Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ваши дела

+29
Азра
*UnIqUe*
Рокси
Golub-Samoubica
Angelic
*Rhythm Divine*
lost girl
The Breaking Dawn
Bleak
Mary Jane
МаКсач
malina
suzana
T&T
комшивка
zzz
Odyssey
Џајко
tHeJunKy
мирАл
Alexandra
Lastojca
Marej
Болиглава
Наташа
kojgode
Master
folder
корун
33 posters

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Чет Окт 29, 2009 9:38 pm

Ваши дела - Page 7 7433_186071547274_765942274_3890062_1005928_n
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by корун Нед Ное 08, 2009 6:45 pm

zzz напиша:Ваши дела - Page 7 11jwx2w


Популарна станала сликава:
https://www.facebook.com/photo.php?pid=462020&id=1181817563
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by RoTkViCa Пон Ное 09, 2009 6:55 pm

хахахаха кај ја најде не си здрав
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by The-Cleric Пон Ное 09, 2009 8:57 pm

Слабо фотографи на форумов..

The-Cleric
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 5

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Angelic Пон Ное 09, 2009 9:14 pm

Ваши дела - Page 7 Dsc08516small

Cherry.

Ваши дела - Page 7 Dsc07725small

*

Ваши дела - Page 7 Dsc07807small

Ваши дела - Page 7 Fresse
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Рокси Пон Ное 09, 2009 10:44 pm

Во првата требало малце појке да се потрудиш околу фокусот, лошо ти е поставен.
Во втората мислам дека дури и со поубав апарат не би била сликата баш најуба... а таа со Фрос е добра, ама нормално, би била многу подобра ако беше со поквалитетен апарат.
Морав, посилно беше од мене (знајш дек не коментирам мн мн околу сликиве).
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Angelic Вто Ное 10, 2009 6:12 pm

А дан не ги гледаш сликите целосно? Ваши дела - Page 7 Icon_tongue
На првата фокусот е точен, во негови рамнки е, паѓат точно меѓу мразот и црешата. Те бунит тебе кругот на чашата. Smile
Ако те бунит квалитетот на втората слика, ќе ти го дам оригиналот, овде е многу намалена и изгледат ко од телефон да е сликана. Smile
А реално, третата слика и баш не е добра, океј е за изглед, ама имат мн недостатоци зш онака ја сликав. :D
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Рокси Сре Ное 11, 2009 11:34 am

Фокусот ти е океј ако ги гледаш само лево и десно страните, ама горе и долу ти се малце промашени Wink
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Angelic Сре Ное 11, 2009 12:49 pm

hahahha ама фокусот не е на кругот, туку меѓу црешата и мразот hihihi и прва и основна мана на првата слика е блицот :D

aaaaaaaaaaaaj бе други стајте ваши уметнички фотки, да ги прокоментираме :D
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by zzz Сре Ное 11, 2009 6:19 pm

корун напиша:
zzz напиша:Ваши дела - Page 7 11jwx2w


Популарна станала сликава:
https://www.facebook.com/photo.php?pid=462020&id=1181817563


блазе си ми хаха
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Рокси Чет Ное 12, 2009 12:33 am

Angelic напиша:hahahha ама фокусот не е на кругот, туку меѓу црешата и мразот hihihi и прва и основна мана на првата слика е блицот :D

aaaaaaaaaaaaj бе други стајте ваши уметнички фотки, да ги прокоментираме :D

ок, така нека е.
Ај некоја критика за оваа фотографија

Ваши дела - Page 7 71737775
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Marej Чет Ное 12, 2009 2:26 pm

Too commercial.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Чет Ное 19, 2009 9:54 pm

Knights (едниот со наочари Surprised )
Ваши дела - Page 7 Knightslq
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Рокси Чет Ное 19, 2009 11:01 pm

еиии овие шо беа на Дојди Веслај =)
закон се.
+че
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by комшивка Нед Ное 29, 2009 4:59 pm

Ваши дела - Page 7 %3Ca%20href=

Ваши дела - Page 7 Dsc04336a.th
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Вто Дек 01, 2009 7:16 pm

Ohrid Lake

Немојт поголема изглеа....
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by RoTkViCa Сре Дек 02, 2009 12:42 pm

убаааааааааааа^
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Angelic Сре Дек 02, 2009 8:32 pm

Убава панорама Јанки. Ја зумирав кај оној дел кај шо се родителите и детето.. и е прекрасна.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Сре Дек 02, 2009 10:52 pm

Благодарааааа....
Еф уш една от покрај енѕеро.
Ohrid
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Angelic Сре Дек 02, 2009 10:56 pm

^ е ова не ми е ништо посебно. Имаш многу поубај
(она смајлино шо си ја лижит косана а другоно се чудит)
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Сре Дек 02, 2009 10:57 pm

@ Angelic

btw две тетки се оние со детено...(сумљиво е малце...)

Едит:
Па не е толку одвратна ова де...
(Sending sound: Cemetery Gates)
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 7 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот