Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ваши дела

+29
Азра
*UnIqUe*
Рокси
Golub-Samoubica
Angelic
*Rhythm Divine*
lost girl
The Breaking Dawn
Bleak
Mary Jane
МаКсач
malina
suzana
T&T
комшивка
zzz
Odyssey
Џајко
tHeJunKy
мирАл
Alexandra
Lastojca
Marej
Болиглава
Наташа
kojgode
Master
folder
корун
33 posters

Страна 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Marej Сре Јан 21, 2009 6:22 pm

Ваши дела - Page 2 XPRKRE254582-02Марија с`р`ишче. Не ме биват ама сликава ми е гуге Smile
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Master Сре Јан 21, 2009 6:25 pm

Мареј супер ти е сликчево, имаш потенцијали
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by мирАл Сре Јан 21, 2009 7:29 pm

мастер супер слики!!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Нед Јан 25, 2009 3:07 am

еф малце пејсажи, ти рекоф ми рече...
Ваши дела - Page 2 P1000410

Ваши дела - Page 2 Nddund10
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Џајко Нед Јан 25, 2009 3:12 am

Ми се бендисвит вториов пејсаж! :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Нед Јан 25, 2009 3:18 am

нашион фамозен охрицки светилник... хехе
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Odyssey Нед Јан 25, 2009 3:32 am

Ауууууууууу
админиве сместа да воведет санкции за вакви работи
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by kojgode Нед Јан 25, 2009 3:49 am

Ти ги сликаше бе овие работи?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Нед Јан 25, 2009 4:01 am

да бе Smile сериозно, ги имам стаено за продавање, по страни за stock фотографија
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by zzz Нед Јан 25, 2009 12:40 pm

Ваши дела - Page 2 Img043fk1
Ваши дела - Page 2 W1280
от дома...
прф пат пуштам слика незнамм дали ке се појавит
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Нед Јан 25, 2009 3:36 pm

појлите Smile
Ваши дела - Page 2 P1000411
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Нед Јан 25, 2009 3:40 pm

абе а зш вака дебилно ги кратит сликиве, ако е поширока од 800 пиксели наместо да ја смалит ја сечит тука, и подесно не се гледат... ах катастрофа...

едит: најверојатно лоша компатибилност со Mozilla Firefox... Со Internet Explorer ги отворат цели, ама ги деформират постојве, уште со Opera незнам како е...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Master Нед Јан 25, 2009 3:51 pm

Ваши дела - Page 2 Deepbluelakebyxtatamixqz6.th
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by корун Нед Јан 25, 2009 6:42 pm

Мастер ако ти се сликиве од на интернет, немат потреба да ги аплодираш на imageshаck, горе на 3 места лево од смајлината имаш Image опција, само линкот го внесвиш и се е како подмачкано.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by zzz Нед Јан 25, 2009 6:48 pm

последнава слика от тhe junky на позадина си ја стадоф мн ми е интелегентна (y) bravo
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by корун Нед Јан 25, 2009 7:02 pm

Абе џанкито шо апарат имаш?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Нед Јан 25, 2009 9:56 pm

@ ZZZ - фала фала Smile

@ корун - имам Panasonic Lumix DMC FZ-8

Ваши дела - Page 2 000035_panasonic_lumix_fz8_camera

Ваши дела - Page 2 Panasonic-Lumix-DMC-FZ8
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Пон Јан 26, 2009 12:31 am

Ваши дела - Page 2 P1000412
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Master Пон Јан 26, 2009 10:45 am

корун напиша:Мастер ако ти се сликиве од на интернет, немат потреба да ги аплодираш на imageshаck, горе на 3 места лево од смајлината имаш Image опција, само линкот го внесвиш и се е како подмачкано.


не ми се од на интернет...........
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by комшивка Пон Јан 26, 2009 4:51 pm

Ваши дела - Page 2 Dsc02859dh9.th
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by комшивка Пон Јан 26, 2009 5:11 pm

Ваши дела - Page 2 Dsc02947dv3.th

Peles Castle
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Пон Јан 26, 2009 6:26 pm

гаљеб...
Ваши дела - Page 2 P1000210
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Master Пон Јан 26, 2009 11:37 pm

комшивка напиша:Ваши дела - Page 2 Dsc02947dv3.th

Peles Castle

ах го обожавам!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by комшивка Вто Јан 27, 2009 2:52 am

Smile ќе ставам и други утре- задутре...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Вто Јан 27, 2009 7:02 pm

некои теткици Smile
Ваши дела - Page 2 P1000510
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 2 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот