Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој/што ве смее најмногу?

+40
katusch
Ivana
Mule
pankerishte
Лејди ин ред
RoTkViCa
Gallowsraven
*UnIqUe*
REGINA
METALBOY
Ane
MoNiToO
lost girl
Bleak
dancing_girl
folder
комшивка
PhiLL * E
Lucybell
П.
Master
misticnata
mitan
Џајко
tHeJunKy
grgrgr
Fantom
xpert
Jordison
fairy
мирАл
hollow
malina
T&T
Ludi Milojko
Marej
The Breaking Dawn
kojgode
Mary Jane
Болиглава
44 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 3 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Gallowsraven Сре Мај 06, 2009 10:37 pm

Maрко Јовчески од мој клас. Забегантус тоталка.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 3 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by RoTkViCa Сре Мај 06, 2009 11:03 pm

хаха јас се смеам 565656321 пати во денот така да не знам веќе кој ме смејт...секој жив...посебно со другарка ми ко ќе се зафилмаме и сите затвет уши....а иначе во последно замалвам од смеење со онаја по германски....а и во класон имат несаглам луѓе(Влатко-не можам без него да си го замислам часот Very Happy Very Happy Very Happy ).....а и од друштвово машко се некој зелени се тресет и то е....акооо стомачни се прает од смеење...СМЕЈТЕ СЕ хаха

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 3 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Лејди ин ред Пет Мај 08, 2009 6:33 pm

Милан по физика и Кољчко по историја.
Лејди ин ред
Лејди ин ред
Адаптер4е

Age : 27
Број на мислења : 17
Хоби(работа) : Ебиветрење.
Забавен? : Ногу сум забавна.

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 3 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by pankerishte Пон Мај 11, 2009 12:52 am

Лејди ин ред напиша:Милан по физика и Кољчко по историја.
ejjj Флешон бе Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 3 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Mule Пон Мај 11, 2009 9:39 pm

Во последно време Каро ме смејт многу и Чоперон и Руменон во комбинација ! SmileSmile:D
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 29
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 3 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Ivana Вто Мај 12, 2009 8:47 pm

Ane напиша:gulpi vicoj i od cak noris i zaebancine od drustvovo
Twisted Evil pirat Very Happy
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 3 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by katusch Сре Јун 24, 2009 8:06 pm

Jordison напиша:Achmed the dead terrorist :D

леле ова колку е закон! SILENCE, I KILL U! хахахах
иначе и јас скоро на све се смеам, па и коќе не е нешо смешно, мене ке ми текнит на некоја глупост и се смеам Smile
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 3 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 1:00 am

Вие овде на форумов. Многу сте смешни.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 31
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 3 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Наташа Вто Aвг 11, 2009 3:30 am

Четкар напиша:Вие овде на форумов. Многу сте смешни.
A запознаени сме и со сарказам. Crying or Very sad

Иначе, на ногу глупи шеги и нупски изрази ко муце.

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 3 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Четкар Вто Aвг 11, 2009 11:13 am

Наташа напиша:
Четкар напиша:Вие овде на форумов. Многу сте смешни.
A запознаени сме и со сарказам. Crying or Very sad

Не бе зш сарказам. Сварно го мисљам ова. Прејаки работи имат на форумов да се испосериш од смеење. Посебно во делот Хумор.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 31
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 3 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Азра Вто Aвг 11, 2009 12:43 pm

кога со другарка ми седиме со ХХL количества храна пред нас и оговараме се живо шо се појавило на бедните мали ТВ екрани
Азра
Азра
Адаптер во подем

Age : 37
Број на мислења : 41
Хоби(работа) : мазохист
Забавен? : скроз

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 3 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by kirce Пет Окт 16, 2009 7:40 pm

мене шегиштава од манствово ме смеет некој малоумни и безосетни шо се црнохуморни мухахах
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Кој/што ве смее најмногу? - Page 3 Empty Re: Кој/што ве смее најмногу?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот