Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ваши дела

+29
Азра
*UnIqUe*
Рокси
Golub-Samoubica
Angelic
*Rhythm Divine*
lost girl
The Breaking Dawn
Bleak
Mary Jane
МаКсач
malina
suzana
T&T
комшивка
zzz
Odyssey
Џајко
tHeJunKy
мирАл
Alexandra
Lastojca
Marej
Болиглава
Наташа
kojgode
Master
folder
корун
33 posters

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Lastojca Саб Фед 14, 2009 10:12 pm

леле третава посебно ми е уба...супер се
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Mary Jane Саб Фед 14, 2009 10:14 pm

МаКсач напиша:Ваши дела - Page 4 SDC104344444

Ваши дела - Page 4 SDC10433EE

Ај доста се засега Smile

Знајш дека на ова куклево треба фан клуб да му отвориме.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Lastojca Саб Фед 14, 2009 10:15 pm

леле какво е вистина гуге
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 16, 2009 5:01 pm

водопат
Ваши дела - Page 4 Vodopa10
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by МаКсач Вто Фед 17, 2009 12:04 am

Ваши дела - Page 4 DSC02125

Very Happy
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Bleak Чет Фед 19, 2009 12:00 am

T&T напиша:
Master напиша:Т ја сликаше за мене, а јас си ја дотерав Very Happy

Ваши дела - Page 4 Dfg9i1
абе добра сум била.. Не вели дека е до photoshop, и двете знајме дека не е.... Razz

Ова сигурно сариште е What a Face
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Саб Фед 21, 2009 8:11 pm

ето вака Very Happy
Ваши дела - Page 4 Naocar10
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 22, 2009 4:16 am

tHeJunKy напиша:ето вака Very Happy
Ваши дела - Page 4 Naocar10

леле не си нормален жими се
имаш таленат за вакви работи Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Master Нед Фед 22, 2009 5:17 am

Bleak напиша:
T&T напиша:
Master напиша:Т ја сликаше за мене, а јас си ја дотерав Very Happy

Ваши дела - Page 4 Dfg9i1
абе добра сум била.. Не вели дека е до photoshop, и двете знајме дека не е.... Razz

Ова сигурно сариште е What a Face


Не е до Phoroshop, до Picasa е.
И да Сараиште е сликано.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Нед Фед 22, 2009 3:09 pm

The Breaking Dawn напиша:
tHeJunKy напиша:ето вака Very Happy
Ваши дела - Page 4 Naocar10

леле не си нормален жими се
имаш таленат за вакви работи Wink

оооооооо данкешн Very Happy pirat ама морат да му се заблагодарам и на блашко, да не беше тој со неговине огледаловидни наочари, не ќе можев да ја напрам фоткава Very Happy хаха
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by lost girl Вто Фед 24, 2009 10:07 pm

Ваши дела - Page 4 72386352
Ваши дела - Page 4 W640
lost girl
lost girl
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 49

http://www.myspace.com/monikathefreak

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 24, 2009 10:15 pm

@ загубено девојче

а да не се онаквиш со мои дела? ферштеен?
Very Happy Very Happy
ама ај по шо се твои прстиве и тутунчено нек стојт под твое име Razz Very Happy хихохихухехахихоху оваона Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by lost girl Вто Фед 24, 2009 10:22 pm

tHeJunKy напиша:@ загубено девојче

а да не се онаквиш со мои дела? ферштеен?
Very Happy Very Happy
ама ај по шо се твои прстиве и тутунчено нек стојт под твое име Razz Very Happy хихохихухехахихоху оваона Very Happy
море треварче ,да не бев јас немаше да ти текнит она да го сликаш и ретко на кој му теквит она со цигарено да го напрајт зато чути !!!! Very Happy
lost girl
lost girl
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 49

http://www.myspace.com/monikathefreak

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Bleak Сре Фед 25, 2009 2:51 am

Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by *Rhythm Divine* Чет Мар 05, 2009 12:20 am

Ваши дела - Page 4 Copyofcopyofimage015
иначе ова е на сараиште... се изнамачив со браојве ама пак напрајв
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Angelic Сре Апр 01, 2009 11:38 pm

Од сите само tHeJunKy има најдобри фотографии. Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Golub-Samoubica Чет Апр 02, 2009 1:07 am

Ваши дела - Page 4 Karikatura
Еф нешо мое да имат
Ваши дела - Page 4 Karikatura1
Познат сум по вакви цртежи.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by корун Чет Апр 02, 2009 1:09 am

Ево и нешто мое.....Ваши дела - Page 4 Getty-MonaLisaWeb2
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Golub-Samoubica Чет Апр 02, 2009 1:12 am

Ваши дела - Page 4 Davinci1
И ова да не е твоје ?
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Angelic Пет Апр 03, 2009 8:25 pm

дан сте оф топик?
___________________

Еве мое дело.

Ваши дела - Page 4 Dsc02070small
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Сре Апр 08, 2009 1:31 pm

трефки
Ваши дела - Page 4 P1010710
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Рокси Сре Апр 08, 2009 1:44 pm

Ти не си нормален!
Сум гледала многу фотографии, али твојве се препрепреубај... имаш талеееент (и јас сакам) (ги разгледав и претходниве твој фотографии)
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Пет Апр 17, 2009 9:37 pm

Гаљичиц.
Ваши дела - Page 4 P1010910
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Џајко Пет Апр 17, 2009 9:39 pm

Јас мислам џанки одма модератор на фотографии
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Пет Апр 17, 2009 10:02 pm

Апстрактизам Razz
Ваши дела - Page 4 P1010912
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 4 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот