Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ваши дела

+29
Азра
*UnIqUe*
Рокси
Golub-Samoubica
Angelic
*Rhythm Divine*
lost girl
The Breaking Dawn
Bleak
Mary Jane
МаКсач
malina
suzana
T&T
комшивка
zzz
Odyssey
Џајко
tHeJunKy
мирАл
Alexandra
Lastojca
Marej
Болиглава
Наташа
kojgode
Master
folder
корун
33 posters

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Пет Мај 29, 2009 2:21 pm

Двеве слики ги имав стаено, ама од X причини се избриша сликава од ImageShack. Зато еф ја пак!
Ваши дела - Page 6 Grom1
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Lastojca Саб Мај 30, 2009 6:14 pm

ова котор дан го сликаше?хаха
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Нед Мај 31, 2009 1:00 am

не. во отелот ги сликнаф.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Сре Јун 03, 2009 2:18 pm

врапец
Ваши дела - Page 6 4396_103934437274_765942274_2697915_5263157_n
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Lastojca Сре Јун 03, 2009 11:46 pm

лелееее.....какво е...мн ме бендисува..ама многу
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Азра Чет Aвг 13, 2009 12:53 pm

Џанки имаш стварно добро око...браво Wink
посебно враПецов ме бендиса Laughing
Азра
Азра
Адаптер во подем

Age : 39
Број на мислења : 41
Хоби(работа) : мазохист
Забавен? : скроз

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Punk Пон Aвг 17, 2009 6:53 pm

ај да напуфтам една слика и јас
Ваши дела - Page 6 Am3zti
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Чет Сеп 17, 2009 1:37 am

Азра напиша:Џанки имаш стварно добро око...браво Wink
посебно враПецов ме бендиса Laughing

епа, фалимендери, хехехе.
ај да напрам денојве неколку фотки и да ве почастам нешо овде, по шо ме немаше така едно тро подолго време, хех, ајт поз
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Angelic Чет Сеп 17, 2009 5:02 pm

Ваши дела - Page 6 Dsc00780small

Круг.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Чет Сеп 17, 2009 8:58 pm

и "кружница" хехе
интересантно
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Angelic Сре Сеп 23, 2009 3:32 pm

Ваши дела - Page 6 Copyofdsc08537small
It's been a while..
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by TONI Сре Сеп 23, 2009 3:57 pm

јеоооооо блузерке,па лудило е сликава.
Искрејно мн добра е
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Angelic Сре Сеп 23, 2009 7:49 pm

Фала Блузерррр!! Smile)))
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Чет Окт 15, 2009 9:20 pm

Ваши дела - Page 6 10326_178227212274_765942274_3814444_6247896_n
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Чет Окт 15, 2009 10:36 pm

Ваши дела - Page 6 10326_178277357274_765942274_3815263_4519037_n
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by zzz Чет Окт 15, 2009 11:18 pm

Ваши дела - Page 6 11jwx2w
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Рокси Пет Окт 16, 2009 12:01 pm

еј јако е ова. браво =)
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by zzz Нед Окт 18, 2009 4:41 am

Рокси напиша:еј јако е ова. браво =)
ама се искршиф дур сликаф
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Рокси Нед Окт 18, 2009 9:13 am

То не е важно, важен е резултатот.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Angelic Нед Окт 18, 2009 12:45 pm

Супер ти е сликава, доста оригинална.
Ама кривото езеро.. (само за то замерки наоѓам хуху)

Чекам други твој слики Ваши дела - Page 6 Icon_wink
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by zzz Нед Окт 18, 2009 4:04 pm

криво је море Wink) ќе побарам и други слики ко ке не ме мрзит
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Нед Окт 18, 2009 4:18 pm

Ваши дела - Page 6 10326_180294747274_765942274_3834567_1650528_n

Ај уш еднуш чадорчено да го покажам Smile

btw м’тна изгледат зш е од линкче од фацабук.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Вто Окт 20, 2009 2:05 pm

Tunnel
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by tHeJunKy Чет Окт 29, 2009 2:04 pm

Ваши дела - Page 6 7433_186183772274_765942274_3891743_8184217_n
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Angelic Чет Окт 29, 2009 2:10 pm

ммм.. браво Јанки. I like it. Плусче Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела - Page 6 Empty Re: Ваши дела

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот