Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

+32
Ivana
Рокси
NaTiChka
METALBOY
FalcoN eYe
nance
Mule
malina
The Breaking Dawn
Punk
T&T
REGINA
Obibos
Jordison
Mary Jane
Lucybell
noviot
tHeJunKy
Master
мирАл
fairy
sokol
TONI
PhiLL * E
STIFLER
Bleak
комшивка
корун
kojgode
Alexandra
hollow
Кирил
36 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by Кирил Чет Фед 12, 2009 9:38 pm

Јас на пример сакам сеа Мерцедес-Бенз СЛК 200 или Порше Кајман Very Happy . ништо појке

Кирил
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by hollow Чет Фед 12, 2009 9:48 pm

Абе јас сакам некој џип огромен да возам ама тешко дек то ке ми се исполнит а најверојатно ке го брчам југоно од дедо уш некоја година
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by Alexandra Чет Фед 12, 2009 9:49 pm

Мини Морис.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 29
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by kojgode Чет Фед 12, 2009 9:52 pm

Mини НТВ.
Не се разбирам јас во коли многу не ни ме палет или нешто каква ќе ми купет таква ќе бучам.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by корун Чет Фед 12, 2009 10:02 pm

Audi q7 ili a5
BMW 3
Jaguar XF
Mazda 3

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by комшивка Чет Фед 12, 2009 10:02 pm

на 18 да имам своја кола, и немат да ми е многу битно каква е... ама да имам...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by Bleak Чет Фед 12, 2009 10:03 pm

Мини Морис ми прајт кеиф зш е мало слатко кул количе и имат јак мотор и каросерија. А тешко дек ќе ми се исполнит зш хипик во душа сум Smile обожавам да гузам пешки afro
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by STIFLER Чет Фед 12, 2009 10:06 pm

hahah normalno deka sakam nekoe mercedesiste ama gledam do kaj mozam da si dozvolam iskreno vozam ford eskord a iam i kia nova ama ne mi prajt ic kejf malo e:S
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 31
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by корун Чет Фед 12, 2009 10:06 pm

А да, заборајф и fiat 500 ме ранит

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by PhiLL * E Чет Фед 12, 2009 10:09 pm

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Yugosu1

Плин ставам и бегам СКОПЈЕ !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by TONI Чет Фед 12, 2009 10:30 pm

Комбе Фоцфаген од старине

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by комшивка Чет Фед 12, 2009 10:38 pm

PhiLL * E напиша:Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Yugosu1

Ова САКАШ да го возиш или ЌЕ го возиш?


Последната промена е направена од комшивка на Чет Фед 12, 2009 10:55 pm. Мислењето е променето 1 пати
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by sokol Чет Фед 12, 2009 10:39 pm

јас со спојлери
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by fairy Чет Фед 12, 2009 10:41 pm

volkswagen buba
audi Q6
bmw X6
и во гаража да имам mercedes cls320
Cool
Very Happy Very Happy
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by мирАл Чет Фед 12, 2009 10:42 pm

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Fiat_600
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by Master Чет Фед 12, 2009 10:43 pm

Шевролет Камаро.
Или Ролс Ројс. Фантом.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by tHeJunKy Чет Фед 12, 2009 10:45 pm

TONI напиша:Комбе Фоцфаген од старине

Јас имав такво ама го продадов... хехе Smile

иначе ќе возам Застава 101(ако ја попрам), ако не...Renault Laguna.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by TONI Чет Фед 12, 2009 10:49 pm

tHeJunKy напиша:
TONI напиша:Комбе Фоцфаген од старине

Јас имав такво ама го продадов... хехе Smile

иначе ќе возам Застава 101(ако ја попрам), ако не...Renault Laguna.
Дан знајш шо пари се движат настаро.Од колку до колку најсила?

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by Bleak Чет Фед 12, 2009 10:50 pm

fairy напиша:volkswagen buba
audi Q6
bmw X6
и во гаража да имам mercedes cls320
Cool
Very Happy Very Happy

Мерцедесот не планираш да го возиш? Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by fairy Чет Фед 12, 2009 10:53 pm

па можда ке го возам, ама не за низ градов, ко ке одам подалеку и сл :D
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by noviot Чет Фед 12, 2009 10:53 pm

Maserati gran turismo
Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Maseratigranturismos01uj6
Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? 2007maseratigranturismowo3
i Escalade секако
Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Cd2007escalade1919107ua1
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 71
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by Lucybell Чет Фед 12, 2009 11:20 pm

Fiat 500
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 30
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by Mary Jane Чет Фед 12, 2009 11:50 pm

За две години нови модели ќе излезет, поубај ваљда.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by Jordison Пет Фед 13, 2009 12:18 am

Mercedes C Class!
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by Obibos Пет Фед 13, 2009 12:26 am

BMW Z3 или Jeep cherokee.то ќе возам..а иначе сакам Порше кајен или бе ем ве икс 6
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години? Empty Re: Каква кола сакате да возите ко ке наполните 18 години?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот