Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каде после средно?

+25
Џајко
Батерфлај
METALBOY
Наташа
Gallowsraven
Angelic
malina
мирАл
Punk
Marej
Болиглава
noviot
Infected
*Rhythm Divine*
Bleak
A GiRL
KaTeRiNcE
комшивка
корун
hollow
PhiLL * E
fairy
REGINA
The Breaking Dawn
ноунејм
29 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Каде после средно? - Page 2 Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Angelic Саб Апр 04, 2009 6:42 pm

Наташа напиша:
Rainbow* напиша:Филолошки Скопје... англиски + италијански Smile
Исто, пошо ми одет јазициве и најногу ме привлеквет, посебно англискиов. После.. ќе бидам професорица clown

и јас исто... мојата голема љубов.. англискиот јазик.. Smile

Епа колешке се гледаме на факс Smile))))
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? - Page 2 Empty Re: Каде после средно?

Пишување by METALBOY Саб Апр 04, 2009 7:14 pm

Највероватно на нешо од економија
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? - Page 2 Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Батерфлај Саб Јун 06, 2009 1:23 pm

Електро ваљда....ама иам уште време да размислам.
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? - Page 2 Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Болиглава Саб Јун 06, 2009 2:05 pm

Батерфлај напиша:Електро ваљда....ама иам уште време да размислам.
Си била една мајка и имала две ќерки. Едната ја сакала многу, а другата ја запишала на електро.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? - Page 2 Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Џајко Саб Јун 06, 2009 2:10 pm

Батерфлај напиша:Електро ваљда....ама иам уште време да размислам.
Шо е разлика помеѓу крокодил и студентка на електро?
Крокодилон немат бркој.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? - Page 2 Empty Re: Каде после средно?

Пишување by П. Саб Јун 06, 2009 3:59 pm

филолошки : англиски + кинески +италијански
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? - Page 2 Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Jordison Саб Јун 06, 2009 8:08 pm

Право
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? - Page 2 Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Батерфлај Саб Јун 06, 2009 8:30 pm

Поо еј,фала шо ме охрабривте вака. Very Happy
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? - Page 2 Empty Re: Каде после средно?

Пишување by комшивка Вто Јун 09, 2009 1:53 am

хахаха јас знам едно на мотика мислам го видов..
студенти на електро : кој не пушел - ќе пропуши. кој не пиел - ќе пропие. кој не е*ел - никад нема да е*е!
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? - Page 2 Empty Re: Каде после средно?

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 09, 2009 7:47 am

јас не знам кај да одаммм ќе се отепам жими вас Sad
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? - Page 2 Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Болиглава Вто Јун 09, 2009 11:44 am

RoTkViCa напиша:јас не знам кај да одаммм ќе се отепам жими вас Sad
Само не на електро. Very Happy
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? - Page 2 Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Џајко Вто Јун 09, 2009 12:13 pm

Си биле двајца другари од на електро и си прает муабет:
-Еј вечер имам празен стан.
-Блазе си ти ќе мојш на глас да си учиш.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? - Page 2 Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Angelic Вто Јун 09, 2009 8:32 pm

RoTkViCa напиша:јас не знам кај да одаммм ќе се отепам жими вас Sad

хахах ахх маа Ротквице...
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? - Page 2 Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Marej Вто Јун 09, 2009 8:44 pm

Некоја жена имала два сина. Едниот го сакала другиот го запишала на електро.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? - Page 2 Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Рокси Вто Јун 09, 2009 8:47 pm

Сакам филозофски на психологија.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? - Page 2 Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Marej Вто Јун 09, 2009 8:49 pm

И ќе станиш психопат.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? - Page 2 Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Angelic Сре Окт 14, 2009 3:09 pm

Болиглава напиша:
RoTkViCa напиша:јас не знам кај да одаммм ќе се отепам жими вас Каде после средно? - Page 2 Icon_sad
Само не на електро. Каде после средно? - Page 2 Icon_biggrin

таму ќе одит.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? - Page 2 Empty Re: Каде после средно?

Пишување by корун Сре Окт 14, 2009 7:51 pm

Ко правен и економски е станат електро да го ебам. Ке го научет цел факултет на памет, и ке предавет на децава за ворд и ексел. Ак сакаш да црташ на пејнт, да прајш табели во ексел или посрани визиткарти во корел да креираш, со 2 курса се учит. Се нервирам ак гледам бубалици научиле 2 книги ко песна и да ми се прает екперти за нешо шо не знает ни да се потпишет практично.

Наравоучение: не ојте на електро ак планирате само да завршите, не ради нешо друго туку мене ме нервират Каде после средно? - Page 2 Icon_study ...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? - Page 2 Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот