Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што правите кога сте депресивен/на?

+16
blesava008
METALBOY
malina
fairy
Рокси
suzana
lela
James Bomb
Master
PhiLL * E
Mary Jane
The Breaking Dawn
kirce
REGINA
Bleak
kojgode
20 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Што правите кога сте депресивен/на? - Page 2 Empty Re: Што правите кога сте депресивен/на?

Пишување by METALBOY Нед Мар 29, 2009 12:21 am

METALBOY напиша:Го пренасочвам умов кон нешто убаво (помагат)
Се сеќавате? Е сега ме мрзит и го ставам умов на ауто пилот. Ми текна ке гледам цртани (луни тунс)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте депресивен/на? - Page 2 Empty Re: Што правите кога сте депресивен/на?

Пишување by METALBOY Нед Мар 29, 2009 12:32 am

аnd it works too Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте депресивен/на? - Page 2 Empty Re: Што правите кога сте депресивен/на?

Пишување by Bleak Нед Мар 29, 2009 4:09 am

истото што и вечерва.... се изнапиф... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте депресивен/на? - Page 2 Empty Re: Што правите кога сте депресивен/на?

Пишување by Џими Нед Мар 29, 2009 1:05 pm

Igram FIFA>
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте депресивен/на? - Page 2 Empty Re: Што правите кога сте депресивен/на?

Пишување by Angelic Сре Апр 01, 2009 10:05 pm

слушам музика, или шетам или сум со некој.. во секој случај не сечам вени хахаха
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте депресивен/на? - Page 2 Empty Re: Што правите кога сте депресивен/на?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот