Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ваши портфолија

3 posters

Go down

Ваши портфолија Empty Ваши портфолија

Пишување by tHeJunKy Нед Окт 18, 2009 4:22 am

"Изрекламирајте" се овде за све шо имате. Се прифаќат flickr, deviantart, foto.idividi, портфолија на сајтови за stock photography, итн итн...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши портфолија Empty Re: Ваши портфолија

Пишување by Болиглава Нед Окт 18, 2009 12:26 pm

Дај твоето да го видиме прво.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Ваши портфолија Empty Re: Ваши портфолија

Пишување by tHeJunKy Нед Окт 18, 2009 2:24 pm

фото.идивиди.ком.мк

Нешо му е заебано, се сокршиф дур најдов линк.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши портфолија Empty Re: Ваши портфолија

Пишување by tHeJunKy Вто Окт 20, 2009 2:03 pm

Ево и од flickr , ама фотките се скоро истите сегде. На идивиди можам само по една на ден да ставам, зато фалет неколку, хехе.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши портфолија Empty Re: Ваши портфолија

Пишување by комшивка Вто Окт 20, 2009 3:56 pm

мене многу ми се сфиѓет, појќето ми се доста оргинални па.. браво!
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Ваши портфолија Empty Re: Ваши портфолија

Пишување by tHeJunKy Вто Окт 20, 2009 4:07 pm

А нешто ваше да видевне?
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши портфолија Empty Re: Ваши портфолија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот