Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шо мојт да ви го покварит денот?

+28
Punk
Болиглава
nance
nice
hollow
Mia
fairy
мирАл
RoTkViCa
Рокси
Gallowsraven
kojgode
James Bomb
Џајко
The Breaking Dawn
Obibos
Наташа
kirce
комшивка
princess
TONI
корун
malina
Master
PhiLL * E
Marej
Mary Jane
REGINA
32 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by мирАл Нед Мар 08, 2009 5:50 pm

Штрумфови Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by fairy Нед Мар 08, 2009 5:56 pm

ако некој не е расположен и се понашат нервозно ке ме онерасположит и мене, а иначе јас самата си го расипвам, ке дозволам уствари некој да ми го расипит, мама тато ако нешто ми зборват шо ме живцират....и сл..некогаш и без причина можам да се изнервирам и цел ден да ми е bad...
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by REGINA Нед Мар 08, 2009 7:21 pm

PhiLL * E напиша:
REGINA напиша:некои лично мои постапки. за жал вечерва пак докажав дек сум способна сама да си расипам расположение. пич мајч.
ккао бе така сама да си уништиш вечер ?
сам ако не си напраиш никој нема ништо да ти помогне вечерта поубава да ти стане ...
а тек па сам да си се заебеш ... лелеееееееееееее тешко на нас така pale

еееее... имат финта.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by мирАл Нед Мар 08, 2009 7:23 pm

Оваа некоја мн јака финта Smile
Само реџина ја знајт
шо не ме чудит
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Mia Вто Мар 10, 2009 11:34 pm

Некоја глупа и досадна особа со ке ме замарат со досадни муабети
Mia
Mia
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 5

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by hollow Вто Мар 10, 2009 11:41 pm

Да се искарам со некој
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by PhiLL * E Вто Мар 10, 2009 11:51 pm

мирАл напиша:Оваа некоја мн јака финта Smile
Само реџина ја знајт
шо не ме чудит
ај не ја чепкај реГина!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by nice Чет Мар 12, 2009 11:49 pm

edna licnost so nejzinite gluposti Razz (da ne ja napomenuvam)

nice
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by мирАл Чет Мар 12, 2009 11:52 pm

Скината жица на гитара и модро око Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by nance Пет Мар 13, 2009 12:14 am

Тошо ко шо мојт да ми го покварит денов никој. хахахаха
nance
nance
Херој на форумов

Age : 30
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Џајко Пет Мар 13, 2009 1:19 am

nance напиша:Тошо ко шо мојт да ми го покварит денов никој. хахахаха

парти брејкер хахаха
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Болиглава Пет Мар 13, 2009 1:54 am

Џајко напиша:
nance напиша:Тошо ко шо мојт да ми го покварит денов никој. хахахаха

парти брејкер хахаха
Не така море...

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by REGINA Пет Мар 13, 2009 9:55 pm

PhiLL * E напиша:
мирАл напиша:Оваа некоја мн јака финта Smile
Само реџина ја знајт
шо не ме чудит
ај не ја чепкај реГина!
PhiLL*Е, Реџина знајт сама да се одбранит, ама ај фала
мирАл дан сакаш тебе само да ти ја кажам финтата ? Laughing аххх бе...
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by мирАл Пет Мар 13, 2009 9:59 pm

REGINA напиша:
PhiLL * E напиша:
мирАл напиша:Оваа некоја мн јака финта Smile
Само реџина ја знајт
шо не ме чудит
ај не ја чепкај реГина!
PhiLL*Е, Реџина знајт сама да се одбранит, ама ај фала
мирАл дан сакаш тебе само да ти ја кажам финтата ? Laughing аххх бе...

За надпросечни не е!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Punk Пет Мар 13, 2009 10:00 pm

за подпросечни е
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by REGINA Пет Мар 13, 2009 10:01 pm

мирАл напиша:
REGINA напиша:
PhiLL * E напиша:
мирАл напиша:Оваа некоја мн јака финта Smile
Само реџина ја знајт
шо не ме чудит
ај не ја чепкај реГина!
PhiLL*Е, Реџина знајт сама да се одбранит, ама ај фала
мирАл дан сакаш тебе само да ти ја кажам финтата ? Laughing аххх бе...

За надпросечни не е!

ааааааааа, значи да ти ја кажам тебе Laughing
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by мирАл Пет Мар 13, 2009 10:02 pm

аааааааааааааааааааааааааааааааааа
НЕ Neutral
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by REGINA Пет Мар 13, 2009 10:03 pm

мирАл напиша:аааааааааааааааааааааааааааааааааа
НЕ Neutral

убо не дери ми се! Laughing
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Punk Пет Мар 13, 2009 10:04 pm

тепачка
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by REGINA Пет Мар 13, 2009 10:07 pm

не бе уба работа. си го поштовам детено.
админи се извинуваме за сите офф топици во темава, вклучувајќи го и овај. ама ако. ете готово.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Bleak Пет Мар 13, 2009 10:44 pm

Па на пример ко денес неам со кој да излезам и ќе излезам сам... џабе цел ден беше просечен кога на клрајот све се сјеба...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 1:29 pm

Дефинитивно станување на лева нога Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Болиглава Нед Мар 15, 2009 1:42 pm

Ненадејно влегвење на непожелни личности в соба.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by комшивка Пет Мар 20, 2009 3:06 pm

денес снегов ми го расипа цел викенд Sad
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by мирАл Пет Мар 20, 2009 5:44 pm

Можда распивит. Ама олку не се иам радвено на снег Razz
Се санкав со малине кај шумичкана кј мене! И после кј дедо миле пооооооооооо
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 2 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот