Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога би биле дух...

+12
The Breaking Dawn
Mary Jane
Master
kojgode
misticnata
Bleak
мирАл
Marej
T&T
Lastojca
Obibos
PhiLL * E
16 posters

Go down

Кога би биле дух... Empty Кога би биле дух...

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 6:30 am

кога би биле дух... дали би им враќале со лошо на тие што ве нервирале, дали би праеле бељи ... дали би се зезале со народов...?

ај баш сакам да слушнам коментари на оваа тема ... пишете .. се надевам дека ке има некои луди идеи ...

НЕДАЈ БОЖЕ ДА СИ НАЈДАМ УШТЕ ЕДЕН ДУХ СО МЕНЕ ... ТЕШКО ВАС Evil or Very Mad

хххх....
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by Obibos Нед Фед 01, 2009 6:40 am

Ак сум дух фактички ке сум НАЈЈАК. И ке дупам све живо и диво..од патики имат све да извам. Гла никој од мене не ке кренит
affraid
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by Lastojca Нед Фед 01, 2009 1:24 pm

па јас веќе сум дух..немаш заприметено?
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by T&T Нед Фед 01, 2009 3:17 pm

Јас се имам мислено за ова..хехе
Ако сум дух ќе одам и ќе крадам од продавници јадење. хаха
ова го мислев ко бев мала
А сега....би патувала низ цееел свет
Исто, би соблеквела машки хаха
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by Marej Нед Фед 01, 2009 3:20 pm

Ќе одам кј секси мадафака и ќе се уверам дали со право го викет колбас.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by мирАл Нед Фед 01, 2009 3:23 pm

Ќе ги заебавам луѓево скриена камера Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by Lastojca Нед Фед 01, 2009 3:26 pm

Marej напиша:Ќе одам кј секси мадафака и ќе се уверам дали со право го викет колбас.

аааааааааааааааааа ха ха х ах ха аха аааааааааааааааааааааа хаха
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 9:38 pm

Obibos напиша:Ак сум дух фактички ке сум НАЈЈАК. И ке дупам све живо и диво..од патики имат све да извам. Гла никој од мене не ке кренит
affraid

ак си дух богами ќе врвиш низ љугево со ќе успејш да е*** така не знам баш хаха Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 9:39 pm

T&T напиша:Јас се имам мислено за ова..хехе
Ако сум дух ќе одам и ќе крадам од продавници јадење. хаха
ова го мислев ко бев мала
А сега....би патувала низ цееел свет
Исто, би соблеквела машки хаха


МАЊАК!!! Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 9:41 pm

ах... кога би бил дух значи ќе одам кј една со е иам шмекнато и ќе ја гушкам а таја не ќе ме гледат и ќе и рецитирам на увце Smile факин роментик Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 9:45 pm

T&T напиша:би соблеквела машки хаха
haha perverza
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by misticnata Нед Фед 01, 2009 9:58 pm

би исчезнала....или би отишла кај една личност cyclops
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by kojgode Пон Фед 02, 2009 12:02 am

Ќе одев кј некој паметни и мудри типој да дознам нешто од нив. И валда кј Џесика Алба дома и ќе одев и слични женски. А ако мојт да патувам низ вселенава и то ќе го праеф.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by Lastojca Пон Фед 02, 2009 12:11 am

јас порано замислував дек сум дух и дека одам кај настивничкана по математика јованка баракова (да сме начисто) и дека ги гледам задачите од писмена и 5ки добивам...нормално ниту едното ниту другото се деси
исто ми имат дојдено желба да шпиунирам љуге ..да ги пратам све да знам за нив а тие да не ме гледет...мх мх
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by Master Пон Фед 02, 2009 12:35 am

Ако бев дух сигурно урбана легенда ќе имаше за мене од која сите би се ежеле.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by Mary Jane Пон Фед 02, 2009 12:45 am

Ке си појдев до кај некои момци за кои мечтае пола светSmile И ќе се изнашетам сегде по континентиве и пошироко...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by The Breaking Dawn Пон Фед 02, 2009 1:48 am

ке слеквев машки ке се заебавав со луѓе шо ме потценвеле ке им пеам....ох со машки најмногу можам да набројам Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by pankerishte Пон Фед 02, 2009 4:28 pm

ке бев перверзен..хахахахахах
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by grgrgr Сре Фед 04, 2009 1:31 am

ке ги плашев сите ,ке им излегвев од под кревет ,ке се кријав в шкаф и ке го мрдав пердето

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by Stefk0 Сре Фед 04, 2009 1:40 am

кога би бил дух.. Би имал се петки нашкола.. А можеби ќе бев ко панкерон перверзен.. само малу
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by hollow Сре Фед 04, 2009 1:46 am

Во моментов ако се десит нешто перверзно сигурно зависит од расположение
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by pankerishte Сре Фед 04, 2009 3:02 am

Stefk0 напиша:кога би бил дух.. Би имал се петки нашкола.. А можеби ќе бев ко панкерон перверзен.. само малу
Ке одевме заедно и по луѓено ке се перверзирафме Cool Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Кога би биле дух... Empty Re: Кога би биле дух...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот