Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шо мојт да ви го покварит денот?

+28
Punk
Болиглава
nance
nice
hollow
Mia
fairy
мирАл
RoTkViCa
Рокси
Gallowsraven
kojgode
James Bomb
Џајко
The Breaking Dawn
Obibos
Наташа
kirce
комшивка
princess
TONI
корун
malina
Master
PhiLL * E
Marej
Mary Jane
REGINA
32 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by REGINA Чет Мар 05, 2009 1:14 am

мене тест нешо од нашкола или некои лоши вести.
особи да ми расипат ден поретко се дешават.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Mary Jane Чет Мар 05, 2009 1:16 am

Мене некои личности, ама веќе ич не се замарам и помалце неубај деној иам.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Marej Чет Мар 05, 2009 1:18 am

Нешо бла од нашкола, ко на пример Груева вторникот, и Груева утре шо ќе ми го покварит, некое глупо понашање или неуба вест.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by PhiLL * E Чет Мар 05, 2009 1:34 am

мене може само една да ми го разубави !... иначе секој ден ми е грозен и ебано досаден !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by REGINA Чет Мар 05, 2009 1:36 am

ам прај нешо за да не ти е досаден денот. Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by PhiLL * E Чет Мар 05, 2009 1:40 am

REGINA напиша:ам прај нешо за да не ти е досаден денот. Smile
Sleep ? Basketball ? bounce ? study ?


queen!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Master Чет Мар 05, 2009 1:46 am

Обично не дозволувам нишо да ми го расипит денов, ама имат и ретки случаеви....
Ах, и се разбират една личност, да не ја именуваме...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by malina Чет Мар 05, 2009 11:20 am

Една личност,ама си знајт таа дека не си ја сакам па така да се избегаваме и не се нервирам нешто многу во последно време со нејзе,а исто така мојт да ме изнервират и дрскост
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by корун Чет Мар 05, 2009 11:33 am

Лесно мојт да ми се заебит ден, не се нервирам ама онака ради глупости се осеќам неубо... Rolling Eyes
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by TONI Чет Мар 05, 2009 11:34 am

Личности не ми го кварат во последно време зш два посто не ги јебавам тие што ми сметаат ама може некоја дешавка да ми ко покварит денот.Сигурно не ми се кварит од тест нашкола или од испитвење tongue
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by princess Чет Мар 05, 2009 11:44 am

na pr: da moras da nosis nekoja pijana osoba doma zs nemat kontrola i da ti propadnit vecerta, ili pak nadvor da vrnit ili slicno i da ti go rasipit raspolozinieto ... i taka nataka
princess
princess
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 11

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by PhiLL * E Чет Мар 05, 2009 12:23 pm

princess напиша:na pr: da moras da nosis nekoja pijana osoba doma zs nemat kontrola i da ti propadnit vecerta, ili pak nadvor da vrnit ili slicno i da ti go rasipit raspolozinieto ... i taka nataka
ама ова може да испадне и претерано забавно ... да се газиш од смеење !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by комшивка Чет Мар 05, 2009 12:30 pm

некој да ми се испонашат од сабајле или да се изнервирам со некој глупости, некоја тажна вест фала Богу и то, нашкола не баш само ако ми е некоја ептен важна писмена и ја утнам многу, и ак поминит црна мачка пред мене (шо е често Smile) мојт да ми се десит нешо неубо па да се изнервирам...
што и да е ќе помине така да само чекам да спијам и нов ден и се е супер.. Cool
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by kirce Чет Мар 05, 2009 1:11 pm

хаха
да ми се јавит потреба за во тоалет кога тој
е најмалце достапен...
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Наташа Чет Мар 05, 2009 3:26 pm

Ак не сум наспана убо, цел ден ми е срање, седам ко на ауто-пилот и нишо не прам.
Исто ак е ко кромид некој до мене, таков ко кишна година и на мене преминвит расположението (секако ак ми значит чоекот) и ми се расипвит денот.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Obibos Чет Мар 05, 2009 3:33 pm

Само времево мојт да ми го заебит денов и нишо друго
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мар 05, 2009 4:42 pm

ак се разбудам касно се ми се заебвит послеWink
иначе мојт да ми се расипит ак почнет уште од сабајле баксузи да ми се дешавет....шо е мн често во последно време така да почвам да ја игнорирам мојата баксузност Razz:P:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Џајко Чет Мар 05, 2009 8:48 pm

Неубо време ептен ми заебвит расположение а со ти и денот ми се заебвит автоматски
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by James Bomb Чет Мар 05, 2009 9:00 pm

Се согласвам со претходниве како шо мојт време да ми заебит ден нишо друго немојт.
James Bomb
James Bomb
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 29
Хоби(работа) : Gradenje Brodoj
Забавен? : OOoO

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by kojgode Чет Мар 05, 2009 9:08 pm

Ако се разбудам и е темно или врнежливо ми е расипан заспан цел ден некако, со музика некако го компензирам сонцево ама потешко ојт.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Gallowsraven Чет Мар 05, 2009 9:18 pm

Дотични персони... Ама кој ги ебат. Smile
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Рокси Чет Мар 05, 2009 9:21 pm

Денот мојт да ми го покварит тест по математика, одредени особи со нивните дебилни постапки (ама тие најчесто само моментот го кварат, а не цел ден), некои гадни дешавки... и то...
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 07, 2009 4:06 pm

мене само онаја институцијана кај макси де мојт само да ми го расипит денот....ни време ни ништо друго......и да врне и да веее јас сум кај шо ми душа сакат хехее
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by REGINA Нед Мар 08, 2009 4:01 am

некои лично мои постапки. за жал вечерва пак докажав дек сум способна сама да си расипам расположение. пич мајч.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by PhiLL * E Нед Мар 08, 2009 4:42 am

REGINA напиша:некои лично мои постапки. за жал вечерва пак докажав дек сум способна сама да си расипам расположение. пич мајч.
ккао бе така сама да си уништиш вечер ?
сам ако не си напраиш никој нема ништо да ти помогне вечерта поубава да ти стане ...
а тек па сам да си се заебеш ... лелеееееееееееее тешко на нас така pale
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот