Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ваши дела со помош на Photoshop

+3
folder
kojgode
tHeJunKy
7 posters

Go down

Ваши дела со помош на Photoshop Empty Ваши дела со помош на Photoshop

Пишување by tHeJunKy Вто Јан 27, 2009 12:28 pm

самиот наслов си кажвит...
навалете! Smile
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела со помош на Photoshop Empty Re: Ваши дела со помош на Photoshop

Пишување by kojgode Вто Фед 03, 2009 10:16 am

Т ја сликаше за мене, а јас си ја дотерав Very Happy

Ваши дела со помош на Photoshop Dfg9i1
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела со помош на Photoshop Empty Re: Ваши дела со помош на Photoshop

Пишување by folder Сре Фед 04, 2009 12:08 am

Ваши дела со помош на Photoshop Usmaluflixbv4
Ваши дела со помош на Photoshop W487 I call it: The Kiss Off Death!!! Twisted Evil clown Razz
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела со помош на Photoshop Empty Re: Ваши дела со помош на Photoshop

Пишување by Master Сре Фед 04, 2009 1:08 am

folder напиша:Ваши дела со помош на Photoshop Usmaluflixbv4
Ваши дела со помош на Photoshop W487 I call it: The Kiss Off Death!!! Twisted Evil clown Razz

за среќа не си уште мртов!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела со помош на Photoshop Empty Re: Ваши дела со помош на Photoshop

Пишување by folder Чет Фед 05, 2009 9:29 pm

Master напиша:
folder напиша:Ваши дела со помош на Photoshop Usmaluflixbv4
Ваши дела со помош на Photoshop W487 I call it: The Kiss Off Death!!! Twisted Evil clown Razz

за среќа не си уште мртов!
уПм вистина за среќа:D
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела со помош на Photoshop Empty Re: Ваши дела со помош на Photoshop

Пишување by мирАл Саб Фед 07, 2009 5:41 pm

Ваши дела со помош на Photoshop 498dab5dd346e
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела со помош на Photoshop Empty Re: Ваши дела со помош на Photoshop

Пишување by Master Сре Фед 11, 2009 1:39 am

Јој! Ме исплаши со делово твое.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела со помош на Photoshop Empty Re: Ваши дела со помош на Photoshop

Пишување by мирАл Сре Фед 11, 2009 9:50 pm

Ваши дела со помош на Photoshop 2i1ierd
Требит да се посредит тро, ама убо е!! (как да не било) Shocked
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела со помош на Photoshop Empty Re: Ваши дела со помош на Photoshop

Пишување by REGINA Пет Фед 13, 2009 1:32 am

ДЕМЕК... Wink
Ваши дела со помош на Photoshop 10nrk1x
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела со помош на Photoshop Empty Re: Ваши дела со помош на Photoshop

Пишување by МаКсач Саб Фед 14, 2009 11:03 pm

Ваши дела со помош на Photoshop Image111

од мобилен е сликана зато квалитетот е слаб Very Happy
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела со помош на Photoshop Empty Re: Ваши дела со помош на Photoshop

Пишување by folder Пет Мар 13, 2009 3:24 pm

Ваши дела со помош на Photoshop Photo005511
Ваши дела со помош на Photoshop W1022
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела со помош на Photoshop Empty Re: Ваши дела со помош на Photoshop

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот