одевме и спиевме еден до друг.еднаш носот ќе го пукнеше заради мене зш му реков ако сакаш муабет да ти прам морат да се качиш горе на шкафон и тој тиквар зелен се качвеше ама попат падна и на нос ама не го скрши...штета Very Happy

sweet
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 27
Хоби(работа) : чашитлама и исфрлање нервоза
Забавен? : пренајмногу

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! - Page 2 Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by Angelic Саб Апр 04, 2009 3:53 am

хахах мене.. во 1во па се натака до 5то Јован Тасески хахахаххаа
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! - Page 2 Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by *UnIqUe* Пет Мај 22, 2009 11:31 am

Мојот Никола секој ден си се бацвевме под маса и неразделни бевме...чак за 8ми март поклон ми купи... ама после се преселија и нашата љубов заврши тука Sad Sad Sad
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! - Page 2 Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот