Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога се испијанивте за прв пат?

+38
zzz
Infected
ноунејм
METALBOY
kirce
Рамбо
Obibos
mn jak coek
Bleak
Mar4e
Stefk0
twilight
REGINA
TONI
SunRide
pankerishte
Punk
Џајко
Жбафта
Lastojca
T&T
комшивка
Odyssey
мирАл
Master
Gangi
Jordison
nance
Alexandra
корун
Болиглава
Marej
Bojancha
hollow
Karamba
sokol
kojgode
Ludi Milojko
42 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Ludi Milojko Нед Јан 11, 2009 10:52 pm

Koga se opivte za prv pat tolku mnogu da ne se sekavate na nishto???
Jas vo vtora godina sredno kaj vladce na rabota a vie?
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 62
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by kojgode Нед Јан 11, 2009 10:53 pm

Јас на полуматура втората вечер бев напраен катамаран. Ме носеа дома. Т.е. то не беше првпат тоаш бев најмногу пијан. А првпат мислам Лапидариус беше во седмо или осмо не ми теквит кога беше шемата таму.


Последната промена е направена од kojgode на Нед Јан 11, 2009 10:58 pm. Мислењето е променето 1 пати
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by sokol Нед Јан 11, 2009 10:56 pm

јас на екскурзија во 8мо
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Karamba Нед Јан 11, 2009 11:40 pm

za polumatura prvata vecer!
Karamba
Karamba
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 10

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Ludi Milojko Нед Јан 11, 2009 11:54 pm

a sho pijashe karamba???
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 62
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by hollow Пон Јан 12, 2009 12:00 am

Јас ова лето пред да почниме наскола прв пат се напрајв фљм ништо да не памтам
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Bojancha Пон Јан 12, 2009 2:40 am

Kaj Alex na pastrmajlija....teshki posledici Smile ama zabavno....nz kaj mi e mak poddrshka, mi izbega od toolbarov...proshtavajte
Bojancha
Bojancha
Сакам ѕвездички
Сакам ѕвездички

Age : 29
Број на мислења : 31
Хоби(работа) : dremenje

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Marej Пон Јан 12, 2009 2:45 am

Мислам дек бевме 7мо или 8мо, беше зима и се собравме друштво да пијаме, ама јас и попе се напрајвме сардини.
И Попе праеше некој сцени и дојде Тони Панкерон и нешо ни кажвеше ама нормално, не ми теквит шо.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Болиглава Пон Јан 12, 2009 3:41 am

Нај фљм сум бил Август 2008 година. Кај hollow во станот. Матеро.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by корун Пон Јан 12, 2009 4:16 am

Втора вечер полуматура.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Alexandra Пон Јан 12, 2009 5:40 am

Bojancha напиша:Kaj Alex na pastrmajlija....teshki posledici Smile ama zabavno....nz kaj mi e mak poddrshka, mi izbega od toolbarov...proshtavajte

И мене тогаш ми беше прв пат ама не бев многу,а иначе да не се сеќавам на нишо беше лани на мојата слава и појќе она не го прам дефинитивно Laughing
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 29
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by nance Пон Јан 12, 2009 3:36 pm

првпат фљм бев 1ва година на една собиранка а нај нај фљм први мај минатата година и многу се контролирав таму. иам црни дупки во сеќавањево.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 30
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by kojgode Пон Јан 12, 2009 4:04 pm

nance напиша:првпат фљм бев 1ва година на една собиранка а нај нај фљм први мај минатата година и многу се контролирав таму. иам црни дупки во сеќавањево.
Дали црните дупки беа слични на оние што ќе се создадат при судрувањето на честички во ЦЕРН?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Ludi Milojko Пон Јан 12, 2009 4:15 pm

Xaxaxaxaxa
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 62
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Jordison Пон Јан 12, 2009 10:01 pm

kaj igor na rodenden, haaaaaaaa znajte :D
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by kojgode Пон Јан 12, 2009 10:13 pm

Jordison напиша:kaj igor na rodenden, haaaaaaaa znajte :D
Чеај тоаш се испијани првпат или најмногу?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Gangi Саб Јан 17, 2009 3:47 am

ја у шесто одд од 2 водки сум бил мортус.нешо се курчев на турнеа пред пички се праев фраер и после поврачав не можев 5 дена да се опоравам од мамурлак
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 31
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Master Саб Јан 17, 2009 6:26 pm

не се сеќавам...........иначе најлошо пијанство имав летово, после то немозев три дена да се отрезнам
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 30
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by мирАл Саб Јан 17, 2009 8:48 pm

корун напиша:Втора вечер полуматура.

Можам да потврдам, толку олуле беше шо бараше жолчка од портокал!!! drunken
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Odyssey Саб Јан 17, 2009 9:17 pm

Многу мал бев првиот пат. Негде 6-7 години, имав навика да пијам вода од чавчиња за ракија, и визита ова она наместо вода ракија и папа......хахахаха
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by корун Саб Јан 17, 2009 9:19 pm

мирАл напиша:Можам да потврдам, толку олуле беше шо бараше жолчка од портокал!!! drunken
хахаха Very Happy

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 2:53 am

првпат не се сеќавам, ама најмногу фљм се напрајв за Илинден 08.. уфф гадно искуство silent
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Marej Нед Јан 18, 2009 3:22 am

Ево на пример јас вечерва сум квалитетно поднапијана.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 3:48 am

Мареј напиша:Ево на пример јас вечерва сум квалитетно поднапијана.
Немаш печатна грешка. Неважит.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Marej Нед Јан 18, 2009 3:50 am

Ам носам наочари...Smile)
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кога се испијанивте за прв пат? Empty Re: Кога се испијанивте за прв пат?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот