Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Без што не можете да си го замислите денот?!

+39
Ivana
Џими
nance
комшивка
ноунејм
METALBOY
Golub-Samoubica
Stefk0
dzole
Punk
Bleak
PhiLL * E
Marej
putnica
REGINA
malina
Master
Ludi Milojko
fairy
L S D
tHeJunKy
T&T
Obibos
mitan
Alexandra
lela
Mary Jane
Lastojca
TONI
misticnata
Болиглава
корун
The Breaking Dawn
zzz
hollow
noviot
kojgode
Jordison
мирАл
43 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by мирАл Пон Фед 09, 2009 10:34 pm

Јас ео на пример не можам без медено срце денов да си го замислам!!! Или паки не можам да си го замислам денов без да влезам на Adapterforum Smile
Развалите.... опа иха Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by Jordison Пон Фед 09, 2009 10:37 pm

Internet
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by kojgode Пон Фед 09, 2009 10:39 pm

Компјутер, Музика, Вода.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by noviot Пон Фед 09, 2009 10:45 pm

чоколадо, музика, и секако математика Smile
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by hollow Пон Фед 09, 2009 10:46 pm

Ооо и јас не можам денов без математика да го смислам.Морат од сабајле неколку задачи и неколку вечер пред спијање
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by zzz Пон Фед 09, 2009 10:49 pm

мсн салата и вода
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by The Breaking Dawn Пон Фед 09, 2009 10:51 pm

чоколадо чоколадо чоколадо
музика музика музика
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by корун Пон Фед 09, 2009 11:03 pm

Компјутер, куќа и љуѓе
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by Болиглава Пон Фед 09, 2009 11:10 pm

Музика, вода и храна.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by misticnata Пон Фед 09, 2009 11:50 pm

чоколадо, музика, и некои личности
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by TONI Пон Фед 09, 2009 11:53 pm

Без нешо во врска со музика,без цигаре,без мастика...
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by Lastojca Вто Фед 10, 2009 12:09 am

без радио друштво глупости
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by Mary Jane Вто Фед 10, 2009 12:12 am

Порано не можев без БејкРолс ама од ко видов дека ФИРОМ пишеше на декларацијата, цврсто решив во животов мој да не каснам такво нешто и еве веќе една година преживувам.
Без компјутеров многу тешко издржвам, ама сепак ако морам немам друг избор.
Не можам да си го замислам денот без да си ги видам моите најсакани личности (иако и то тешко се постигнува) и без благо (особено не можам без крофнички од Драго ресторан) и не можам а да не прочитам дневни весници (ако не стигнам морам на школа да зеам).
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by lela Вто Фед 10, 2009 12:18 am

nemat takva stvar

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by Alexandra Вто Фед 10, 2009 12:45 am

Млеко и мсн. xD
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by mitan Вто Фед 10, 2009 12:48 am

чоколада(или шо било благо ама во голема количина) и цигари
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by Obibos Вто Фед 10, 2009 1:32 am

Кафе и цигари
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by T&T Вто Фед 10, 2009 1:34 am

Музика, интернет, мастика, чоколадо....
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 10, 2009 1:55 am

компјутер, а џабе компјутерот ако немам интернет, музика, Гитара(незнам досега една и пол недела како ги замислив сите тие кобни деној :S) и многу јасно: адаптер форум(се зезам ама не им кажвите на админиве Very Happy )
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by L S D Вто Фед 10, 2009 2:06 am

без другарине, музика, и кокакола Smile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by fairy Вто Фед 10, 2009 2:16 am

чоколадо, мастика... :D
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by Ludi Milojko Вто Фед 10, 2009 8:15 pm

Интернет
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by Master Вто Фед 10, 2009 9:34 pm

Зеленчук. Морковчиња!!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by The Breaking Dawn Вто Фед 10, 2009 10:41 pm

Master напиша:Зеленчук. Морковчиња!!!!

и јас морковчињаа bounce bounce
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by kojgode Вто Фед 10, 2009 10:43 pm

Исто така заборајв да напоменам Сонце (многу ја сакам нашата ѕвезда) и Адаптерфорум.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот