Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како да го употребиме човечкиот ум?

2 posters

Go down

Како да го употребиме човечкиот ум? Empty Како да го употребиме човечкиот ум?

Пишување by METALBOY Саб Мар 21, 2009 11:16 pm

Само за оние кои што веруваат во тоа дека човекот ја создава својата иднина и кои знаат како да го контролираат или сакаат да дознаат.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Како да го употребиме човечкиот ум? Empty Re: Како да го употребиме човечкиот ум?

Пишување by Bleak Нед Мар 22, 2009 4:36 am

То е возможно ама ногу мал % на луѓе ко может то... конкретен пример се Шаолините...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Како да го употребиме човечкиот ум? Empty Re: Како да го употребиме човечкиот ум?

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 12:34 pm

Bleak напиша:То е возможно ама ногу мал % на луѓе ко может то... конкретен пример се Шаолините...
мал % се зш не знает јас мн малку сум запознат и сега ке откријам некој техники шо ги користам, шо функционирет. мислам дека ако помислиме онака дека можно е да ни се исполнит, а ако мислиме упорно и многу силно мислам дека нема да успее. ко слушнав за оваа работа пишеше дека ова второво е поважно, ама ево кј мене не е..
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Како да го употребиме човечкиот ум? Empty Re: Како да го употребиме човечкиот ум?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот