Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ваши дела

+29
Азра
*UnIqUe*
Рокси
Golub-Samoubica
Angelic
*Rhythm Divine*
lost girl
The Breaking Dawn
Bleak
Mary Jane
МаКсач
malina
suzana
T&T
комшивка
zzz
Odyssey
Џајко
tHeJunKy
мирАл
Alexandra
Lastojca
Marej
Болиглава
Наташа
kojgode
Master
folder
корун
33 posters

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Odyssey Вто Јан 27, 2009 8:47 pm

Барам слика од некој од админиве, да му напрам монтажа, ко рамбо или ко било шо, па да се покажам шо можам да напрам!
Ајде од админиве слика, ќе ве молам да се гледат лицето цело, благодарам однапред!
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Вто Јан 27, 2009 8:51 pm

брат отвори си друга тема, не ја расипви темава, овде ти е за пејсажи и други фотки со малце уметничка содржина, по можност да не се електронски Smile хехехе
ајт позз Smile
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Odyssey Вто Јан 27, 2009 8:58 pm

абе работава е наши дела
сакам да напрам некое ремек дело со корун или пуре
ама имат да се мавет од земја ќе се видет
а ќе отворам друга тема, поќе луѓе да прочитет за да најме некој шо ќе ни пратит
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Сре Јан 28, 2009 7:54 pm

Ваши дела - Page 3 P1000410
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by T&T Пет Јан 30, 2009 3:04 pm

T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Пет Јан 30, 2009 5:06 pm


некако сликава ко да не се гледат
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Master Пет Јан 30, 2009 5:22 pm


Да погодам ова ти беше првиот обид да стајш слика на форумов и ти пропадна?
Хахха!
Уште немаш научено???
Како што реков прееска (културно да се изразам) - БЛОНДИНКА!!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by T&T Пет Јан 30, 2009 5:50 pm

хахааха

извинете, ќе ја препратам друг пат, ко ќе ми поминит нервозата од шо не успеав да научам како се стават слика....

Денојве..Годинава.. :D
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Пет Јан 30, 2009 7:09 pm

мојот емплифајр
Ваши дела - Page 3 Behrin10
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by комшивка Саб Јан 31, 2009 1:05 am

Ваши дела - Page 3 TYOd4r326112-02

ова кучево е дресирано, си гледат по знакојве кај имат стрелки за wc =]
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Master Пон Фед 02, 2009 2:52 pm

Т ја сликаше за мене, а јас си ја дотерав Very Happy

Ваши дела - Page 3 Dfg9i1
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 03, 2009 1:15 am

имаш друга тема за дотерани слики, админот да ја префрлит таму сликава...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Master Вто Фед 03, 2009 2:13 am

извини не видов.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Чет Фед 05, 2009 1:16 pm

tHeJunKy напиша:да бе Smile сериозно, ги имам стаено за продавање, по страни за stock фотографија

иначе да ви се пофалам, сликана со дрвоно(атлантик) ми ја прифатија на една страна, и сега е во продажба Very Happy ојте купите ја неколку пати Razz Razz Cool
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by T&T Пет Фед 06, 2009 3:09 am

Master напиша:Т ја сликаше за мене, а јас си ја дотерав Very Happy

Ваши дела - Page 3 Dfg9i1
абе добра сум била.. Не вели дека е до photoshop, и двете знајме дека не е.... Razz
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by T&T Пет Фед 06, 2009 3:12 am

Ваши дела - Page 3 246owpc
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by T&T Пет Фед 06, 2009 3:15 am

Ваши дела - Page 3 11ilf04
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Пет Фед 06, 2009 8:36 pm

добри се сликиве, ама смали ги на 800 пиксели ширина. и некако квалитетов е слаб, сигурно со мобилен се сликани...иначе композицијата не е лоша Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by комшивка Саб Фед 07, 2009 2:54 am

Ваши дела - Page 3 Fkqiy375836803sh3.th
не е моја, ама од мојов апарат е.. Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 10, 2009 2:23 am

интересантна фотка Very Happy мојш да го исфалиш фотографот хехе

еф уш една моја
Ваши дела - Page 3 P1000413
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by suzana Вто Фед 10, 2009 4:17 am

tHeJunKy !!!!! fotografije su ti SAVRSHENE!!!!!!!
moras da napravis izlozbu na leto kada bude bilo puno turista,da vide sta znas i kakav si TALENAT!
stvarno si talentovan 100%
samo tako nastavi !!!! zelim ti da napravis tu izlozbu !!i da uspe!! Smile Wink

suzana
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 14

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by malina Сре Фед 11, 2009 12:11 am

еве некој од моите омиленВаши дела - Page 3 Dscn2513mi1.thи слики
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by malina Сре Фед 11, 2009 12:18 am

Ваши дела - Page 3 Dscn5230lr1.th
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by МаКсач Саб Фед 14, 2009 3:57 am

Ваши дела - Page 3 SDC104344444

Ваши дела - Page 3 SDC10433EE

Ај доста се засега Smile
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by МаКсач Саб Фед 14, 2009 10:08 pm

Ваши дела - Page 3 DSC02089

Ваши дела - Page 3 DSC02073


Ваши дела - Page 3 DSC02102

Ваши дела - Page 3 DSC02132

Сликани се во Лактиње, славна Дебрца. Со Sony alfa200 Smile
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 3 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот