Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шо мојт да ви го покварит денот?

+28
Punk
Болиглава
nance
nice
hollow
Mia
fairy
мирАл
RoTkViCa
Рокси
Gallowsraven
kojgode
James Bomb
Џајко
The Breaking Dawn
Obibos
Наташа
kirce
комшивка
princess
TONI
корун
malina
Master
PhiLL * E
Marej
Mary Jane
REGINA
32 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 3 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by kojgode Пет Мар 20, 2009 7:52 pm

Онај сливи петровки шо продаваше?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 3 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Рокси Пет Мар 20, 2009 7:58 pm

Грета по македонски
нек умрит.. идиотка Evil or Very Mad
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 3 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Џими Пет Мар 20, 2009 8:54 pm

Лош топик на мсн...
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 3 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Bleak Пет Мар 20, 2009 8:58 pm

комшивка напиша:денес снегов ми го расипа цел викенд Sad

Прашањето е шо ни го распивит денот а не викендот... Laughing

Мене искрено снегоф ме набусури некако и цел месец ми го заеба... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 3 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by мирАл Пет Мар 20, 2009 9:43 pm

kojgode напиша:Онај сливи петровки шо продаваше?
Е тој е тој славниот Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 3 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by комшивка Пет Мар 20, 2009 11:43 pm

Bleak напиша:
комшивка напиша:денес снегов ми го расипа цел викенд Sad

Прашањето е шо ни го распивит денот а не викендот... Laughing

Мене искрено снегоф ме набусури некако и цел месец ми го заеба... Laughing

епа добро дан те интересираше да не пишам три мислења исти, ти кажав во едно за сите три дена..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 3 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Ivana Саб Мар 21, 2009 12:51 pm

негативни љуѓе ак имат околу мене.... и намќорлак
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 3 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Bleak Саб Мар 21, 2009 5:22 pm

комшивка напиша:
Bleak напиша:
комшивка напиша:денес снегов ми го расипа цел викенд Sad

Прашањето е шо ни го распивит денот а не викендот... Laughing

Мене искрено снегоф ме набусури некако и цел месец ми го заеба... Laughing

епа добро дан те интересираше да не пишам три мислења исти, ти кажав во едно за сите три дена..

Фала ногу... Laughing Иначе вчера ногу работи ми го имаја расипано денот ама сепк во 2 и пол си ојдоф среќен и до коски воден... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Шо мојт да ви го покварит денот? - Page 3 Empty Re: Шо мојт да ви го покварит денот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот