Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вашата прва љубов (Симпатија)?!

+16
nance
PhiLL * E
корун
Ivana
Punk
REGINA
Marej
The Breaking Dawn
kojgode
Bleak
zzz
Џими
Болиглава
grgrgr
Џајко
мирАл
20 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by мирАл Вто Мар 24, 2009 7:35 pm

Дали се сеќавате која е вашата прва љубов, појќе одговарат симпатија зш во забаваче абер немав шо е то ама немат врска Razz
Мене прва симпатија ми беше Ана Боева, во забаваче! Ко ќе требаше на одмор да појме и наставничкава не редеше во парој и нејзе и се пикав Embarassed Razz
Ео јас се изјаснав , повелете....
(ак сакате и втора, трета.... Razz )

че се посмејме... Smile


Последната промена е направена од мирАл на Вто Мар 24, 2009 7:38 pm. Мислењето е променето 1 пати
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by Џајко Вто Мар 24, 2009 7:37 pm

ооо и мене во забаваче, еми руменова ми беше
хахахаха
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by grgrgr Вто Мар 24, 2009 7:43 pm

забаваче дарио ми беше симпатиија а потоа џоле тасески

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by Болиглава Вто Мар 24, 2009 8:05 pm

Мене во забаваче ми беше Ема Спасеска симпатија, а Емче Руменова од прво до петто негде. Laughing
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by Џими Вто Мар 24, 2009 9:24 pm

Во забаваче под маса се бацив со една моја симпатија. Ја ѕиркав нејзе дур си играше со камиончето. Ја зедов и ојдовме под маса за никој да не не видит.
И не не виде...
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by zzz Вто Мар 24, 2009 9:36 pm

мене кокан во прво негде и знам на сите 10тина женски шо бефне I love you
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by Bleak Вто Мар 24, 2009 9:38 pm

^ хаха душачиште искусно... Very Happy хех
Мене прва симпатија од прво до трето негде... ми беше Христина Цветаноска... чак и повисока од мене беше... законија бе... Very HappyVery HappyVery Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by Bleak Вто Мар 24, 2009 9:39 pm

zzz напиша:мене кокан во прво негде и знам на сите 10тина женски шо бефне I love you

Ај баш да видам дал ќе ме спомнит некој ахах Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by kojgode Вто Мар 24, 2009 10:04 pm

Мене во забаваче во Скопје учеф, една Надица ми беше и се бацвевме в образ се радвефме, а од прво до четврто Ема Спасеска.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 24, 2009 10:25 pm

мене ми беше едно дете не ми теквит како се викаше црно така и тој мене ме свиѓаше и зш мн бев лоша ко мала на мојана најверна другарка и беше симпатија и и викав тебе те сакат тебе те сакат и ја пукав и ојдовме да го прашаме која ја сакат и тој рече-теа и јас се праев ко мн да ми е мака за неа а зад грб му се смешкав му намигвев Razz:P-злоба
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by Џими Вто Мар 24, 2009 10:35 pm

The Breaking Dawn напиша:мене ми беше едно дете не ми теквит како се викаше црно така и тој мене ме свиѓаше и зш мн бев лоша ко мала на мојана најверна другарка и беше симпатија и и викав тебе те сакат тебе те сакат и ја пукав и ојдовме да го прашаме која ја сакат и тој рече-теа и јас се праев ко мн да ми е мака за неа а зад грб му се смешкав му намигвев Razz:P-злоба
Стварно злоба...
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 24, 2009 10:43 pm

Џими напиша:
The Breaking Dawn напиша:мене ми беше едно дете не ми теквит како се викаше црно така и тој мене ме свиѓаше и зш мн бев лоша ко мала на мојана најверна другарка и беше симпатија и и викав тебе те сакат тебе те сакат и ја пукав и ојдовме да го прашаме која ја сакат и тој рече-теа и јас се праев ко мн да ми е мака за неа а зад грб му се смешкав му намигвев Razz:P-злоба
Стварно злоба...

после се напрајв ко свињче дебела и тој ме откажа од симпатија па тој е поголема злоба
се тешам сеа tongue No
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by Marej Вто Мар 24, 2009 10:57 pm

Се викаше Игор, јас имав 5, тој 16ина, и ме пушташе да му купам семки.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by REGINA Вто Мар 24, 2009 11:07 pm

во забавиште.. мислам се викаше марко и симпатија ми беше пошо имавме исти ташни и исти несесерчиња... пооо кои сродни души бевме тоаш ццц
нишо сеа заминат е негде по америкине.. ми го скрши срцево...
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by Bleak Сре Мар 25, 2009 12:17 am

Bleak напиша:
zzz напиша:мене кокан во прво негде и знам на сите 10тина женски шо бефне I love you

Ај баш да видам дал ќе ме спомнит некоја ахах Very Happy

хаха згрешка сум напрајл... и така... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by Punk Сре Мар 25, 2009 12:36 am

мене прва љубов ми беше климент од ивица другар му и се криев ко ќе го видев зш ми беше страв дека ќе сакам да го гушнам и да го бацам (на образ секако)
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by Џајко Сре Мар 25, 2009 1:41 pm

Marej напиша:Се викаше Игор, јас имав 5, тој 16ина, и ме пушташе да му купам семки.

хахахаха
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by Ivana Сре Мар 25, 2009 1:52 pm

ммммм прва симпатија ми беше Мартин иту во градинка и сеа ко ке му кажвам се топиме од смеење
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by Џими Сре Мар 25, 2009 2:24 pm

Џајко напиша:
хахахаха
Многу убо се смејш :D
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by Marej Сре Мар 25, 2009 5:38 pm

Џими напиша:
Џајко напиша:
хахахаха
Многу убо се смејш :D
Леле дааа
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by корун Чет Мар 26, 2009 4:12 pm

Не ми теквит, мисљам беше модерно Ема Спасеска во забаваче да ја сакаш.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by kojgode Чет Мар 26, 2009 4:18 pm

Мојата прва симпатија беше книгата.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by PhiLL * E Чет Мар 26, 2009 4:37 pm

sea kaj i da e tuka e prvata...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by nance Чет Мар 26, 2009 11:38 pm

Прва љубов во забаваче ми беше Маја Здравеска a.k.a Amerikano. Се пулевме дур спијаја другиве. бу ху ух у
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by malina Пет Мар 27, 2009 3:50 am

прва симпатија ми беше еден Милош од Белград зш имаше количе на батерии и зато си го сакавВашата прва љубов (Симпатија)?! Icon_biggrin
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Вашата прва љубов (Симпатија)?! Empty Re: Вашата прва љубов (Симпатија)?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот